III.Podzimní military Lostice

Lostice, 12. 09. 2003

Popis:Cena fy. ZLKL Lostice
Obtížnost:Z
Úloha drezury:N-3
Počet startujících:35









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 359 Milan Theimer Sadomis JK Amír 44.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
60.35 44.0
2 350 Vladimíra Hežová Lizard JO Pegas Loučany 46.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
59.55 50.0
3 350 Jana Vobořilová Elán 2 Biofakt. Stáj Jos. Kubišta 50.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
62.03 50.0
4 348.5 Tomas Konečný Flejta JO Pegas Loučany 51.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
52.57 51.0
5 347 Gabriela Slavíková Flut JK Ideas 50.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
70.03 52.0
6 345.5 Lucie Saifrtová Sázava 1 JS Pastviny Cipra 53.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
57.16 53.0
7 341 Gabriela Slavíková Zadar 1 JK Ideas 56.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
64.36 56.0
8 339.5 Martin Sokol Egon PJK Dolní Chabry 57.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
62.23 57.0
9 339.5 Eva Gédušová Lady 16 Křelov Unčovice 57.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
62.05 57.0
10 338 Stanislav Vrtek Falcon 1 JO Šumperk 50.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
60.17 58.0
11 338 Lubomír Vrtek Davos Horní Heřmanice 54.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
63.45 58.0
12 338 Blanka Závodská Venezia Hřebčín Slatiňany 54.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
58.32 58.0
13 338 Marie Buriánková Lambo JK Elzet Bohemia 50.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
67.33 58.0
14 336.5 Radko Heidenreich Summer Gloom JK Loštice 57.00 0.00 0.00
0
3.00
3.00
3.00 3.00
0
60.43 59.0
15 329 Eliška Opravilová Bessy JK Loštice 62.00 0.00 0.00
0
2.00
2.00
2.00 2.00
0
53.45 64.0
16 329 Gabriela Hanelová Danety Křelov Unčovice 60.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
55.63 64.0
17 326 Richard Krobot Cloe/co Chceš JO Šumperk 58.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
59.34 66.0
18 326 Vladimír Bláha Widmona JK Inka Miřetice 48.00 0.00 0.00
0
2.00
2.00
2.00 2.00
16
64.60 66.0
19 324.5 Petr Přichystal Berenis JK MZLU Žabčice 67.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
61.17 67.0
20 324.5 Jiří Cipra Jazz JS Pastviny Cipra 47.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
20
58.78 67.0
21 321.5 Petr Myška Lowela JO Albert Stolany 45.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
20.00 20.00
4
63.27 69.0
22 314 Kateřina Tomíková Čiva Křelov Unčovice 70.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
64.28 74.0
23 311 Pavel Zíma Melita JK MZLU Žabčice 72.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
64.33 76.0
24 305 Libor Otoupal Carolans 1 JO Šumperk 68.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
62.31 80.0
25 299 Hana Kubaníková Šinet Křelov Unčovice 60.00 0.00 0.00
0
4.00
4.00
24.00 24.00
0
63.77 84.0
26 296 Michaela Mazancová Gama JK Gulden*One 63.00 0.00 0.00
0
23.00
23.00
23.00 23.00
0
54.26 86.0
27 290 Petr Přichystal Čarken MZLU v Žabčice 58.00 0.00 0.00
0
12.00
12.00
32.00 32.00
0
57.73 90.0
28 270.5 Lenka Franková Rona Křelov Unčovice 58.00 0.00 0.00
0
24.00
24.00
44.00 44.00
0
68.27 103.0
29 234.5 Jana Höcková Písnička JO Albert Stolany 54.00 0.00 0.00
0
12.00
12.00
72.00 72.00
0
57.35 127.0
30 212 Michal Slezák Tamanah JO Misl Modřice 69.00 0.00 0.00
0
29.00
29.00
69.00 69.00
4
66.56 142.0
31 146 Vojtěch Odstrčil Victis JK Amír 64.00 0.00 0.00
0
62.00
62.00
122.00 122.00
0
56.23 186.0
0 0 Soňa Hložková Prim JK Němčičky 55.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
0 0 Heinz Ceru Nesa JO Misl Modřice 62.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
0 0 Stanislav Vrtek Fabio 2 JO Šumperk 68.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
0 0 Šárka Šimůnková Dellys-t JK Gulden*One 72.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:2200002150mDélka:400m
Tempo:220000m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:015Poč. překážek:9
Poč. skoků:016Poč. skoků:10
Limit:10:0000:0000:0004:47mm:ssLimit:69s