CIC Two Stars Pardubice

Pardubice, 06. 08. 2004

Popis:Soutěž všestrannosti stupně Z
Obtížnost:Z
Úloha drezury:CIC*
Počet startujících:50









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 348.5 Ivana Konečná Najdy JO Pegas 51.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
68.30 51.0
2 348.5 Sabina Erbeková Lipan/2686 S.v. Moravská jezd.sp. 51.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
64.61 51.0
3 345.5 Kristýna Hájková Quint JK SzeŠ Lanškroun 53.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
63.21 53.0
4 344 Tomáš Konečný Flejta JO Pegas 54.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
53.78 54.0
5 339.5 Lucie Černá Villanie Jantar s.r.o. 57.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
60.45 57.0
6 339.5 Blanka Závodská Souboj TJ Hřebčín Slati. 56.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
60.13 57.0
7 336.5 Aneta Pažoudková Topas Jolanka JS Alfa Bakov 59.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
55.11 59.0
8 336.5 Radka Dvořáková Oster Cavalier Rynárec 57.00 0.00 0.00
0
2.00
2.00
2.00 2.00
0
60.97 59.0
9 335 ml. Příhoda Markýzo JK PAM 56.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
55.38 60.0
10 335 Michaela Macurová Lesák JK Amír 60.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
58.26 60.0
11 335 Marie Buriánková Lambo JK Elzet Bohemia 56.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
60.97 60.0
12 332 Petr Myška Bet Hradiště JO Albert Stolany 54.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
63.18 62.0
13 332 Adéla Svobodová Tora JO Trnová 62.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
63.52 62.0
14 330.5 Jana Neklová Gety Stáj Martin 59.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
65.97 63.0
15 330.5 Erika Borovcová Lavela JO Tůně 59.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
59.80 63.0
16 321.5 Jiří Kornalík Atilla III JS NOKI 65.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
63.19 69.0
17 315.5 Václav Slavík Efekt 2 Fiakr klub Brno 65.00 0.00 0.00
0
4.00
4.00
4.00 4.00
4
62.54 73.0
18 314 Miroslava Sýkorová Incite Stáj Mini Risk 66.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
69.20 74.0
19 312.5 Miroslav Fiala Octavia JK Kunčice 75.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
58.36 75.0
20 311 Miroslava Pokorná Taraffi JK Vidovice 60.00 0.00 0.00
0
8.00
8.00
8.00 8.00
8
63.29 76.0
21 305 Lubomír Vrtek Davos Horní Heřmanice 61.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
16
73.75 80.0
22 302 Milan Plšek Mystekman JK Equuleus Praha 65.00 0.00 0.00
0
10.00
10.00
10.00 10.00
8
68.41 82.0
23 299 Diana Houdová Dublon O.S. Apolenka 68.00 0.00 0.00
0
1.00
1.00
1.00 1.00
8
77.25 84.0
24 296 Miroslava Chábková Morland JK ŠS Boskovice 66.00 0.00 0.00
0
16.00
16.00
16.00 16.00
4
58.98 86.0
25 294.5 Renata Doležalová Cheere Count JS Kozojedy 63.00 0.00 0.00
0
4.00
4.00
24.00 24.00
0
60.87 87.0
26 293 Renata Marková Calisto JS Remark 60.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
20.00 20.00
8
66.55 88.0
27 282.5 Vladimíra Hežová Lizard JO Pegas 56.00 0.00 0.00
0
15.00
15.00
35.00 35.00
4
58.04 95.0
28 276.5 Jitka Moskalenková Prestige JO Pegas 54.00 0.00 0.00
0
5.00
5.00
45.00 45.00
0
59.73 99.0
29 272 Jiří Pažoudka Nill JS Alfa Bakov 62.00 0.00 0.00
0
16.00
16.00
36.00 36.00
4
56.36 102.0
30 254 Pavel Zíma Melita JK MZLU v Brně 84.00 0.00 0.00
0
6.00
6.00
26.00 26.00
4
63.89 114.0
31 252.5 Michal Kavan Soneta 1 JK Equuleus Praha 67.00 0.00 0.00
0
28.00
28.00
48.00 48.00
0
58.20 115.0
32 249.5 Soňa Hložková Prim JK Němčičky 69.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
40.00 40.00
8
63.90 117.0
33 189.5 Alena Holíková Anzio Filmka Barrandov 61.00 0.00 0.00
0
3.00
3.00
88.00 88.00
8
68.91 157.0
34 188 Karin Padevětová Evita Ladislav Umlauf 56.00 0.00 0.00
0
12.00
12.00
97.00 97.00
4
58.17 158.0
0 0 Petr Veselovský Vantrés Zámek Vilémov 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 888.0 vzdal (Jiný důvod)
0 0 Miloslav Příhoda Morana 1 JK PAM 64.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vzdal (Jiný důvod)
0 0 Jana Höcková Expectation Ren JO Albert Stolany 66.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vzdal (Zdravotní indispozice jezdce)
0 0 Markéta Hovjacká Deryna SK Mušketýr 60.00 0.00 0.00
0
8.00
8.00
8.00 8.00
0
0.00 0.0 vzdal (Jiný důvod)
0 0 Jana Höcková Vápenka JO Albert Stolany 70.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vzdal (Jiný důvod)
0 0 Markéta Dokulilová Limerik JS Sokolí 56.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
0 0 Andrea Kučerová Korin JK QUENT 57.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (čtvrtá neposlušnost v D u military)
0 0 Gabriela Slavíková Sun Shine JK Ideas 57.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Jiný důvod)
0 0 Lenka Václavíková Deram SK Mušketýr 60.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
0 0 Alice Mráziková Lucky JS Sokolí 60.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
0 0 Kateřina Lukešová Dynamic JO Pegas 63.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Jiný důvod)
0 0 Richard Krobot Romantik JO Šumperk 63.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (čtvrtá neposlušnost v D u military)
0 0 Ivana Zemanová Nóty JK Equuleus Praha 66.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
0 0 Beata Pakulska Chwala 3 POL 72.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
0 0 Kristýna Vaňková Hicon JK ŠS Boskovice 72.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Jiný důvod)
0 0 Milan Plšek Ramis JK Equuleus Praha 74.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0002500mDélka:410m
Tempo:0000m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:018Poč. překážek:9
Poč. skoků:020Poč. skoků:10
Limit:00:0000:0000:0005:00mm:ssLimit:71s