Pardubice

Pardubice, 20. 04. 2007

Popis:Soutěž nadějí
Obtížnost:Z
Úloha drezury:CN1*
Počet startujících:27









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 341.615 Barbora Pospíšilová BIBA CLASSY Jezdecký spolek Kolesa 55.59 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
62.82 55.59
2 335.315 Pavel Vereš KALIF 3 JK při SOUZ Horní Heřmanice 57.79 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.00 2.00
0
66.16 59.79
3 334.955 Petr Tvarůžek DIANA 25 Jezdecký klub Flamenco Sloupno 56.03 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
62.21 60.03
4 332.315 Gabriela Slavíková HARRY POTTER 1 JO Albert Stolany 57.79 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
59.45 61.79
5 332.27 Radka Dvořáková MAIRO JK Cavalier Rynárec 53.82 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
64.63 61.82
6 330.275 Libor Otoupal GERET 2 JO Šumperk 55.15 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
59.79 63.15
7 326.48 Josef Hnát VALENTINO 1 JK Trio Kaliště 60.88 0.00 0.00
0
0.00
0.00
4.80 4.80
0
64.23 65.68
8 326.39 Zdeněk Zima ARIVEDERCI Stáj Preláta 65.74 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
62.11 65.74
9 305.615 Petr Myška DRAČICE JO Albert Stolany 55.59 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
4
65.26 79.59
10 305.135 Martin Novotný HRABICZ JK Klešice 71.91 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
68.64 79.91
11 301.925 Tomáš Jarolím SAGARMON JK Stará Boleslav 64.85 0.00 0.00
0
0.00
0.00
9.20 9.20
8
66.48 82.05
12 293.18 Tomáš Kocián CAPITOL TJ JO Start Hořany u K.Hory 75.88 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
64.26 87.88
13 288.41 Adéla Vrtková ACTION BOY JO Šumperk 67.06 0.00 0.00
0
0.00
0.00
16.00 16.00
8
59.45 91.06
14 286.505 Adéla Svobodová FALCON WATANI Jezdecký klub Pastviny 63.53 0.00 0.00
0
0.00
0.00
20.80 20.80
8
62.86 92.33
15 282.92 Hana Lexová BERENIS 1 JK Tůně 76.32 0.00 0.00
0
0.00
0.00
14.40 14.40
4
67.47 94.72
16 281.12 Eliška Opravilová CHARLIE 12 SJK SZeŠ Lanškroun 76.32 0.00 0.00
0
0.00
0.00
7.60 7.60
12
59.60 95.92
17 271.43 Jaroslav Kadavý BLESS JK Smrček 81.18 0.00 0.00
0
0.00
0.00
9.20 9.20
12
64.13 102.38
18 271.34 Andrea Lesáková SERŽANT 1 TJ Hřebčín Slatiňany 58.24 0.00 0.00
0
20.00
20.00
37.20 37.20
4
71.38 102.44
19 256.34 Josef Hnát ARES 4 JK Trio Kaliště 73.24 0.00 0.00
0
20.00
20.00
35.20 35.20
4
66.53 112.44
20 253.655 Zdeněk Ságl FYONA JK Jiřice 71.03 0.00 0.00
0
20.00
20.00
39.20 39.20
4
67.62 114.23
21 0 Barbora Kubištová PANTERR TJ Hřebčín Kubišta 68.82 0.00 0.00
0
20.00
20.00
60.00 60.00
0
0.00 0.0 vyloučen (2.neposlušnost-military.parkur)
22 0 Rachel Anne De Candole BOLESLAV JK Helios 60.88 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
23 0 Terzeza Sedláková CHAMPION ARNIE O.S. Apolenka 77.21 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
24 0 Pavlína Bendová ALCANTARA PJK Gabrielka 72.35 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (čtvrtá neposlušnost v D u military)
25 0 Aneta Tonzarová JAVANKA JK Caletto 78.09 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (čtvrtá neposlušnost v D u military)
26 0 Michaela Sukdoláková LADY GREAT JK Korzár Humpolec 68.38 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (čtvrtá neposlušnost v D u military)
27 0 Vladimír Bláha VANILKA II JK Inka Miřetice 57.79 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (čtvrtá neposlušnost v D u military)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0002300mDélka:400m
Tempo:00020m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0450Poč. překážek:9
Poč. skoků:020Poč. skoků:10
Limit:05:07mm:ssLimit:69s