Pardubice

Pardubice, 20. 04. 2007

Popis:Bronzová podkova
Obtížnost:Z
Úloha drezury:CCI/CIC
Počet startujících:27









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 342.5 Veronika Příhodová IBALGIN FAST JK PAM 55.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
60.00 55.0
2 341.855 Michaela Kvapilová QUINT 1 TJ Hřebčín Kubišta 51.43 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
61.67 55.43
3 341.42 Veronika Příhodová ROKOK JK PAM 55.72 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
64.29 55.72
4 340.355 Aneta Pažoudková LIPAN/2686 s.v. o.s. Jezdecká stáj Alfa 56.43 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
59.43 56.43
5 338.75 Zuzana Šmídová ROSA 1 JK Jurášek 57.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
57.10 57.5
6 337.04 Sabina Erbeková JOHANKA 2 JK Union Brno 54.64 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
58.12 58.64
7 333.395 Lucie Příhodová LA QUERIDA JK PAM 61.07 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
64.79 61.07
8 333.395 Aneta Řeháková DUBLON O.S. Apolenka 61.07 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
55.63 61.07
9 331.79 Veronika Pavlíčková LAVELA /Lavera JK Tůně 62.14 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
57.37 62.14
10 328.565 Iva Baďurová BOUNTY Amadeus JK Loštice 64.29 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
59.75 64.29
11 326.96 Kateřina Vašáková GINA 1 JO La-Boheme Zduchovice 65.36 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
61.55 65.36
12 326.855 Nikola Míčová FLIPPER Stáj Wizard 61.43 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
57.45 65.43
13 326.315 Erika Borovcová ELÁN 2 JK Tůně 61.79 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
59.65 65.79
14 320.81 Romana Kocourková TEKILA Pony club Přibyslav 67.86 0.00 0.00
0
0.00
0.00
1.60 1.60
0
58.57 69.46
15 317.285 Barbora Kubištová TALINA TJ Hřebčín Kubišta 68.21 0.00 0.00
0
0.00
0.00
3.60 3.60
0
63.46 71.81
16 314.645 Aneta Řeháková EL GRAND SILVER O.S. Apolenka 73.57 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
63.31 73.57
17 309.605 Eliška Opravilová KLASIK SJK SZeŠ Lanškroun 68.93 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
55.70 76.93
18 309.29 Alena Hnědá CILONA HB-NARS Sportovní stáj Zámek Vilémov 77.14 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
58.97 77.14
19 307.46 Kristýna Hájková WIDAR JK Farma pod Lípou 70.36 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
60.54 78.36
20 295.94 Danuše Dvořáková MEGHALAYA JK Neveklov 69.64 0.00 0.00
0
0.00
0.00
4.40 4.40
12
59.21 86.04
21 231.44 Eliška Faltová KOFILA 1 JPS Borovinka 64.64 0.00 0.00
0
20.00
20.00
60.40 60.40
4
58.73 129.04
22 228.2 Eliška Opravilová DERONA SJK SZeŠ Lanškroun 55.00 0.00 0.00
0
65.00
65.00
68.20 68.20
8
58.63 131.2
23 0 Aneta Pažoudková TOPAS JOLANKA o.s. Jezdecká stáj Alfa 60.36 0.00 0.00
0
0.00
0.00
9.60 9.60
0
0.00 0.0 vyloučen (3. Kondiční zkouška)
24 0 Karolína Mandysová BLESK 13 Jezdecký klub Muriel 71.43 0.00 0.00
0
0.00
0.00
4.40 4.40
0
0.00 0.0 vyloučen (2.neposlušnost-military.parkur)
25 0 Kateřina Drtilová VALENTINA 1 JK Alika Čelčice 70.36 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.00 2.00
0
0.00 0.0 vzdal (Zdravotní indispozice jezdce)
26 0 Erika Borovcová LÁSKA 1 JK Tůně 63.57 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
27 0 Helena Ságlová SINEI JK Trio Kaliště 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Předčasný start)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0002300mDélka:400m
Tempo:00020m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0450Poč. překážek:9
Poč. skoků:020Poč. skoků:10
Limit:05:07mm:ssLimit:69s