Zlatá podkova - kvalifikační kolo Kolesa

Kolesa, 06. 07. 2007

Popis:Stříbrná podkova, 'ZL'
Obtížnost:ZL
Úloha drezury:CCI/CIC
Počet startujících:29









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 550 Jana Vobořilová PRESTIGE 1 Jezdecký klub Flamenco Sloupno 50.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
60.86 50.0
2 541.75 Anna Horká MÁG 1 Horse Academy 47.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
4.00 4.00
4
64.74 55.5
3 538.21 Gabriela Slavíková LOTRANTA JO Albert Stolany 47.86 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.00 2.00
8
70.74 57.86
4 535.3 Martin Sokol EGON 1 PJS Dolní Chabry 55.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.80 0.80
4
60.67 59.8
5 528.355 Barbora Pospíšilová BIBA CLASSY Jezdecký spolek Kolesa 56.43 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
70.19 64.43
6 525.79 Lucie Němečková KAILA JS Slavíkov 62.14 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
61.85 66.14
7 520.105 Lucie Němečková KORINTH JS Slavíkov 53.93 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
16
69.35 69.93
8 519.19 Miroslav Trunda CENZOR Stáj Moudrý 62.14 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.40 0.40
8
59.33 70.54
9 518.17 Zuzana Šmídová ROSA 1 JK Jurášek 63.22 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
58.83 71.22
10 511.81 Renata Marková CORTLAND JS Remark 47.86 0.00 0.00
0
0.00
0.00
11.60 11.60
16
70.23 75.46
11 511.21 Radko Heidenreich TIKSI JK Loštice 67.86 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
62.63 75.86
12 510.85 Josef Krčmář CHRISTO 1 JK Humpolec 52.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
3.60 3.60
20
66.36 76.1
13 502.765 Irena Kopecká ASTER Jezdecký spolek Kolesa 64.29 0.00 0.00
0
0.00
0.00
9.20 9.20
8
63.36 81.49
14 502.21 Petr Myška LOTRANDO JO Albert Stolany 47.86 0.00 0.00
0
0.00
0.00
22.00 22.00
12
69.36 81.86
15 494.635 Jiří Cipra CHVILKA Jezdecký klub Pastviny 75.71 0.00 0.00
0
0.00
0.00
7.20 7.20
4
65.75 86.91
16 491.965 Lucie Příhodová LACROS JK PAM 64.29 0.00 0.00
0
0.00
0.00
24.40 24.40
0
65.99 88.69
17 483.25 Tomáš Kocián VĚTŘÍK TJ JO Start Hořany u K.Hory 62.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
32
67.48 94.5
18 477.415 Tereza Mrázková GEN 8 JK při SOUZ Horní Heřmanice 56.79 0.00 0.00
0
20.00
20.00
37.60 37.60
4
65.49 98.39
19 475.84 Martin Sokol LORD 18 PJS Dolní Chabry 64.64 0.00 0.00
0
20.00
20.00
30.80 30.80
4
61.97 99.44
20 461.305 Marie Buriánková LAMBO JK Elzet Bohemia 53.93 0.00 0.00
0
20.00
20.00
47.20 47.20
8
70.36 109.13
21 450.535 Kristína Böhmová TARA 17 SSCHK Jindřichův Hradec 60.71 0.00 0.00
0
40.00
40.00
51.60 51.60
4
65.41 116.31
22 444.595 Pavel Vaněk ARAKAIN JK Ratibořské Hory 51.07 0.00 0.00
0
40.00
40.00
57.20 57.20
12
77.72 120.27
23 443.665 Marcela Šedá GÜNTHERâS AS/FANN JK Ideas 69.29 0.00 0.00
0
20.00
20.00
39.60 39.60
12
66.63 120.89
24 429.1 Karel Diringer FOREST GUMP JK MZLU v Brně-ŠZP 55.00 0.00 0.00
0
20.00
20.00
41.60 41.60
32
79.70 130.6
25 379.45 Roman Falta KARAMELA 2 JPS Borovinka 67.50 0.00 0.00
0
60.00
60.00
75.20 75.20
20
78.04 163.7
26 378.4 Simona Heidenreichová FIDO Trimstar JK Loštice 65.00 0.00 0.00
0
65.00
65.00
83.40 83.40
16
65.70 164.4
27 0 Lenka Bambasová VANGO JK Poříčí 71.07 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vzdal (nestartoval)
28 0 Zuzana Petružálková ILUZE 1 JK Montara 67.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
29 0 Andrea Kučerová KORIN JS Adrasteia 68.21 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Čtvrtá neposlušnost v D u military)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0002500mDélka:450m
Tempo:00025m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0500Poč. překážek:9
Poč. skoků:020Poč. skoků:10
Limit:05:00mm:ssLimit:78s