Cena Hejtmana Pardubického kraje

Pardubice, 12. 04. 2008

Popis:Soutěž všestrannosti 'Z'
Obtížnost:Z
Úloha drezury:CCI/CIC
Počet startujících:42









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 347.315 Andrea Lesáková SERŽANT 1 TJ Hřebčín Slatiňany 51.79 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
62.71 51.79
2 346.25 Pavel Vaněk ARAKAIN JK Ratibořské Hory 52.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
59.67 52.5
3 344.645 Petr Myška DRAČICE JO Albert Stolany 53.57 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
67.13 53.57
4 343.685 Miloslav Příhoda KAMERIK JK PAM 53.21 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
69.82 54.21
5 343.04 Barbora Pospíšilová BIBA CLASSY Jezdecký spolek Kolesa o.s. 54.64 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
63.53 54.64
6 341.9 Jiří Maxera ESPERY Sportovní stáj Pavlický dvůr. o.s. 55.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.40 0.40
0
66.06 55.4
7 339.29 Pavel Vaněk SINETAS JK Ratibořské Hory 57.14 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
59.52 57.14
8 339.29 Milan Theimer VELES JK Amír 57.14 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
64.38 57.14
9 339.29 Gabriela Slavíková LOTRANTA JO Albert Stolany 57.14 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
60.22 57.14
10 339.29 Pavel Chvojka GOYEN JK Chvojka-Stolany 57.14 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
60.68 57.14
11 338.21 Pavel Chvojka GRANADA 1 JK Chvojka-Stolany 57.86 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
59.31 57.86
12 338.15 Lukáš Létal ZLATÝ POKLAD JK Victoria Bříšťany 57.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.40 0.40
0
65.99 57.9
13 336.065 Barbora Kubištová KARIBIK TJ Hřebčín Kubišta 59.29 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
60.43 59.29
14 335.54 Nela Raušová BOBO 1 PJS Dolní Chabry 59.64 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
60.17 59.64
15 331.79 Naděžda Knopová DOMIN JK Amír 62.14 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
60.30 62.14
16 331.01 Jana Grodlová HAŠIŠ JK Glod Čejov 57.86 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.80 0.80
4
62.72 62.66
17 330.605 Martin Sokol LORD 18 PJS Dolní Chabry 58.93 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
62.75 62.93
18 326.42 Stanislav Vrtek FABIO 2 JO Šumperk 65.72 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
59.05 65.72
19 323.69 Petra Žváčková REBELLION TJ Equiklub Třebíč 67.14 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.40 0.40
0
57.27 67.54
20 323.105 Robert Pokorný IKARUS 1 JK Panská Lícha 63.93 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
61.63 67.93
21 321.935 Zuzana Bártová VAPAS JK PEDRA o.s. 60.71 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
67.68 68.71
22 321.065 Nikola Dohnalová BEN 4 JK Šmaspol Hořice 69.29 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
61.57 69.29
23 316.25 Lucie Kubíková VESMIT JK Dostihový spolek o.s. 72.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
57.97 72.5
24 316.04 Lubomír Vrtek DAJANA 7 JK při SOUZ Horní Heřmanice 64.64 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
62.05 72.64
25 315.935 Miriam Záveská MAIRO JK Železnice 60.71 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
64.98 72.71
26 314.195 Gabriela Slavíková MARKÝZ 2 JO Albert Stolany 61.07 0.00 0.00
0
0.00
0.00
12.80 12.80
0
64.15 73.87
27 310.04 Michaela Másilková DAISE JK Humpolec 64.64 0.00 0.00
0
0.00
0.00
8.00 8.00
4
65.02 76.64
28 309.71 Tereza Petrová CALEPPO Pavel Odložil 62.86 0.00 0.00
0
0.00
0.00
10.00 10.00
4
60.54 76.86
29 305.54 Jiří Maxera KEELC PEAK Sportovní stáj Pavlický dvůr. o.s. 59.64 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
0
64.11 79.64
30 304.61 Jiří Pažoudka TABASCO 1 o.s. Jezdecká stáj Alfa 67.86 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.40 0.40
12
63.49 80.26
31 304.445 Ludvík Filípek FALCO 10 Jezdecké středisko Řitka 68.57 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.80 2.80
8
69.69 80.37
32 300.5 Jan Ešpandr EMPÍR Stáj Fauna Černíkovice 75.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
60.87 83.0
33 298.37 Martina Paučová AMERIGO AHOJ Látky Ranč pod Bukmi 73.22 0.00 0.00
0
0.00
0.00
7.20 7.20
4
61.99 84.42
34 298.37 Tereza Mrázková GEN 8 JK při SOUZ Horní Heřmanice 63.22 0.00 0.00
0
20.00
20.00
21.20 21.20
0
59.49 84.42
35 295.82 Michal Špalek LATARGA Sportovní stáj Chýle 65.72 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.40 20.40
0
60.59 86.12
36 291.86 Petr Janouch KORA 4 JS Cantiléna 70.36 0.00 0.00
0
0.00
0.00
14.40 14.40
4
66.56 88.76
37 287.81 Monika Brožíková ADRIANA 3 JK Mělník 72.86 0.00 0.00
0
0.00
0.00
11.60 11.60
4
71.70 91.46
38 273.95 Ludvík Filípek FATRA 1 Jezdecké středisko Řitka 67.50 0.00 0.00
0
20.00
20.00
29.20 29.20
4
63.27 100.7
39 259.82 Adéla Svobodová JULIE 1 Jezdecký klub Pastviny 65.72 0.00 0.00
0
20.00
20.00
38.40 38.40
4
70.78 110.12
40 146.9 Hana Julínková OXANA TJ Brno - Dvorská 70.00 0.00 0.00
0
65.00
65.00
111.40 111.40
4
63.64 185.4
41 0 Marian Mídelka PERZEUS Azex Jánova Lehota 62.86 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
68.29 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
42 0 Markéta Čeganová ARES 3 JK Union Brno 62.86 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
65.79 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0002300mDélka:400m
Tempo:00020m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0450Poč. překážek:9
Poč. skoků:020Poč. skoků:10
Limit:05:07mm:ssLimit:69s