Cena Hejtmana Pardubického kraje

Pardubice, 12. 04. 2008

Popis:Soutěž všestrannosti 'ZK'
Obtížnost:ZK
Úloha drezury:CN1*
Počet startujících:39









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 149.565 Gabriela Slavíková OSTRICO JO Albert Stolany 50.29 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
61.23 50.29
2 142.935 Pavel Studnička SILVIA 2 Jezdecká společnost Vrchovany-Obrok 54.71 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
57.90 54.71
3 139.635 Zuzana Augustová JOKR JK Humpolec 56.91 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
63.37 56.91
4 139.455 Andrea Lesáková COTILLA K TJ Hřebčín Slatiňany 56.03 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
64.24 57.03
5 137.295 Miriam Záveská GRAF LADY JK Železnice 56.47 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
65.47 58.47
6 129 Aneta Řeháková CHAMPION ARNIE O.S. Apolenka 60.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
60.93 64.0
7 127.815 Kateřina Hemzová HYTLI JK Orlice 57.79 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
66.67 64.79
8 124.695 Marcela Šedá CAMELOT 2 JK Ideas 56.47 0.00 0.00
0
0.00
0.00
6.40 6.40
4
61.72 66.87
9 123.09 Nikola Drdlová MOHYKÁN Jezdecký klub Markéty Bártové 67.94 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
53.13 67.94
10 122.43 Nicole Šperková DÉMANT 2 Jezdecký klub Markéty Bártové 68.38 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
59.67 68.38
11 116.91 Jan Holec SERŽETA TJ Hřebčín Slatiňany 52.06 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
0
57.38 72.06
12 115.065 Adéla Vrtková ACTION BOY JO Šumperk 65.29 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
52.53 73.29
13 114.54 Zuzana Petružálková SANDRIK JK Montara 58.24 0.00 0.00
0
0.00
0.00
10.40 10.40
4
64.63 73.64
14 114.27 Pavlína Moravová FRANCIE ll JK Humpolec 68.82 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
64.18 73.82
15 113.115 Lucie Kubíková JAMIN JK Dostihový spolek o.s. 70.59 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
58.57 74.59
16 109.86 Romana Kocourková TEKILA Pony club Přibyslav 76.76 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
57.55 76.76
17 109.11 Lenka Motyčková KAHIR JO Albert Stolany 69.26 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
58.26 77.26
18 106.77 Jana Havelková NARDY 1 Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno 68.82 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
65.64 78.82
19 96.75 Miloslav Příhoda TALISMAN 1 JK PAM 67.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
69.31 85.5
20 96.645 Marianna Faladová NUMÍD JS Concordia 63.97 0.00 0.00
0
20.00
20.00
21.60 21.60
0
55.30 85.57
21 95.295 Jana Grodlová ELIZABETH 1 JK Glod Čejov 56.47 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
8
65.89 86.47
22 92.43 Tereza Chybová VERZIT Jezdecký klub Markéty Bártové 68.38 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
0
61.28 88.38
23 73.56 Adéla Svobodová SÁNDOR SONG Jezdecký klub Pastviny 59.56 0.00 0.00
0
20.00
20.00
34.40 34.40
0
70.48 100.96
24 69.36 Marian Mídelka JIZERA Azex Jánova Lehota 76.76 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
4
66.88 103.76
25 68.61 Diana Houdová NIKLOTR O.S. Apolenka 84.26 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
0
56.60 104.26
26 65.295 Andrea Pavlíčková DANGER POINT JK Tůně 86.47 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
0
63.61 106.47
27 62.325 Veronika Příhodová SECOND SUPREME JK PAM 47.65 0.00 0.00
0
40.00
40.00
48.80 48.80
8
67.05 108.45
28 48.525 Jana Vobořilová BERRY NICE Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno 47.65 0.00 0.00
0
40.00
40.00
70.00 70.00
0
58.43 117.65
29 40.08 Jan Černý BONIE Jezdecký klub Pastviny 73.68 0.00 0.00
0
20.00
20.00
41.60 41.60
8
61.90 123.28
30 21.165 Jana Stehnová SAMANTHA 2 JK Humpolec 65.29 0.00 0.00
0
40.00
40.00
51.60 51.60
4
78.03 135.89
31 0 Marian Mídelka JANTAR Azex Jánova Lehota 86.03 0.00 0.00
0
40.00
40.00
56.80 56.80
4
73.28 156.83
32 0 Kateřina Kopalová LEGENDA 3 JK Triga Odolena Voda 79.41 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Druhá neposlušnost)
33 0 Daniel Příhoda MINI SEX JK PAM 80.74 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Druhá neposlušnost)
34 0 Radka Dvořáková EILEEN 1 JK Cavalier Rynárec 56.03 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
65.67 0.0 vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
35 0 Barbora Sosnovcová EGON 1 JK Beta Chrášťany 67.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
54.88 0.0 vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
36 0 Lubomír Vrtek DIRÁNO 1 JK při SOUZ Horní Heřmanice 57.35 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
62.87 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
37 0 Hana Maxerová PATRICIA Sportovní stáj Pavlický dvůr. o.s. 75.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
65.39 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
38 0 Lucie Obstová JURTA JK Humpolec 73.24 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
16
89.04 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
39 0 Šárka Osolsobě ŠIMON 3 JK Dobronín 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Třetí omyl v drezuře)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0001550mDélka:370m
Tempo:00015m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0400Poč. překážek:9
Poč. skoků:015Poč. skoků:9
Limit:03:53mm:ssLimit:64s