Kolesa - kvalifikace ZP

Kolesa, 05. 07. 2008

Popis:Soutěž nadějí
Obtížnost:Z
Úloha drezury:CN1*
Počet startujících:38









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 351.545 Jaroslav Hatla SERENA Horse Academy 48.97 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
65.56 48.97
2 348.86 Jaroslav Hatla ZACK Horse Academy 46.76 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
68.93 50.76
3 344.27 Gabriela Slavíková OSTRICO JO Albert Stolany 53.82 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
63.60 53.82
4 342.935 Miloslav Příhoda OGIBOY JK PAM 54.71 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
69.31 54.71
5 335 Robert Pokorný IKARUS 1 JK Panská Lícha 60.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
70.44 60.0
5 335 Eliška Opravilová CIRDA SJK SZeŠ Lanškroun 60.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
64.85 60.0
7 333.635 Petr Myška DRAČICE JO Albert Stolany 56.91 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
68.94 60.91
8 329.75 Andrea Lesáková COTILLA-K TJ Hřebčín Slatiňany 52.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
80.37 63.5
9 327.68 Milan Theimer VELES JK Amír 60.88 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
66.81 64.88
10 323.705 Eva Hálová BÁSNÍK Stáj Rianon. Jeřmaň 63.53 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
70.85 67.53
11 322.955 Gabriela Slavíková ERUPCE JO Albert Stolany 56.03 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
67.77 68.03
12 322.25 Jan Holec SERŽETA TJ Hřebčín Slatiňany 52.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
16
63.19 68.5
13 317.045 Karel Diringer DÉMONE GO JK MZLU v Brně-ŠZP 63.97 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
66.58 71.97
14 313.73 Katarzyna Stapor DYNAMIC Polsko 66.18 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
63.83 74.18
15 312.32 Jana Neklová SCOTCH WHISKY Stáj Martin 59.12 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
81.25 75.12
16 309.815 Nelly Kůsová FLARÉGIE JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec. o.s 72.79 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
58.94 76.79
17 305.795 Eva Gédušová DANTES 2 JK Derby Olomouc 71.47 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
67.88 79.47
18 305.705 Markéta Máchová TINA TURNER JK Humpolec 63.53 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
81.94 79.53
19 304.37 Hana Lexová BERENIS 1 JK Tůně 68.82 0.00 0.00
0
0.00
0.00
3.60 3.60
8
63.25 80.42
20 301.295 Zdeněk Ságl ELÁN 4 JK Jiřice 71.47 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
76.50 82.47
21 297.935 Pavlína Bendová SANCHO PJK Gabrielka 54.71 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
16
87.30 84.71
22 287 Eva Hálová CRASH Stáj Rianon. Jeřmaň 75.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.00 2.00
12
76.37 92.0
23 281.225 Petr Rydval CHARON 2 JS pod Hostýnem o.s. 79.85 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
16
60.34 95.85
24 273.71 Lukáš Létal INNOCENTA JK Victoria Bříšťany 67.06 0.00 0.00
0
20.00
20.00
32.80 32.80
0
74.55 100.86
25 273.65 Jana Vobořilová BERRY NICE Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno 52.50 0.00 0.00
0
20.00
20.00
28.40 28.40
20
66.83 100.9
26 268.565 Lukáš Létal SYNEK JK Victoria Bříšťany 65.29 0.00 0.00
0
20.00
20.00
26.00 26.00
4
82.06 104.29
27 267.725 Jiří Pažoudka SANDRIK o.s. Jezdecká stáj Alfa 64.85 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
16
77.44 104.85
28 264.935 Jana Stehnová SAMANTHA 2 JK Humpolec 69.71 0.00 0.00
0
20.00
20.00
24.00 24.00
12
75.00 106.71
29 256.01 Martin Novotný CZEKOLADOWY JOE JK Klešice 67.06 0.00 0.00
0
20.00
20.00
29.60 29.60
16
71.21 112.66
30 254 Michaela Chlastáková FINE FINESS JK Neveklov 90.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
24
69.94 114.0
31 243.86 Andrea Růžičková QUANTINO Jezdecká stáj Remark. o.s. 76.76 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
24
67.12 120.76
32 206.57 Veronika Hopjanová ROCK'S LITTLE HONEY JK Ždírec. o.s. 68.82 0.00 0.00
0
40.00
40.00
56.80 56.80
4
89.62 145.62
33 182.585 Věra Kovářová TERCIGA JK Humpolec 77.21 0.00 0.00
0
60.00
60.00
76.40 76.40
8
69.25 161.61
34 146.375 Hana Filingerová LADY SWIT JK Poříčí 72.35 0.00 0.00
0
85.00
85.00
105.40 105.40
8
64.83 185.75
35 0 Nikola Trčková KONTYNENT JK HARTA 82.06 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
36 0 Renata Marková METEOR 2 Jezdecká stáj Remark. o.s. 62.21 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
67.51 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
37 0 Lucie Brabcová DAREBA JS pod Hostýnem o.s. 70.59 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
58.30 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
38 0 Pavlína Sůrová SWEN Stáj Vasury 60.44 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
28
82.03 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0002250mDélka:430m
Tempo:00020m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0450Poč. překážek:9
Poč. skoků:020Poč. skoků:10
Limit:05:00mm:ssLimit:74s