Finále Zlaté podkovy - Humpolec

Humpolec, 22. 08. 2008

Popis:Soutěž nadějí
Obtížnost:ZL
Úloha drezury:CN1*
Počet startujících:39









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 558.82 Jaroslav Hatla ZACK Horse Academy 44.12 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
62.69 44.12
2 548.185 Andrea Lesáková SERŽANT 1 TJ Hřebčín Slatiňany 47.21 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
68.72 51.21
3 544.93 Gabriela Slavíková OSTRICO JO Albert Stolany 53.38 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
64.95 53.38
4 543.52 Jaroslav Hatla SERENA Horse Academy 46.32 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
64.15 54.32
5 541.525 Martin Maivald IL´JA TJ Elán Bratislava 47.65 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
62.86 55.65
6 539.635 Pavel Vereš KALIF 3 JK při SOUZ Horní Heřmanice 56.91 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
64.01 56.91
7 536.275 Pavel Vaněk SINETAS JK Ratibořské Hory 55.15 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
59.58 59.15
8 536.23 Jan Holec SERŽETA TJ Hřebčín Slatiňany 51.18 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
60.08 59.18
9 525.025 Naděžda Knopová VELES JK Amír 62.65 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
61.54 66.65
10 516.94 Miriam Záveská GRAF LADY JK Železnice 60.44 0.00 0.00
0
0.00
0.00
7.60 7.60
4
66.46 72.04
11 516.355 Miroslav Trunda WARSTEINER Stáj Moudrý 56.03 0.00 0.00
0
0.00
0.00
8.40 8.40
8
63.78 72.43
12 515.11 Eva Vlčková - Tomšicová TERCIA JK Humpolec 69.26 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
61.40 73.26
13 508.105 Hana Lexová BERENIS 1 JK Tůně 63.53 0.00 0.00
0
0.00
0.00
14.40 14.40
0
66.16 77.93
14 507.925 Libor Otoupal LAVROS JO Šumperk 64.85 0.00 0.00
0
0.00
0.00
5.20 5.20
8
59.12 78.05
15 507.91 Josef Hnát VOLTER 1 JK Trio Kaliště 69.26 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.80 0.80
8
59.83 78.06
16 499.165 Markéta Máchová TINA TURNER JK Humpolec 63.09 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.80 20.80
0
68.10 83.89
17 498.01 Andrea Plimlová ARSENA JK Poříčí 67.06 0.00 0.00
0
0.00
0.00
1.60 1.60
16
69.36 84.66
18 497.815 Josef Hnát ARES 4 JK Trio Kaliště 72.79 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
60.46 84.79
19 488.98 Gabriela Slavíková ERUPCE JO Albert Stolany 58.68 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
12
68.68 90.68
20 486.295 Jiří Pažoudka NORMANDIE 2 o.s. Jezdecká stáj Alfa 71.47 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
16
75.76 92.47
21 458.44 Jana Grodlová HAŠIŠ JK Glod Čejov 58.24 0.00 0.00
0
40.00
40.00
44.80 44.80
8
63.06 111.04
22 452.77 Barbora Kutílková ALBORG JK Cavalier Rynárec 68.82 0.00 0.00
0
20.00
20.00
38.00 38.00
8
68.15 114.82
23 450.715 Zdeněk Ságl ELÁN 4 JK Jiřice 70.59 0.00 0.00
0
20.00
20.00
37.60 37.60
8
69.38 116.19
24 449.335 Veronika Hopjanová ROCK'S LITTLE HONEY JK Ždírec. o.s. 71.91 0.00 0.00
0
20.00
20.00
37.20 37.20
8
69.01 117.11
25 444.565 Nicole Šperková DÉMANT 2 Jezdecký klub Markéty Bártové 78.09 0.00 0.00
0
20.00
20.00
37.20 37.20
4
71.07 120.29
26 419.365 Monika Šillerová LA GRANDER JK při SOUZ Horní Heřmanice 63.09 0.00 0.00
0
40.00
40.00
66.00 66.00
8
64.85 137.09
27 392.26 Marcela Šedá CAMELOT 2 JK Ideas 59.56 0.00 0.00
0
20.00
20.00
83.60 83.60
12
70.55 155.16
28 385.045 Věra Kovářová LERY 4 JK Humpolec 63.97 0.00 0.00
0
40.00
40.00
86.00 86.00
4
76.90 159.97
29 0 Radka Dvořáková EILEEN 1 JK Cavalier Rynárec 53.38 0.00 0.00
0
20.00
20.00
28.00 28.00
0
0.00 0.0 vyloučen (3. Kondiční zkouška)
30 0 Eva Gédušová DANTES 2 JK Derby Olomouc 75.44 0.00 0.00
0
20.00
20.00
26.80 26.80
0
0.00 0.0 vyloučen (3. Kondiční zkouška)
31 0 Tereza Chybová VERZIT Jezdecký klub Markéty Bártové 71.03 0.00 0.00
0
20.00
20.00
36.80 36.80
0
0.00 0.0 vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
32 0 Lucie Příhodová EXOTIKA JK PAM 59.56 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
33 0 Robert Pokorný IKARUS 1 JK Panská Lícha 57.35 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
34 0 Ivan Kurej INDIA TJ Elán Bratislava 71.91 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
35 0 Hana Filingerová LADY SWIT JK Poříčí 73.24 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
36 0 Hana Julínková OXANA TJ Brno - Dvorská 71.03 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
37 0 Jana Vobořilová BERRY NICE Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno 52.94 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
38 0 Markéta Nováková RADIANT JK Humpolec 60.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vzdal (Jiný důvod)
39 0 Jiří Kornalík CARA MAY JK Horymír Neumětely 71.03 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vzdal (Jiný důvod)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0002700mDélka:410m
Tempo:00025m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0450Poč. překážek:9
Poč. skoků:023Poč. skoků:10
Limit:06:00mm:ssLimit:71s