Zlatá podkova Pardubice

Pardubice, 18. 04. 2009

Popis:Zlatá podkova
Obtížnost:S, CNC1*,C
Úloha drezury:FEI 1*A
Počet startujících:28









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 954.56 Jaroslav Hatla ALVAR Horse Academy 46.96 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
75.81 46.96
2 950.165 Radka Dvořáková OSTER JK Cavalier Rynárec 49.89 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
75.54 49.89
3 947.225 Miloslav Příhoda GOMBA 1 Občanské sdr. Jezdecký klub Belcredi Goldstar 51.85 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
82.98 51.85
4 943.19 Lubomír Vrtek DAVOS 1 JK při SOUZ Horní Heřmanice 50.54 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
80.71 54.54
5 937.085 Miriam Záveská TREISI 1 JK Železnice 53.81 0.00 0.00
0
0.00
0.00
4.80 4.80
0
74.46 58.61
6 935.735 Martin Maivald HARWY Žrebčín Motešice 55.11 0.00 0.00
0
0.00
0.00
4.40 4.40
0
76.85 59.51
7 934.385 Miloslav Příhoda OSWALD Občanské sdr. Jezdecký klub Belcredi Goldstar 56.41 0.00 0.00
0
0.00
0.00
4.00 4.00
0
83.57 60.41
8 926.195 Radka Dvořáková DAMON 2 JK Cavalier Rynárec 57.07 0.00 0.00
0
0.00
0.00
4.80 4.80
4
78.24 65.87
9 922.625 Pavel Březina ELÁN 3 JK Český Dvůr 60.65 0.00 0.00
0
0.00
0.00
3.60 3.60
4
80.25 68.25
10 918.74 Lubomír Vrtek DALLAS 1 JK při SOUZ Horní Heřmanice 58.04 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.80 0.80
12
78.60 70.84
11 913.085 Pavlína Pejřilová DAN 10 Hradecký jezdecký klub 62.61 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
74.82 74.61
12 912.785 Anna Makovská GOLDIE 1 JK Dostihový spolek o.s. 68.81 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.00 2.00
4
76.12 74.81
13 910.235 Pavel Vereš KALIF 3 JK při SOUZ Horní Heřmanice 70.11 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.40 2.40
4
80.41 76.51
14 909.44 Radko Heidenreich TIKSI JK Loštice 73.04 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
83.40 77.04
15 908.585 Jana Grodlová FINLANDIA JK Glod Čejov 68.81 0.00 0.00
0
0.00
0.00
4.80 4.80
4
87.15 77.61
16 905.375 Veronika Příhodová DYNAMIC JK PAM 59.35 0.00 0.00
0
0.00
0.00
8.40 8.40
12
86.99 79.75
17 902 Nikola Ečerová K - BOY Horse Academy 60.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
18.00 18.00
4
72.25 82.0
18 897.605 Kristýna Dostálová LESTER Hradecký jezdecký klub 75.33 0.00 0.00
0
0.00
0.00
9.60 9.60
0
67.70 84.93
19 896.9 Tomáš Kocián DAR CHURY SK Hlavice 66.20 0.00 0.00
0
0.00
0.00
15.20 15.20
4
80.63 85.4
20 896.735 Barbora Pospíšilová BIBA CLASSY Jezdecký spolek Kolesa o.s. 55.11 0.00 0.00
0
20.00
20.00
26.40 26.40
4
74.52 85.51
21 890.345 Martin Sokol LEADER PJS Dolní Chabry 64.57 0.00 0.00
0
0.00
0.00
9.20 9.20
16
79.19 89.77
22 889.34 Zuzana Šmídová ROSA 1 Jezdecká stáj Permanent 88.04 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.40 2.40
0
84.00 90.44
23 886.985 Petr Pejřil PASTOR 1 Hradecký jezdecký klub 56.41 0.00 0.00
0
20.00
20.00
35.60 35.60
0
83.30 92.01
24 851.465 Nikola Ečerová KARLA Horse Academy 56.09 0.00 0.00
0
40.00
40.00
47.60 47.60
12
69.63 115.69
25 820.04 Miroslav Fiala ALEX 3 Selská jízda Nechanice 73.04 0.00 0.00
0
40.00
40.00
55.60 55.60
8
75.87 136.64
26 0 Patrik Eibner ANABELA JK BoConcept 52.18 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
87.47 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
27 0 Martin Maivald IL´JA Žrebčín Motešice 55.76 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
78.20 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
28 0 Lenka Bambasová VANGO JK Poříčí 67.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
20
86.56 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0003223mDélka:550m
Tempo:00029m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0520Poč. překážek:9
Poč. skoků:021Poč. skoků:12
Limit:06:12mm:ssLimit:95s