Zlatá podkova Pardubice

Pardubice, 18. 04. 2009

Popis:Stříbrná podkova
Obtížnost:L
Úloha drezury:CN6
Počet startujících:38









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 756.96 Jaroslav Hatla SECOND SUPREME Horse Academy 45.36 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
65.39 45.36
2 749.46 Andrea Lesáková SERŽANT 1 JK MANEO 50.36 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
75.05 50.36
3 744.105 Iva Baďurová BOUNTY Amadeus JK Loštice 53.93 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
70.01 53.93
4 743.94 Jana Grodlová HAŠIŠ JK Glod Čejov 49.64 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.40 0.40
4
67.79 54.04
5 743.385 Gabriela Slavíková OSTRICO JO Albert Stolany 53.21 0.00 0.00
0
0.00
0.00
1.20 1.20
0
66.57 54.41
6 741.42 Tomáš Konečný NAJDY JO Pegas 55.72 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
64.63 55.72
7 731.25 Zuzana Bártová VAPAS JK PEDRA o.s. 62.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
68.94 62.5
8 728.595 Jana Vobořilová MYSTIC ICE/GREK Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno 51.07 0.00 0.00
0
0.00
0.00
9.20 9.20
4
71.92 64.27
9 718.56 Sabina Erbeková SUNSHINE Cembrit JK Union Brno 55.36 0.00 0.00
0
0.00
0.00
15.60 15.60
0
71.85 70.96
10 718.155 Jiří Machovec ALNAKI JK U tří Grácií 56.43 0.00 0.00
0
0.00
0.00
14.80 14.80
0
67.89 71.23
11 717.945 Dorka Kotradyová AGADÍR TJ Elán Bratislava 58.57 0.00 0.00
0
0.00
0.00
12.80 12.80
0
64.27 71.37
12 715.02 Libor Otoupal BARBAR JO Šumperk 65.72 0.00 0.00
0
0.00
0.00
7.60 7.60
0
71.01 73.32
13 714.54 Lukáš Kohout AMONAR JK Betty 59.64 0.00 0.00
0
0.00
0.00
10.00 10.00
4
69.88 73.64
14 712.29 Robert Pokorný BEVAR JK Panská Lícha 67.14 0.00 0.00
0
0.00
0.00
4.00 4.00
4
72.39 75.14
15 711.45 Pavel Vaněk DOBRZYŇ JK Ratibořské Hory 62.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
13.20 13.20
0
64.29 75.7
16 711.3 Jana Vobořilová PRESTIGE 1 Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno 55.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
16.80 16.80
4
69.04 75.8
17 710.67 Jaroslav Hatla EILEEN 1 Horse Academy 58.22 0.00 0.00
0
0.00
0.00
18.00 18.00
0
64.45 76.22
18 708.24 Jaroslav Hatla ZACK Horse Academy 54.64 0.00 0.00
0
20.00
20.00
23.20 23.20
0
68.40 77.84
19 706.65 Markéta Dokulilová NUTELA Jezdecká společnost Sokolí 62.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
16.40 16.40
0
73.10 78.9
20 703.62 Nela Raušová BOBO 1 PJS Dolní Chabry 65.72 0.00 0.00
0
0.00
0.00
3.20 3.20
12
64.35 80.92
21 702.645 Naděžda Knopová DOMIN JK Amír 73.57 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
63.03 81.57
22 701.46 Jana Höcková VIKY 1 JO Albert Stolany 70.36 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
67.74 82.36
23 698.79 Tomáš Kocián VĚTŘÍK SK Hlavice 82.14 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.00 2.00
0
72.21 84.14
24 692.85 Michal Špalek LATARGA Sportovní stáj Chýle 72.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
11.60 11.60
4
75.99 88.1
25 686.865 Monika Šillerová LA GRANDER JK při SOUZ Horní Heřmanice 69.29 0.00 0.00
0
0.00
0.00
22.80 22.80
0
68.95 92.09
26 682.56 Jiří Machovec LARGO MZLU JK U tří Grácií 65.36 0.00 0.00
0
0.00
0.00
5.60 5.60
8
96.88 94.96
27 667.665 Gabriela Slavíková ERUPCE JO Albert Stolany 59.29 0.00 0.00
0
20.00
20.00
41.60 41.60
4
69.88 104.89
28 633.015 Markéta Nováková RADIANT JK Humpolec 66.79 0.00 0.00
0
20.00
20.00
57.20 57.20
4
70.97 127.99
29 628.605 Jana Plundráková RENAISSANCE DANCER TJ Pegas Brno 68.93 0.00 0.00
0
40.00
40.00
58.00 58.00
4
70.39 130.93
30 627.165 Eva Vlčková - Tomšicová TERCIA JK Humpolec 64.29 0.00 0.00
0
20.00
20.00
67.60 67.60
0
73.61 131.89
31 621.39 Marián Mídelka PERZEUS TJ Elán Bratislava 52.14 0.00 0.00
0
60.00
60.00
83.60 83.60
0
69.05 135.74
32 617.49 Marie Mračková VACIDARA JK Betty 67.14 0.00 0.00
0
40.00
40.00
67.20 67.20
4
75.29 138.34
33 564.135 Jana Pecháčková SUSSEX Jezdecký sportovní klub Isabela 60.71 0.00 0.00
0
40.00
40.00
97.20 97.20
16
79.78 173.91
34 0 Ivan Kurej GRANADA TJ Elán Bratislava 61.07 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Druhá neposlušnost)
35 0 Marie Filipová VULKÁN 1 JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec. o.s 62.14 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vzdal (Zdravotní indispozice jezdce)
36 0 Jiří Maxera LACJUM Sportovní stáj Pavlický dvůr. o.s. 58.93 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
73.50 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
37 0 Petr Krejsa HRABICZ JK Farma pod Lípou 58.57 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
73.17 0.0 vzdal (Jiný důvod)
38 0 Karolína Mandysová VELES JK Sambugaro 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Třetí omyl v drezuře)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0003000mDélka:470m
Tempo:00025m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0510Poč. překážek:9
Poč. skoků:022Poč. skoků:11
Limit:05:53mm:ssLimit:81s