Zkrácená soutěž ve všestrannosti Rudná p.Pradědem

Rudná p.Pradědem, 16. 05. 2009

Popis:Soutěž ve všestrannosti st. 'ZK'
Obtížnost:ZK
Úloha drezury:CN1
Počet startujících:21









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 140.895 Simona Heidenreichová SL.FREGATA JK Loštice 56.07 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
68.88 56.07
2 137.67 Kateřina Tomíková LOVE JACKIE Stáj Derby o.s. 58.22 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
76.17 58.22
3 137.565 Jana Neklová SCOTCH WHISKY Stáj Martin 54.29 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
77.52 58.29
4 136.065 Renata Marková METEOR 2 SJK SZeŠ Lanškroun 59.29 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
72.43 59.29
5 136.065 Adéla Michalcová RONALD 2 JK Caballo Křelov 59.29 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
81.25 59.29
6 135.42 Naděžda Knopová BARBUCHA JK Amír 55.72 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
78.41 59.72
7 131.25 Martina Nestrojilová SAMSON 2 Stáj Derby o.s. 62.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
61.79 62.5
8 127.395 Martina Frenclová FIDO Trimstar JK Loštice 61.07 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
72.97 65.07
9 120.42 Kristina Otrubová NUMBER ONE 1 JA Náměšť na Hané 65.72 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
77.68 69.72
10 113.04 Barbora Osobová DIVUS Orling JK Amír 54.64 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
0
70.13 74.64
11 110.355 Simona Heidenreichová DAJDOU JK Loštice 56.43 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
0
70.37 76.43
12 107.145 Jaroslav Hél DERONA SJK SZeŠ Lanškroun 58.57 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
0
65.28 78.57
13 96.42 Kateřina Kučerová LIBERO 6 Pavel Odložil 65.72 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
0
78.03 85.72
14 92.685 Tereza Petrová GAJÁN Pavel Odložil 68.21 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
0
73.01 88.21
15 89.46 Radek Šídlo WELTMEYER SON W Jezdecký klub Agrostyl - Otice 50.36 0.00 0.00
0
40.00
40.00
40.00 40.00
0
74.22 90.36
16 74.46 Petra Přidalová LUK 11 Pony klub Olešnice 60.36 0.00 0.00
0
40.00
40.00
40.00 40.00
0
66.25 100.36
17 0 Martina Eliášová GIORDANO SJK SZeŠ Lanškroun 59.64 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
92.83 0.0 vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
18 0 Anna Truksová GARP 1 JK Caballo Křelov 71.07 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
80.83 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
19 0 Antonín Vrtek BEAUTY/ČERNÝ JK při SOUZ Horní Heřmanice 60.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
68.16 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
20 0 Eva Gédušová VELVET 5 Jezdecký klub FLANAGAN 60.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
76.12 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
21 0 Martina Tošenovská TORI GEPARD JK Svébohov 57.86 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
68.03 0.0 vzdal (Jiný důvod)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0001420mDélka:475m
Tempo:00015m/minTempo:325m/min
Poč. překážek:0400Poč. překážek:9
Poč. skoků:015Poč. skoků:9
Limit:03:33mm:ssLimit:88s