Slatiňany

Slatiňany, 23. 05. 2009

Popis:Soutěž všestrannosti st. 'ZL'
Obtížnost:ZL
Úloha drezury:CN3
Počet startujících:24









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 556.42 Petr Myška LOTRANDO JO Albert Stolany 40.72 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
78.94 45.72
2 544.315 Barbora Žáčková FREY JK Pecínov 51.79 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
79.75 53.79
3 530.71 Pavel Pleskot LAMICH - K JS Kozojedy 62.86 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
77.77 62.86
4 522.745 Lucie Saifrtová ČITA 7 JK SS Quinta Hvězda 63.57 0.00 0.00
0
0.00
0.00
1.60 1.60
0
80.12 68.17
5 514.645 Pavlína Moravová DAISE JK Humpolec 73.57 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
73.53 73.57
6 514.21 Jana Höcková VIKY 1 JO Albert Stolany 72.86 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
78.63 73.86
7 507.04 Eva Vlčková - Tomšicová TERCIA JK Humpolec 74.64 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
74.88 78.64
8 499.96 Gabriela Adamcová FLAMING HEART TJ Podorlicko Letohrad 55.36 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
8
68.60 83.36
9 498.565 Jaroslav Fendrych RADOST JK Janov 64.29 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
0
72.03 84.29
10 498.535 Petr Myška DRAČICE JO Albert Stolany 60.71 0.00 0.00
0
20.00
20.00
23.60 23.60
0
71.72 84.31
11 497.5 Lucie Příhodová DAISY 14 JK PAM 55.00 0.00 0.00
0
20.00
20.00
30.00 30.00
0
68.50 85.0
12 489.385 Veronika Příhodová EL GRAND SILVER JK PAM 68.21 0.00 0.00
0
20.00
20.00
21.20 21.20
0
78.54 90.41
13 473.155 Martina Buriánková RAWELLA SJK Majtan 76.43 0.00 0.00
0
20.00
20.00
24.80 24.80
0
61.88 101.23
14 460.06 Tereza Petrová CALEPPO Pavel Odložil 80.36 0.00 0.00
0
20.00
20.00
21.60 21.60
8
74.56 109.96
15 444.1 Michaela Másilková TINA TURNER JK Humpolec 65.00 0.00 0.00
0
40.00
40.00
45.60 45.60
4
83.62 120.6
16 439.54 Nelly Kůsová FLARÉGIE JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec. o.s 79.64 0.00 0.00
0
40.00
40.00
44.00 44.00
0
73.47 123.64
17 425.545 Veronika Příhodová BRITNEY 2 JK PAM 68.57 0.00 0.00
0
40.00
40.00
64.40 64.40
0
72.06 132.97
18 0 Markéta Nováková RADIANT JK Humpolec 63.93 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
71.16 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
19 0 Nela Raušová BOBO 1 PJS Dolní Chabry 60.36 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
71.84 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
20 0 Věra Kovářová CHRISTO 1 JK Merko Hybrálec 68.21 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
74.19 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
21 0 Aneta Řeháková NIKLOTR O.S. Apolenka 74.29 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
76.96 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
22 0 Hana Julínková OXANA TJ Brno - Dvorská 76.43 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
75.62 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
23 0 Irena Vosyková BLESS JK Rokytno 78.57 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
65.53 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
24 0 Diana Houdová CHAMPION ARNIE O.S. Apolenka 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Nepovolená výstroj)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0001700mDélka:450m
Tempo:00022m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0450Poč. překážek:9
Poč. skoků:021Poč. skoků:10
Limit:03:47mm:ssLimit:78s