Národní všestrannost - Memoriál Milady Barešové

Pardubice, 08. 08. 2009

Popis:Soutěž všestranosti st. 'ZL'
Obtížnost:ZL
Úloha drezury:CN4
Počet startujících:49









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 551.305 Lubomír Vrtek DIRÁNO 1 JK při SOUZ Horní Heřmanice 49.13 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
70.17 49.13
2 547.93 Petr Myška ROVER 1 JO Albert Stolany 51.38 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
71.03 51.38
3 543.925 Veronika Příhodová BRITNEY 2 JK PAM 53.25 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.80 0.80
0
69.02 54.05
4 538.375 Lucie Příhodová DAISY 14 JK PAM 51.75 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.00 2.00
4
67.67 57.75
5 533.5 Pavel Vaněk CRAZY LOVE 1 JK Ratibořské Hory 57.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
65.21 61.0
6 533.305 Markéta Hovjacká DEVERO Sportovní klub Mušketýr 61.13 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
66.11 61.13
7 533.275 Renata Marková METEOR 2 SJK SZeŠ Lanškroun 60.75 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.40 0.40
0
66.56 61.15
8 531.88 Lucie Saifrtová IOTA BLEU JK SS Quinta Hvězda 58.88 0.00 0.00
0
0.00
0.00
3.20 3.20
0
71.67 62.08
9 529.93 Jiří Pažoudka DANTES 2 o.s. Jezdecká stáj Alfa 63.38 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
69.54 63.38
10 526.225 Ivana Konečná PANČO JO Pegas 56.25 0.00 0.00
0
0.00
0.00
5.60 5.60
4
64.99 65.85
12 523.555 Marie Buriánková LAMBO JK Elzet Bohemia 59.63 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
66.37 67.63
13 521.2 Jiří Kornalík ZARJAD JK Horymír Neumětely 60.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
5.20 5.20
4
67.90 69.2
14 518.305 Gabriela Adamcová FLAMING HEART TJ Podorlicko Letohrad 55.13 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
16
67.43 71.13
15 516.925 Gabriela Slavíková ERUPCE JO Albert Stolany 47.25 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.80 20.80
4
65.84 72.05
16 516.43 Lukáš Létal INNOCENTA JK Victoria Bříšťany 63.38 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
76.76 72.38
17 515.875 Jiří Pažoudka BENETON o.s. Jezdecká stáj Alfa 57.75 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
74.03 72.75
18 515.23 Josef Volf BACCUS JK MZLU v Brně-ŠZP 60.38 0.00 0.00
0
0.00
0.00
8.80 8.80
0
75.66 73.18
19 512.95 Lenka Motyčková JACKJACK JO Albert Stolany 61.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
13.20 13.20
0
71.21 74.7
20 511.555 Eva Gédušová VELVET 5 Jezdecký klub FLANAGAN 59.63 0.00 0.00
0
0.00
0.00
4.00 4.00
12
71.09 75.63
21 510.805 Jiří Maxera RENAISSANCE DANCER Sportovní stáj Pavlický dvůr. o.s. 58.13 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
16
73.31 76.13
22 510.625 Martina Nestrojilová SAMSON 2 Stáj Derby o.s. 68.25 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
67.10 76.25
23 506.5 Pavel Březina FINE FINESS JK Český Dvůr 75.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
70.08 79.0
24 506.125 Robert Pokorný IKARUS 1 JK Panská Lícha 65.25 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
77.39 79.25
25 504.55 Veronika Hopjanová ROCK'S LITTLE HONEY JK Ždírec. o.s. 67.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
12.80 12.80
0
70.69 80.3
26 501.775 Martina Frenclová FIDO Trimstar JK Loštice 60.75 0.00 0.00
0
0.00
0.00
8.40 8.40
12
72.96 82.15
27 499.225 Gabriela Slavíková OREGA JO Albert Stolany 62.25 0.00 0.00
0
0.00
0.00
17.60 17.60
4
67.25 83.85
28 496.825 Petr Myška BELFORD JO Albert Stolany 56.25 0.00 0.00
0
0.00
0.00
21.20 21.20
8
69.32 85.45
29 493.18 Alena Němcová CELYN Stáj Moudrý 61.88 0.00 0.00
0
0.00
0.00
14.00 14.00
8
75.63 87.88
30 492.625 David Mališ MARIKA-T JS pod Hostýnem o.s. 80.25 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
58.29 88.25
31 488.275 Stanislav Vrtek ALAHAN DANCER JO Šumperk 72.75 0.00 0.00
0
0.00
0.00
6.40 6.40
12
68.78 91.15
32 486.625 Petr Rydval CHARON 2 JS pod Hostýnem o.s. 80.25 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
63.12 92.25
33 486.43 Irena Vosyková BONET 4 JK Rokytno 72.38 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
20
62.71 92.38
34 486.175 Karel Diringer VIGO 2 Stáj Derby o.s. 63.75 0.00 0.00
0
0.00
0.00
4.80 4.80
24
71.95 92.55
35 476.05 Margit Appelt SPACE JET Rakousko 70.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
24.80 24.80
4
70.92 99.3
36 470.83 Ludvík Filípek FALCO 10 Jezdecké středisko Řitka 78.38 0.00 0.00
0
20.00
20.00
24.40 24.40
0
67.60 102.78
37 458.755 David Bendák LIBRA 11 TJ Hřebčín Kubišta 65.63 0.00 0.00
0
0.00
0.00
11.20 11.20
20
85.06 110.83
38 452.305 Margit Appelt JUST HIMSELF Rakousko 61.13 0.00 0.00
0
20.00
20.00
54.00 54.00
0
62.59 115.13
39 440.155 Kateřina Tomíková LOVE JACKIE Stáj Derby o.s. 59.63 0.00 0.00
0
40.00
40.00
63.60 63.60
0
66.13 123.23
40 398.125 Tereza Petrová GAJÁN Pavel Odložil 77.25 0.00 0.00
0
40.00
40.00
66.00 66.00
8
66.47 151.25
41 385.555 Lenka Davídková LAURA 13 JK Janov 74.63 0.00 0.00
0
40.00
40.00
66.00 66.00
16
74.96 159.63
11 0 Petr Rydval DAREBA JS pod Hostýnem o.s. 66.75 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
57.48 66.75 vyloučen (Nepovolená výstroj)
42 0 Antonín Vrtek BEAUTY/ČERNÝ JK při SOUZ Horní Heřmanice 63.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.40 0.40
0
0.00 0.0 vyloučen (Druhá neposlušnost)
43 0 Karel Diringer DÉMONE GO Stáj Derby o.s. 64.13 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Druhá neposlušnost)
44 0 Lucie Ducháčková BRONX Jezdecký klub Markéty Bártové 77.63 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
63.56 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
45 0 Veronika Pavlíčková BOCATCHO WINERAU Sportovní stáj Sobětuš 82.88 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
67.22 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
46 0 Andrea Pavlíčková DANGER POINT Sportovní stáj Sobětuš 85.88 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
58.21 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
47 0 Nicole Šperková MERLIN 12 Jezdecký klub Markéty Bártové 70.88 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
76.55 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
48 0 Martin Novotný CZEKOLADOWY JOE JK Klešice 66.75 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
98.79 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
49 0 Petr Myška JAMIN JO Albert Stolany 55.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
20
74.32 0.0 vzdal (nestartoval)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0002500mDélka:420m
Tempo:00021m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0450Poč. překážek:9
Poč. skoků:018Poč. skoků:10
Limit:05:33mm:ssLimit:72s