Národní všestrannost - Memoriál Milady Barešové

Pardubice, 08. 08. 2009

Popis:Soutěž všestrannosti st. 'L'
Obtížnost:L
Úloha drezury:CN6
Počet startujících:25









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 739.185 Miroslav Trunda WARSTEINER Stáj Moudrý 53.21 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
75.56 57.21
2 738.045 Gabriela Slavíková BERRY NICE JO Albert Stolany 53.57 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.40 0.40
4
70.97 57.97
3 737.04 Jan Holec SERŽETA JK MANEO 54.64 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
69.58 58.64
4 733.935 Lucie Příhodová EXOTIKA JK PAM 60.71 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
71.05 60.71
5 733.395 Petr Myška DRAČICE JO Albert Stolany 61.07 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
68.73 61.07
6 733.185 Marcela Šedá CAMELOT 2 JK Ideas 53.21 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
71.94 61.21
7 728.04 Renata Marková CRACKEN SJK SZeŠ Lanškroun 64.64 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
69.87 64.64
8 727.29 Lukáš Žákovčík NORIDES Jezdecká stáj RVP Bruzovičky 57.14 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
70.60 65.14
9 724.92 Martina Chramostová JEŽ Jezdecký spolek Kolesa o.s. 65.72 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
72.90 66.72
10 722.685 Nikola Drdlová CIRDA Jezdecký sportovní klub Isabela 68.21 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
62.04 68.21
11 719.895 Miroslav Fiala ALEX 3 Selská jízda Nechanice 66.07 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
60.91 70.07
12 714 Petra Smékalová HUGGIE Miroslav Smékal 70.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
60.24 74.0
13 713.895 Adéla Vrtková ACTION BOY JO Šumperk 66.07 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
62.85 74.07
14 713.22 Marian Midelka JANTAR Slovensko 65.72 0.00 0.00
0
0.00
0.00
8.80 8.80
0
68.89 74.52
15 704.895 Robert Pokorný BEVAR JK Panská Lícha 76.07 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
63.43 80.07
16 704.82 Ivan Kurej GRANADA Slovensko 65.72 0.00 0.00
0
0.00
0.00
14.40 14.40
0
69.16 80.12
17 704.355 Martin Sokol LEADER PJS Dolní Chabry 76.43 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
60.29 80.43
18 703.92 Pavel Zima FILIPPE MZLU JK MZLU v Brně-ŠZP 70.72 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
73.52 80.72
19 697.395 Tereza Chybová VERZIT Jezdecký klub Markéty Bártové 81.07 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
70.73 85.07
20 0 Nela Raušová BOBO 1 PJS Dolní Chabry 68.57 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
21 0 Markéta Máchová APPOLO JK Humpolec 65.36 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
72.03 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
22 0 Věra Kovářová TERCIGA JK Merko Hybrálec 62.14 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
83.46 0.0 vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
23 0 Karolína Mandysová VELES JK Sambugaro 68.57 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
62.63 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
24 0 Tereza Petrová CALEPPO Pavel Odložil 67.86 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
76.60 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
25 0 Jana Pecháčková SUSSEX Jezdecký sportovní klub Isabela 74.64 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
71.57 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0002642mDélka:420m
Tempo:00025m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0450Poč. překážek:9
Poč. skoků:020Poč. skoků:11
Limit:05:52mm:ssLimit:72s