Zlatá podkova - kvalifikace + CIC1*

Pardubice, 16. 04. 2010

Popis:Stříbrná podkova
Obtížnost:L
Úloha drezury:CN6
Počet startujících:36









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 752.145 Gabriela Slavíková BERRY NICE Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno 48.57 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
76.00 48.57
2 748.92 Jiří Machovec ALNAKI JK Mikulov 50.72 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
75.50 50.72
3 746.79 Miloslav Příhoda ALES JK Gold Star. o.s. 52.14 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
81.82 52.14
4 744.105 Sabina Erbeková JOHANKA 2 JK Union Brno 53.93 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
79.80 53.93
5 740.25 Petr Myška ROVER 1 JO Albert Stolany 52.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
87.88 56.5
6 734.46 Karolína Poláková KIM-C JK Kocanda 60.36 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
80.25 60.36
7 734.355 Adéla Vrtková ACTION BOY JO Šumperk 56.43 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
69.94 60.43
8 731.145 Veronika Kučerová EUROGRAF I - Furioso XXV Žrebčín Motešice 58.57 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
76.74 62.57
9 725.79 Andrea Beranová TINA TURNER JK Humpolec 62.14 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
88.89 66.14
10 725.79 Nela Raušová BOBO 1 PJS Dolní Chabry 62.14 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
76.00 66.14
11 720.315 Petr Krejsa REPLIKA 1 JK Farma pod Lípou 56.79 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
95.44 69.79
12 718.815 Miroslav Fiala ALEX 3 Jezecký klub MHF 66.79 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
72.17 70.79
13 717.645 Pavel Studnička VESNA 5 Jezdecká společnost Vrchovany-Obrok 63.57 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
79.19 71.57
14 713.865 Marian Mídelka JANTAR I - Furioso XXV-17 Jumping HC Tomášovce 59.29 0.00 0.00
0
0.00
0.00
6.80 6.80
8
75.39 74.09
15 711.36 Robert Pokorný IKARUS 1 JO Albert Stolany 65.36 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.40 2.40
8
80.45 75.76
16 707.25 Pavel Vaněk CRAZY LOVE 1 JK Ratibořské Hory 62.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
16
76.09 78.5
17 706.395 Lenka Motyčková VIKY 1 JO Albert Stolany 71.07 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
82.28 79.07
18 705.81 Stanislava Kopecká COTOPAXI JO Stáj Dvořák-Čistá 67.86 0.00 0.00
0
0.00
0.00
7.60 7.60
4
83.64 79.46
19 705 Simona Heidenreichová SL.FREGATA JK Loštice 60.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
20
77.41 80.0
20 703.62 Markéta Hovjacká DEVERO Sportovní klub Mušketýr 55.72 0.00 0.00
0
20.00
20.00
25.20 25.20
0
80.37 80.92
21 695.565 Nelly Kůsová FLARÉGIE JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec. o.s 74.29 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
81.11 86.29
22 694.92 Jiří Kornalík CARA MAY JK Horymír Neumětely 70.72 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
16
83.03 86.72
23 693.96 Tomáš Kocián VĚTŘÍK SK Hlavice 75.36 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
81.72 87.36
24 687.135 Jiří Machovec LARGO MZLU JK Mikulov 60.71 0.00 0.00
0
20.00
20.00
27.20 27.20
4
75.50 91.91
25 683.115 Adéla Svobodová KARAMELA - SL Jezdecký klub Pastviny 61.79 0.00 0.00
0
0.00
0.00
20.80 20.80
12
82.67 94.59
26 671.04 Zuzana Šmídová ROSA 1 Jezdecká stáj Permanent 74.64 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
8
76.76 102.64
27 662.82 Alena Němcová CELYN Sportovní stáj Equi TN 55.72 0.00 0.00
0
0.00
0.00
40.40 40.40
12
79.66 108.12
28 0 Martina Frenclová FIDO Trimstar JK Loštice 71.79 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Druhá neposlušnost)
29 0 Markéta Máchová APPOLO JK Humpolec 47.14 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
74.81 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
30 0 Věra Kovářová TERCIGA JK Merko Hybrálec 58.22 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
74.60 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
31 0 Kristýna Vávrová EXPERT 1 JK Beta Chrášťany 62.14 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
78.33 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
32 0 Pavel Zima FILIPPE MZLU JK MENDELU v Brně-ŠZP 76.07 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
74.50 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
33 0 Adéla Drejčková BALTIC Jezdecký klub Drejčkovi 64.64 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
111.42 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
34 0 Naděžda Knopová DOMIN JK Amír 58.93 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
75.77 0.0 vzdal (nestartoval)
35 0 Renata Marková METEOR 2 SJK SZeŠ Lanškroun 72.14 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
84.36 0.0 vzdal (nestartoval)
36 0 Stanislav Vrtek ALAHAN DANCER JO Šumperk 71.43 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
20
76.28 0.0 vzdal (nestartoval)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0002825mDélka:530m
Tempo:00025m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0500Poč. překážek:10
Poč. skoků:018Poč. skoků:12
Limit:05:39mm:ssLimit:91s