Zlatá podkova - kvalifikace + CIC1*

Pardubice, 16. 04. 2010

Popis:Hobby soutěž stupně 'Z'
Obtížnost:Z
Úloha drezury:CN1
Počet startujících:22









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 339.815 Radka Synková LAMBÁDA - Š Jezdecký spolek Kolesa o.s. 56.79 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
57.28 56.79
2 335.315 Jiří Pažoudka BENETON o.s. Jezdecká stáj Alfa 51.79 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
62.88 59.79
3 333.395 Martina Eliášová LAGRET SJK SZeŠ Lanškroun 61.07 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
63.98 61.07
4 333.395 Lucie Saifrtová IOTA BLEU JK SS Quinta Hvězda 61.07 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
59.08 61.07
5 332.855 Martina Bečková TRIGA 1 JK Dostihový spolek o.s. 61.43 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
56.94 61.43
6 330.17 Jana Pecháčková ESKAMOTÉR SC. SPERANZA 63.22 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
60.65 63.22
7 329.105 Klára Abrahamfyová JAWA-I - Przedswit XXXI-1 TJ Elán Bratislava 63.93 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
61.08 63.93
8 328.04 Kateřina Kučerová HANNIBAL JOSÉ Pavel Odložil 64.64 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
53.98 64.64
9 325.895 Robert Pokorný OREGA JO Albert Stolany 61.07 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
64.39 66.07
10 325.355 Viktorie Theimerová TUBLATANKA JK Amír 66.43 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
53.84 66.43
11 323.645 Michal Příhoda ESCATRON JK PAM 63.57 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
56.88 67.57
12 319.145 Hana Lexová COX JK Tůně 58.57 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
56.68 70.57
13 308.75 Tereza Petrová GAJÁN Pavel Odložil 77.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
48.19 77.5
14 304.355 Markéta Čeganová LIBERTA 1 JK Gold Star. o.s. 56.43 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
4
60.93 80.43
15 292.46 Zuzana Krupková ALF 1 JK Mutějovice 60.36 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
8
58.48 88.36
16 290.945 Lenka Chlupisková IVO I - Przedswit XXVII TJ Elán Bratislava 68.57 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.80 0.80
4
79.72 89.37
17 289.715 Martina Eliášová ALBERT PIER SJK SZeŠ Lanškroun 61.79 0.00 0.00
0
0.00
0.00
12.40 12.40
12
67.38 90.19
18 289.67 Miroslava Pokorná BLESY JK Vidovice 88.22 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
65.56 90.22
19 287.255 Pavlína Bendová ICARE DU RENOM Jezdecký klub Drejčkovi 71.43 0.00 0.00
0
0.00
0.00
10.40 10.40
4
69.68 91.83
20 273.11 Lenka Motyčková ODRY JO Albert Stolany 62.86 0.00 0.00
0
20.00
20.00
34.40 34.40
4
58.79 101.26
21 0 Lenka Majerová FRESH D'LUC JK Loštice 70.36 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Druhá neposlušnost)
22 0 Nikola Drdlová CANNYS JK Janov 74.29 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
59.86 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0001776mDélka:370m
Tempo:00015m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0400Poč. překážek:8
Poč. skoků:015Poč. skoků:9
Limit:04:26mm:ssLimit:64s