ROZLUČKOVÁ VŠESTRANNOST

Pardubice, 30. 10. 2010

Popis:Všestrannost stupně 'Z'
Obtížnost:Z
Úloha drezury:CN2
Počet startujících:44









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 363.455 Miloslav Příhoda CASPER 4 JK Gold Star. o.s. 41.03 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
47.99 41.03
2 363.455 Petr Myška PASO DOBLE 1 JO Albert Stolany 41.03 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
47.50 41.03
3 356.18 Barbora Kamírová PRINCESS AIDA JK Borová 45.88 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
43.63 45.88
4 349.565 Zuzana Plundrová STEROL JS Plundra 50.29 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
42.85 50.29
5 345.59 Pavlína Bendová SANCHO PJK Gabrielka 52.94 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
39.52 52.94
6 344.885 Ludvík Jandourek VANESSA MAE Stáj Karsit 49.41 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
45.52 53.41
7 344.225 Radka Synková LAMBÁDA - Š Jezdecký spolek Kolesa o.s. 49.85 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
38.66 53.85
8 343.61 Nikola Čeledová DÉMON 7 JK Humpolec 54.26 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
40.82 54.26
9 343.37 Miroslav Trunda PURGON Sportovní stáj Equi TN 51.62 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.80 2.80
0
46.86 54.42
10 340.295 Barbora Sosnovcová EGON 1 JK Beta Chrášťany 56.47 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
41.70 56.47
11 340.295 Lucie Brabcová L'NOIRE JS pod Hostýnem o.s. 56.47 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
40.79 56.47
12 340.25 Kateřina Maderová MARSCHALL JK Agrosystém Pohořany 52.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
43.04 56.5
13 338.93 Pavlína Sůrová BONUS 1 Stáj Vasury 53.38 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
49.45 57.38
14 338.315 Zoltán Toth DURAMAN Jezdecké stáje FRESTA Brno 57.79 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
45.40 57.79
15 336.98 Pavlína Bendová LADY GLEN PJK Gabrielka 58.68 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
41.78 58.68
16 335.66 Diana Kochlefflová OLYMPIA BENY o.s. Jezdecká stáj Alfa 59.56 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
41.38 59.56
17 335.66 Blanka Závodská CONTIK-K Národní hřebčín Kladruby nad Labem s.p.o. 59.56 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
45.07 59.56
18 335.66 Nela Charvátová CZEKOLADOWY JOE JK HARTA 59.56 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
45.73 59.56
19 331.685 Veronika Rosická CYRANO 1 JK Iros Praha 62.21 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
43.44 62.21
20 331.64 Blanka Závodská MIGELO-K Národní hřebčín Kladruby nad Labem s.p.o. 58.24 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
45.84 62.24
21 329.705 Kristýna Mikulková K - TRIUMF KARSIT Stáj Karsit 63.53 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
47.87 63.53
22 329.66 Tomáš Němec DAR CHURY Jezdecká společnost Vysoká 59.56 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
40.87 63.56
23 328.385 Nela Raušová LANCELOT 24 PJS Dolní Chabry 64.41 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
45.28 64.41
24 327.68 Karin Padevětová AFRODITA 5 Ing.Hojek-Vyšší Brod 60.88 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
47.51 64.88
25 326.39 Tomáš Němec DHAKARI Jezdecká společnost Vysoká 65.74 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
42.81 65.74
26 323.75 Martina Frenclová FIDO Trimstar JK Loštice 67.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
47.73 67.5
27 322.385 Petr Janouch KUKRI JK Železnice 64.41 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
44.06 68.41
28 319.79 Anežka Lexová COX JK Tůně 65.74 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.40 0.40
4
43.89 70.14
29 315.065 Alena Konečná APOLLON SK Zlaté kopýtko 65.29 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
41.28 73.29
30 312.545 Kristýna Šamalová RENOMMEE 10 SSCHK Jindřichův Hradec 63.97 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
52.84 74.97
31 312.5 Martina Frenclová CARA MAY JK Loštice 75.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
45.83 75.0
32 309.815 Petra Švehlová HALLI JK Stará Boleslav 72.79 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
43.80 76.79
33 302.57 Ludmila Klimešová ANKA 1 Písečný Žabák. o.s. 81.62 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
47.65 81.62
34 284.87 Lenka Chlupisová KARÁT CATALIN XI-1 Slovensko 53.82 0.00 0.00
0
20.00
20.00
39.60 39.60
0
44.18 93.42
35 274.52 Františka Ducháčková IRELAND JK Janov 76.32 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
4
37.48 100.32
36 250.475 Dominika Moudrá SINAJ Stáj Moudrý 55.15 0.00 0.00
0
40.00
40.00
61.20 61.20
0
42.18 116.35
37 250.4 Alena Němcová ACONCAGUA Sportovní stáj Equi TN 60.00 0.00 0.00
0
20.00
20.00
52.40 52.40
4
40.75 116.4
38 0 Julie Žáková JERONIM JK Triga Odolena Voda 73.24 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
39 0 Hana Světlíková ZLATÝ PADÁK Sportovní klub Mušketýr 77.65 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Nepřekonání přek.do limitu 45 sec)
40 0 Monika Kupcová LADY 16 Jezdecký klub FLANAGAN 62.65 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
38.65 0.0 vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
41 0 Barbora Petrů VÍLA AMÁLKA Stáj Martin 56.91 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
40.89 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
42 0 Hana Sušinková JAGUAR Sportovní klub Skalice 46.76 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
60.52 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
43 0 Marcela Šedá CATANGO R JK Ideas 48.97 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
45.34 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
44 0 Eliška Orctová BATULE JC Rusek 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vzdal (nestartoval)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0001545mDélka:290m
Tempo:00015m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0400Poč. překážek:8
Poč. skoků:015Poč. skoků:9
Limit:03:52mm:ssLimit:50s