CENA HEJTMANA PARDUBICKÉHO KRAJE

Pardubice, 09. 04. 2011

Popis:Soutěž všestrannosti st. Z - bez omezení
Obtížnost:Z
Úloha drezury:CN2
Počet startujících:33









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 356.18 Nela Raušová LANCELOT 24 PJS Dolní Chabry 45.88 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
69.31 45.88
2 356.135 Petr Myška PASO DOBLE 1 Jezdecký klub Isabel 41.91 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
68.72 45.91
3 351.545 Barbora Kamírová PRINCESS AIDA JK Borová 48.97 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
60.20 48.97
4 346.25 Pavel Březina CORTÉZ 10 JK Neveklov 52.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
65.81 52.5
5 346.25 Tereza Kamírová CRAZY LOVE 1 JK Borová 52.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
59.11 52.5
6 346.205 Martina Chramostová MYSTERY BAY Jezdecký spolek Kolesa o.s. 48.53 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
75.69 52.53
7 344.93 Kateřina Maderová MARSCHALL JK Agrosystém Pohořany 53.38 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
64.21 53.38
8 343.61 Naděžda Knopová BARBUCHA JK Amír 54.26 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
68.39 54.26
9 338.765 Dorota Kotradyová ANASTAZIA TJ Elán Bratislava 50.29 0.00 0.00
0
0.00
0.00
7.20 7.20
0
69.47 57.49
10 337.64 Blanka Závodská MIGELO-K Národní hřebčín Kladruby nad Labem s.p.o. 58.24 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
64.43 58.24
11 335.615 Petr Myška ALIBABA Jezdecký klub Isabel 55.59 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
75.62 59.59
12 334.955 Petr Tvarůžek ASIO ZDELOVSKÝ Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno 56.03 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
75.56 60.03
13 333.86 Blanka Závodská CONTIK-K Národní hřebčín Kladruby nad Labem s.p.o. 59.56 0.00 0.00
0
0.00
0.00
1.20 1.20
0
68.24 60.76
14 333.02 Barbora Sosnovcová EGON 1 JK Beta Chrášťany 61.32 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
64.95 61.32
15 333.02 Jana Havelková NARDY 1 JK Tůně 61.32 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
59.56 61.32
16 331.685 Radka Synková LAMBÁDA - Š Jezdecký spolek Kolesa o.s. 62.21 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
70.40 62.21
17 322.43 Michal Příhoda LAGRET SJK SZeŠ Lanškroun 68.38 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
70.51 68.38
18 319.775 Vojtěch Odstrčil BLUSKA JK Amír 70.15 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
65.46 70.15
19 319.115 Jana Grodlová TREVIGNANO JK Glod Čejov 55.59 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
82.43 70.59
20 318.5 Alena Konečná APOLLON SK Zlaté kopýtko 60.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
78.48 71.0
21 317.57 Karin Padevětová AFRODITA 5 Ing.Hojek-Vyšší Brod 68.82 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.80 2.80
0
71.53 71.62
22 316.46 Roman Vacuška LARA 5 TJ Equiklub Třebíč 59.56 0.00 0.00
0
0.00
0.00
12.80 12.80
0
66.51 72.36
23 315.815 Šárka Douchová FARADAY 1 JK Ždírec. o.s. 72.79 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
69.15 72.79
24 314.795 Martina Vyštajnová DARRIUS Jezdecký klub Darex 71.47 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.00 2.00
0
65.68 73.47
25 314.735 Alena Němcová ACONCAGUA Sportovní stáj Equi TN 56.91 0.00 0.00
0
0.00
0.00
5.60 5.60
4
78.48 73.51
26 309.23 Martin Sokol KAIROU PJS Dolní Chabry 68.38 0.00 0.00
0
0.00
0.00
4.80 4.80
4
67.42 77.18
27 304.865 Linda Drobilová CAMELOT 2 JK Ideas 78.09 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.00 2.00
0
70.63 80.09
28 286.505 Lucie Janásková CHASSEUR 1 JK HANÁ o.s. 63.53 0.00 0.00
0
20.00
20.00
24.80 24.80
4
63.51 92.33
29 277.31 Barbora Poláková LIMETA-M JK Farma pod Lípou 69.26 0.00 0.00
0
20.00
20.00
29.20 29.20
0
68.12 98.46
30 0 Markéta Máchová AFÉRA JK Humpolec 56.47 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Druhá neposlušnost)
31 0 Petra Přidalová LUK 11 Pavel Odložil 65.74 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Druhá neposlušnost)
32 0 Petra Přidalová GAPER Pavel Odložil 72.35 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Druhá neposlušnost)
33 0 Pavlína Bendová SANCHO PJK Gabrielka 48.09 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
65.48 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0001240mDélka:420m
Tempo:00015m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0400Poč. překážek:9
Poč. skoků:015Poč. skoků:9
Limit:03:06mm:ssLimit:72s