Zlatá podkova 2011

Pardubice, 16. 04. 2011

Popis:Zlatá podková
Obtížnost:S, CNC1*,C
Úloha drezury:FEI 1*A
Počet startujících:19









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 952.115 Radka Dvořáková DAMON 2 JK Cavalier Rynárec 48.59 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
76.63 48.59
2 946.115 Lubomír Vrtek DAVOS 1 JK při SOUZ Horní Heřmanice 48.59 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
81.70 52.59
3 944.03 Andrea Lesáková SERŽANT 1 JK AZAVERO o.s. 45.98 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
84.11 53.98
4 940.865 Lubomír Vrtek DALLAS 1 JK při SOUZ Horní Heřmanice 56.09 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
76.56 56.09
5 940.385 Miloslav Příhoda GOMBA 1 JK Gold Star. o.s. 56.41 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
83.31 56.41
6 940.25 Jan Holec CHRISTO 1 JK AZAVERO o.s. 52.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
82.93 56.5
7 935.42 Miloslav Příhoda NORIDES JK Gold Star. o.s. 57.72 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.00 2.00
0
80.75 59.72
9 926.78 Radka Dvořáková OSTER JK Cavalier Rynárec 53.48 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
78.16 65.48
10 925.445 Jiří Maxera DESIRE Sportovní stáj Pavlický dvůr. o.s. 58.37 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
85.81 66.37
11 920.225 Pavel Vereš KALIF 3 JK při SOUZ Horní Heřmanice 60.65 0.00 0.00
0
0.00
0.00
5.20 5.20
4
78.96 69.85
12 907.37 Barbora Žáčková FREY JK Pecínov 59.02 0.00 0.00
0
0.00
0.00
12.40 12.40
4
88.02 78.42
13 896.915 Nela Raušová BOBO 1 PJS Dolní Chabry 57.39 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
28
71.43 85.39
14 885.515 Petr Myška SANDRIK Jezdecký klub Isabel 57.39 0.00 0.00
0
20.00
20.00
35.60 35.60
0
80.44 92.99
15 882.89 Barbora Pospíšilová BIBA CLASSY Jezdecký spolek Kolesa o.s. 65.54 0.00 0.00
0
20.00
20.00
29.20 29.20
0
78.94 94.74
16 848.615 Tomáš Kocián CAPITOL 1 SK Hlavice 63.59 0.00 0.00
0
20.00
20.00
38.00 38.00
16
81.37 117.59
17 798.53 Martin Sokol LEADER PJS Dolní Chabry 60.98 0.00 0.00
0
60.00
60.00
82.00 82.00
8
76.38 150.98
8 0 Martin Maivald HARWY JK Janov 62.61 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
71.79 62.61 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
18 0 Adéla Svobodová KARAMELA - SL Jezdecký klub Pastviny 60.33 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
79.27 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
19 0 Renata Marková TERCIGA SJK SZeŠ Lanškroun 56.74 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
80.18 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0002800mDélka:500m
Tempo:00029m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0520Poč. překážek:10
Poč. skoků:018Poč. skoků:13
Limit:05:23mm:ssLimit:86s