Zlatá podkova 2011

Pardubice, 16. 04. 2011

Popis:Stříbrná podkova
Obtížnost:L
Úloha drezury:CN6
Počet startujících:45









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 756.96 Miloslav Příhoda JOHANKA 2 JK Gold Star. o.s. 45.36 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
82.54 45.36
2 750.12 Miloslav Příhoda CASPER 4 JK Gold Star. o.s. 40.72 0.00 0.00
0
0.00
0.00
5.20 5.20
4
79.73 49.92
3 746.79 Michaela Kvapilová LEON DE BEYSSAC TJ Hřebčín Kubišta 52.14 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
72.41 52.14
4 746.79 Zuzana Šmídová ROSA 1 Jezdecká stáj Permanent 52.14 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
72.76 52.14
5 746.49 Andrea Beranová TINA TURNER JK Humpolec 47.14 0.00 0.00
0
0.00
0.00
5.20 5.20
0
75.20 52.34
6 744.9 Veronika Příhodová IMPOSANT RULES JK PAM 45.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
4.40 4.40
4
80.70 53.4
7 740.61 Lucie Příhodová EXOTIKA JK PAM 47.86 0.00 0.00
0
0.00
0.00
4.40 4.40
4
78.92 56.26
8 733.89 Iveta Běhalová ANDY 8 JK BEKA Loučka 57.14 0.00 0.00
0
0.00
0.00
3.60 3.60
0
67.07 60.74
9 732.345 Barbora Žáčková LA GRANDER JK Pecínov 58.57 0.00 0.00
0
0.00
0.00
3.20 3.20
0
81.31 61.77
10 730.62 Radka Dvořáková DAMILA JK Cavalier Rynárec 55.72 0.00 0.00
0
0.00
0.00
7.20 7.20
0
75.61 62.92
11 727.5 Robert Pokorný CALEPPO JO Albert Stolany 65.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
74.68 65.0
12 723.345 Nikola Drdlová CIRDA JK Janov 58.57 0.00 0.00
0
0.00
0.00
9.20 9.20
0
70.46 67.77
13 723.09 David Bendák CAMILLA 1 TJ Hřebčín Kubišta 67.14 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.80 0.80
0
76.88 67.94
14 722.46 Jiří Maxera KEELC PEAK Sportovní stáj Pavlický dvůr. o.s. 60.36 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
78.19 68.36
15 722.145 Simona Heidenreichová SL.FREGATA JK Loštice 58.57 0.00 0.00
0
0.00
0.00
6.00 6.00
4
79.17 68.57
16 716.79 Stanislav Vrtek ACTION BOY JO Šumperk 62.14 0.00 0.00
0
0.00
0.00
6.00 6.00
4
76.99 72.14
17 710.37 Petr Lacina KORSICA Jezdecký klub U Juráška 63.22 0.00 0.00
0
0.00
0.00
9.20 9.20
4
77.17 76.42
18 709.86 Tomáš Konečný PANČO JO Pegas 60.36 0.00 0.00
0
0.00
0.00
12.40 12.40
4
76.80 76.76
19 702.405 Dominika Kellerová CORRADO SK stáj Konwest 68.93 0.00 0.00
0
0.00
0.00
4.80 4.80
8
71.44 81.73
20 701.04 Petr Lacina KORINA 2 Jezdecký klub U Juráška 64.64 0.00 0.00
0
0.00
0.00
14.00 14.00
4
75.90 82.64
21 699.09 Lucie Saifrtová IOTA BLEU JK SS Quinta Hvězda 67.14 0.00 0.00
0
0.00
0.00
16.80 16.80
0
79.22 83.94
22 697.005 Jiří Machovec LARGO VS JK Mikulov 58.93 0.00 0.00
0
20.00
20.00
22.40 22.40
4
79.81 85.33
23 694.44 Radko Heidenreich ml. TIKSI Nadace při SOUz Loštice JK Loštice 74.64 0.00 0.00
0
0.00
0.00
8.40 8.40
4
74.91 87.04
24 690.495 Martina Chramostová MYSTERY BAY Jezdecký spolek Kolesa o.s. 56.07 0.00 0.00
0
0.00
0.00
23.60 23.60
8
87.13 89.67
25 687.57 Lukáš Létal INNOCENTA JK Victoria Bříšťany 63.22 0.00 0.00
0
0.00
0.00
24.40 24.40
4
78.59 91.62
26 683.895 Zuzana Bártová DERAZINO JK PEDRA o.s. 66.07 0.00 0.00
0
0.00
0.00
20.00 20.00
8
79.53 94.07
27 683.4 Zdeněk Nešpor SCARLET 5 JK Janov 70.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
20.40 20.40
4
77.56 94.4
28 671.1 Karolína Štěpánková ELÁN 2 Jezdecký klub Isabel 55.00 0.00 0.00
0
20.00
20.00
39.60 39.60
8
75.40 102.6
29 667.365 Nelly Kůsová FLARÉGIE JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec. o.s 74.29 0.00 0.00
0
0.00
0.00
10.80 10.80
20
77.92 105.09
30 661.665 Erika Nešporová SHAKIRA 2 JK Janov 79.29 0.00 0.00
0
0.00
0.00
21.60 21.60
8
74.46 108.89
31 661.65 Tereza Chybová VERZIT Jezdecký klub Markéty Bártové 62.50 0.00 0.00
0
20.00
20.00
34.40 34.40
12
77.87 108.9
32 654.465 Alena Bečková BORNY JK Tyko Čepí o.s. 89.29 0.00 0.00
0
0.00
0.00
12.40 12.40
12
69.78 113.69
33 643.17 Jana Höcková PIPPA FUN JO Albert Stolany 73.22 0.00 0.00
0
20.00
20.00
44.00 44.00
4
75.14 121.22
34 627.135 Tereza Mrázková CLASIC T JK při SOUZ Horní Heřmanice 60.71 0.00 0.00
0
40.00
40.00
71.20 71.20
0
79.03 131.91
35 580.35 Petr Veselovský TEACHER' S Sportovní stáj Zámek Vilémov 57.50 0.00 0.00
0
40.00
40.00
85.60 85.60
8
97.48 163.1
36 0 Alena Bečková BODY 4 JK Tyko Čepí o.s. 71.79 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
37 0 Zuzana Bártová VESNA 5 JK PEDRA o.s. 84.64 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
38 0 Marianna Faladová NUMÍD JS Concordia 58.93 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
77.05 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
39 0 Nikola Čeledová TÁRKA JK Humpolec 62.86 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
70.50 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
40 0 Michal Špalek GLEN LYRIK Sportovní stáj Chýle 78.22 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
81.82 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
41 0 Danuše Dvořáková VERDI 5 JK Neveklov 68.93 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
70.48 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
42 0 Miroslav Trunda ELFKA Sportovní stáj Equi TN 61.43 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
86.20 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
43 0 Jana Plundráková RENAISSANCE DANCER TJ Pegas Brno 65.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
79.16 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
44 0 Adéla Svobodová CONVOY - SL Jezdecký klub Pastviny 59.64 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
81.34 0.0 vzdal (Zdravotní indispozice jezdce)
45 0 Adéla Svobodová MR.MÍŠA-SL Jezdecký klub Pastviny 66.07 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
79.34 0.0 vzdal (Zdravotní indispozice jezdce)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0002600mDélka:500m
Tempo:00025m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0500Poč. překážek:10
Poč. skoků:021Poč. skoků:11
Limit:05:12mm:ssLimit:86s