Pardubice

Pardubice, 29. 10. 2011

Popis:Soutěž všestrannosti st. 'ZL - otevřená
Obtížnost:ZL
Úloha drezury:CN4
Počet startujících:47









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 553.555 Petr Myška KAMERIK Jezdecký klub Isabel 47.63 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
61.52 47.63
2 549.625 Šárka Votavová BAILEY Stáj J+J Votava 50.25 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
57.17 50.25
3 542.875 Michal Příhoda ESCATRON Jezdecký klub Vysoké Mýto 54.75 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
60.47 54.75
4 542.68 Miroslav Trunda LOUTANA-T/LUNETA 6 Sportovní stáj Equi TN 46.88 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
57.75 54.88
5 540.625 Ludvík Jandourek ULMA 1 Stáj Karsit 56.25 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
59.69 56.25
6 537.055 Gabriela Adamcová CITADELA 5 TJ Podorlicko Letohrad 50.63 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
65.78 58.63
7 536.305 Adéla Faltusová SYBIR Jezdecký klub Zámecký Vrch 55.13 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
62.15 59.13
8 533.5 Lucie Brabcová L'NOIRE JS pod Hostýnem o.s. 57.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
59.81 61.0
9 530.875 Ivana Konečná HAJDY JO Pegas 54.75 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
66.17 62.75
10 529.675 Karolína Mandysová VELES JK Sambugaro 60.75 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.80 2.80
0
66.59 63.55
11 529.375 Michal Maksa PORTHOS M Stáj Maksa.Nepoměřice 54.75 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
73.37 63.75
12 528.25 Petra Smékalová HUGGIE Miroslav Smékal 64.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
55.93 64.5
13 528.055 Nikola Čeledová TÁRKA JK Humpolec 56.63 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
63.37 64.63
14 526.555 Tomáš Kocián SPRINT 1 SK Hlavice 65.63 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
60.94 65.63
15 526 Tereza Kamírová KINGS BLACK BEAUTY JK Borová 66.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
56.99 66.0
16 525.43 Alena Bečková BODY 4 JK Tyko Čepí o.s. 66.38 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
54.54 66.38
17 520.93 Tomáš Němec DHAKARI Jezdecká společnost Vysoká 69.38 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
60.78 69.38
18 518.5 Gabriela Křístková ELFKA Jezdecký klub Norma 63.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
65.70 71.0
19 517.6 Ivana Konečná DEREG JO Pegas 60.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
3.60 3.60
8
64.66 71.6
20 516.625 Šárka Douchová FARADAY 1 JK Ždírec. o.s. 68.25 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
51.93 72.25
21 512.5 Michaela Balounová DIAMANTIXA JK Glod Čejov 75.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
59.67 75.0
22 509.5 Adéla Michalcová RONALD 2 JK Caballo Křelov 75.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.00 2.00
0
65.11 77.0
23 508 Kamila Smékalová DIADÉM Miroslav Smékal 72.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.00 2.00
4
56.28 78.0
24 507.805 Pavel Zima SPEEDY 2 JK MENDELU v Brně-ŠZP 70.13 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
67.94 78.13
25 507.805 Pavel Chvojka CORAL EDEN JK Chvojka-Stolany 70.13 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
63.44 78.13
26 507.055 Tereza Pospíchalová LUSI 2 JK Ždírec. o.s. 74.63 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
56.10 78.63
27 502.63 Kateřina Veselovská TEACHER' S APTOFLEX Canamipharm team 78.38 0.00 0.00
0
0.00
0.00
3.20 3.20
0
58.75 81.58
28 493.405 Marianna Faladová NUMÍD JS Concordia 58.13 0.00 0.00
0
20.00
20.00
25.60 25.60
4
63.18 87.73
29 487.255 Margit Appelt LOOK SHARP Rakousko 56.63 0.00 0.00
0
20.00
20.00
31.20 31.20
4
64.01 91.83
30 481.18 Marcela Šedá CATANGO R JK Ideas 55.88 0.00 0.00
0
20.00
20.00
24.00 24.00
4
80.97 95.88
31 480.25 Ludvík Filípek FALCO 10 Jezdecké středisko Řitka 76.50 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
0
53.64 96.5
32 468.58 Margit Appelt LORD SUPREME Rakousko 61.88 0.00 0.00
0
20.00
20.00
30.40 30.40
12
64.22 104.28
33 464.05 Danuše Dvořáková VERDI 5 JK Neveklov 76.50 0.00 0.00
0
20.00
20.00
30.80 30.80
0
62.58 107.3
34 457.855 Martina Frenclová FIDO Trimstar JK Loštice 68.63 0.00 0.00
0
20.00
20.00
26.80 26.80
16
65.19 111.43
35 455.605 Monika Dezortová SANTANA 4 JO Pegas 76.13 0.00 0.00
0
20.00
20.00
32.80 32.80
4
66.96 112.93
36 454.75 Blanka Závodská MIGELO-K Národní hřebčín Kladruby nad Labem s.p.o. 64.50 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
12
85.25 113.5
37 448.18 Monika Kavková WHINNYFRED JK Horní Počernice 73.88 0.00 0.00
0
40.00
40.00
40.00 40.00
4
60.60 117.88
38 427.45 Jiří Kornalík TABLE DANCE JK Horymír Neumětely 82.50 0.00 0.00
0
20.00
20.00
25.20 25.20
24
67.75 131.7
39 0 Kateřina Maderová MARSCHALL JK Agrosystém Pohořany 52.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Předčasný start)
40 0 Blanka Závodská CONTIK-K Národní hřebčín Kladruby nad Labem s.p.o. 60.38 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
41 0 Alena Bečková BORNY JK Tyko Čepí o.s. 82.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Druhá neposlušnost)
42 0 Jan Ešpandr EMPÍR Stáj Fauna Černíkovice 62.63 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
24
59.87 0.0 vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
43 0 Zuzana Pavlíková PAMELA 13 Selská jízda Nechanice 52.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
55.35 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
44 0 Michal Maksa VADEMECUM M Stáj Maksa.Nepoměřice 75.38 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
20
65.79 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
45 0 Ludvík Filípek LYRA 16 Jezdecké středisko Řitka 82.88 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
72.52 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
46 0 Petr Rydval MARCO 3 JS pod Hostýnem o.s. 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Třetí omyl v drezuře)
46 0 Jana Grodlová MOLENBURK JK Glod Čejov 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Zdravotní indispozice koně)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0002400mDélka:400m
Tempo:00020m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0450Poč. překážek:9
Poč. skoků:019Poč. skoků:10
Limit:05:20mm:ssLimit:69s