Pardubice

Pardubice, 13. 04. 2012

Popis:Soutěž všestrannosti 'Z'
Obtížnost:Z
Úloha drezury:CN1
Počet startujících:31









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 339.815 Veronika Plucarová NORBEL JK NIKA 56.79 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
64.34 56.79
2 332.855 Miloslav Příhoda CONWAY FORTE Sportovní stáj Tenerife 56.43 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
70.12 61.43
3 331.145 Martina Chramostová DISCO ZEN Jezdecký spolek Kolesa o.s. 58.57 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
57.82 62.57
4 330.71 Vendula Jirčáková RHYTHM AND BLUES Stáj Maksa.Nepoměřice 62.86 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
63.00 62.86
5 330.605 Roman Vacuška LARA 5 TJ Equiklub Třebíč 58.93 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
52.38 62.93
6 328.04 Michal Maksa FABIOLA Stáj Maksa.Nepoměřice 64.64 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
56.97 64.64
7 322.685 Martina Eliášová ZIKON JK Farma pod Lípou 68.21 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
65.90 68.21
8 316.79 Marta Šroubková MAHARAL Jízdárna Jasmína 72.14 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
58.40 72.14
9 313.46 Veronika Buchtová MARWIN TJ Equiklub Třebíč 70.36 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
63.16 74.36
10 301.25 Zuzana Karásková HYDE PARK JK Ideas 72.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
71.09 82.5
11 300.5 Pavel Chvojka RAMON 7 JK Chvojka-Stolany 75.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
65.62 83.0
12 299.105 Eliška Pavlová JOHANKA 2 JK Gold Star. o.s. 58.93 0.00 0.00
0
25.00
25.00
25.00 25.00
0
56.81 83.93
13 298.565 Soňa Krupková ANGELIKA 11 JK Mutějovice 84.29 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
59.06 84.29
14 296.435 Tomáš Němec ARMATOR Jezdecká společnost Vysoká 60.71 0.00 0.00
0
25.00
25.00
25.00 25.00
0
61.78 85.71
15 292.565 Zuzana Bártová CATANZARO JK PEDRA o.s. 64.29 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
4
58.79 88.29
16 291.065 Adéla Vrtková FONTAINE Sportovní Stáj Vrtkovi 64.29 0.00 0.00
0
25.00
25.00
25.00 25.00
0
51.44 89.29
17 286.415 Ludvík Filípek LYRA 16 Jezdecké středisko Řitka 86.79 0.00 0.00
0
0.00
0.00
5.60 5.60
0
55.37 92.39
18 284.57 Jana Grodlová MOLENBURK JK Glod Čejov 73.22 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.40 20.40
0
63.66 93.62
19 282.5 Kateřina Veselovská CHRIS 3 APTOFLEX Canamipharm team 75.00 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
0
51.56 95.0
20 281.645 Michal Maksa HEATHROW Stáj Maksa.Nepoměřice 78.57 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
78.12 95.57
21 277.46 Alena Konečná APOLLON SK Zlaté kopýtko 65.36 0.00 0.00
0
25.00
25.00
25.00 25.00
8
60.56 98.36
22 272.855 Aneta Regnardová GIGOLO Jezdecký klub při občanském sdružení Šťastný domov 76.43 0.00 0.00
0
25.00
25.00
25.00 25.00
0
54.32 101.43
23 263 Ludvík Filípek MAMBO 1 Jezdecké středisko Řitka 75.00 0.00 0.00
0
25.00
25.00
25.00 25.00
8
55.37 108.0
24 257 Františka Ducháčková IRELAND JK Janov 65.00 0.00 0.00
0
25.00
25.00
25.00 25.00
8
79.31 112.0
25 250.355 Monika Mančíková HAPY FLASH JK Ideas 56.43 0.00 0.00
0
0.00
0.00
18.00 18.00
24
83.53 116.43
26 226.355 Michal Špalek KSIAŽE CHIEF Sportovní stáj Chýle 76.43 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
16
85.76 132.43
27 185.06 Lukáš Létal SAFÍRA 1 JK Victoria Bříšťany 55.36 0.00 0.00
0
40.00
40.00
47.60 47.60
12
110.94 159.96
28 0 Natalie Krivka MORNING JK Sambugaro 66.43 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
29 0 Karolína Benešová POEMA JK Horní Počernice 77.86 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
30 0 Tereza Doležalová LUCIJEN Frey Team o.s. 86.43 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
31 0 Ela Böhmová JESCATER JK Jezbořice 80.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
16
65.62 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0001700mDélka:380m
Tempo:00013m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0450Poč. překážek:8
Poč. skoků:013Poč. skoků:9
Limit:03:47mm:ssLimit:66s