47. ročník kvalifikace ZLATÉ PODKOVY

Brno - Panská Lícha, 01. 06. 2012

Popis:Stříbrná podkova
Obtížnost:L
Úloha drezury:CN6
Počet startujících:21









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 746.79 Robert Pokorný PIPPA FUN JO Albert Stolany 52.14 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
71.70 52.14
2 714.495 Eliška Opravilová TENNY Stillus EQUESTER CZECH TEAM 66.07 0.00 0.00
0
0.00
0.00
3.60 3.60
4
66.28 73.67
3 708.69 Pavel Chvojka CORAL EDEN JK Chvojka-Stolany 67.14 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.40 0.40
8
75.88 77.54
4 707.355 Pavel Vaněk GRACE 7 JK Ratibořské Hory 66.43 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
68.92 78.43
5 704.46 Martina Chramostová JEŽ Jezdecký spolek Kolesa o.s. 60.36 0.00 0.00
0
0.00
0.00
8.00 8.00
12
72.06 80.36
6 699 Markéta Máchová AFÉRA JK Humpolec 60.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
24
72.95 84.0
7 696.105 Nelly Kůsová FLARÉGIE JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec. o.s 63.93 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
83.20 85.93
8 694.215 Jan Holec SERŽETA JK AZAVERO o.s. 51.79 0.00 0.00
0
20.00
20.00
22.40 22.40
12
74.67 87.19
9 685.515 Dorota Kotradyová LAGUNA Slovensko 61.79 0.00 0.00
0
20.00
20.00
31.20 31.20
0
68.27 92.99
10 682.605 Adéla Svobodová DYNAMIC'S LADY-SL Eventing Team 58.93 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
36
68.84 94.93
11 679.545 Zuzana Bártová CATANZARO JK PEDRA o.s. 68.57 0.00 0.00
0
0.00
0.00
16.40 16.40
12
70.93 96.97
12 679.41 Gabriela Komárková SUSSEX Sportovní klub Mušketýr 72.86 0.00 0.00
0
0.00
0.00
19.20 19.20
4
74.56 97.06
13 678.42 Dominika Hájková ARSENA JK Poříčí 65.72 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
32
70.66 97.72
14 676.365 Veronika Kučerová LIPKA 4 Slovensko 64.29 0.00 0.00
0
0.00
0.00
26.80 26.80
8
73.77 99.09
15 675.84 Lucie Knotová SILVAR JK Nero Březník 69.64 0.00 0.00
0
0.00
0.00
16.80 16.80
8
78.27 99.44
16 627.105 Pavlína Sůrová BELWET Stáj Vasury 68.93 0.00 0.00
0
20.00
20.00
50.00 50.00
4
82.71 131.93
17 597.51 Iveta Koišová PRINC 8 Slovensko 62.86 0.00 0.00
0
40.00
40.00
76.80 76.80
12
69.41 151.66
18 0 Tereza Pospíchalová LUSI 2 Zámecký statek Luka nad Jihlavou 58.22 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
19 0 Nikola Čeledová NEVA JK Humpolec 62.14 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
20 0 Jana Grodlová MOLENBURK JK Glod Čejov 68.57 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Čtvrtá neposlušnost v D u military)
21 0 Vanda Bukovská DARCY JK Presto 62.86 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vzdal (nestartoval)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0002500mDélka:430m
Tempo:00025m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0470Poč. překážek:10
Poč. skoků:023Poč. skoků:12
Limit:05:19mm:ssLimit:74s