FITMIN CUP 2013

Pardubice, 27. 04. 2013

Popis:Cena FITMIN juniorů + otevřené ZL
Obtížnost:ZL
Úloha drezury:CN3
Počet startujících:26









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 556.855 Pavel Březina TOMON JK Neveklov 41.43 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
65.86 45.43
2 552.145 Karolína Petrová KIM-C JK Kocanda 48.57 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
65.48 48.57
3 551.605 Nela Raušová LANCELOT 24 PJS Dolní Chabry 48.93 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
68.09 48.93
4 551.5 Martina Chramostová DISCO ZEN Jezdecký spolek Kolesa o.s. 45.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
64.72 49.0
5 547.315 Šárka Votavová BAILEY Stáj J+J Votava 51.79 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
61.04 51.79
6 546.79 Adéla Vrtková FONTAINE Sportovní stáj Vrtkovi 52.14 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
64.34 52.14
7 543.895 Monika Červinková ALIBABA JK Doudleby nad Orlicí 46.07 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
64.27 54.07
8 540.79 Petr Myška ROCCA Jezdecký klub Isabel 52.14 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
64.58 56.14
9 540.25 Gabriela Slavíková PERRY 2 Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno 52.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
70.75 56.5
10 539.71 Eliška Pavlová JOHANKA 2 JK Gold Star. o.s. 52.86 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
70.25 56.86
11 537.04 Michal Špalek KSIAŽE CHIEF Sportovní stáj Chýle 54.64 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
70.53 58.64
12 535.015 Monika Červinková LORDINO JK Doudleby nad Orlicí 56.79 0.00 0.00
0
0.00
0.00
3.20 3.20
0
62.77 59.99
13 533.11 Lucie Příhodová AVE RANSOM JK PAM 52.86 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.40 0.40
8
66.83 61.26
14 526.315 Tomáš Němec ARMATOR Jezdecká společnost Vysoká 61.79 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
66.91 65.79
15 525.79 Diana Kochlefflová SAMSON 3 o.s. Jezdecká stáj Alfa 62.14 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
68.68 66.14
16 523.315 Linda Drobilová CAMELOT 2 JK Ideas 51.79 0.00 0.00
0
0.00
0.00
4.00 4.00
12
66.08 67.79
17 523.105 Anežka Lexová SONY 2 JK Tůně 63.93 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
58.02 67.93
18 522.25 Jiří Pažoudka CHRIS 3 o.s. Jezdecká stáj Alfa 52.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
16
67.98 68.5
19 518.065 Anežka Lexová BERENIS 1 JK Tůně 59.29 0.00 0.00
0
0.00
0.00
4.00 4.00
8
58.86 71.29
20 517.21 Jana Čelanská HYTLI JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec. o.s 47.86 0.00 0.00
0
0.00
0.00
12.00 12.00
12
68.92 71.86
21 517.105 Radko Heidenreich ml. CAZEERIHO JK Loštice 63.93 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
67.10 71.93
22 514.24 Adéla Faltusová TO ON Jezdecký klub Zámecký Vrch 54.64 0.00 0.00
0
0.00
0.00
7.20 7.20
12
67.56 73.84
23 508.54 Jaromír Hrudka IZÁK 3 Jezdecký klub Metuje o.s. 69.64 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
64.97 77.64
24 507.565 Marie Dvořáková DIANA 31 JK Neveklov 74.29 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
61.44 78.29
25 426.205 Tereza Chaloupková LORD OLIVIER JK Ideas 63.93 0.00 0.00
0
40.00
40.00
49.60 49.60
12
77.96 132.53
26 406.3 Vladimír Sapara RARÁŠEK 2 JK Loštice 65.00 0.00 0.00
0
60.00
60.00
68.80 68.80
12
58.66 145.8



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0002100mDélka:410m
Tempo:00016m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0450Poč. překážek:9
Poč. skoků:015Poč. skoků:10
Limit:04:40mm:ssLimit:71s