36. ročník ZLATÉ PODKOVY-KMK/C, CNC2*

Loštice, 21. 06. 2013

Popis:SOUTĚŽ NADĚJÍ
Obtížnost:ZL
Úloha drezury:CN4
Počet startujících:24









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 555.25 Petr Krejsa LENNY-K JK Farma pod Lípou 46.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
61.57 46.5
2 551.5 Robert Pokorný DJERBA Jezdecký klub NH CAR 45.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
63.27 49.0
3 550.18 Pavel Vaněk OLYMPIA 3 JK Ratibořské Hory 49.88 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
63.09 49.88
4 548.68 Radka Dvořáková PRESTON JK Cavalier Rynárec 46.88 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
63.67 50.88
5 544.93 Gabriela Adamcová CENZURA 1 TJ Podorlicko Letohrad 45.38 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
68.45 53.38
6 542.5 Pavel Chvojka BUFON JK Chvojka-Stolany 51.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
64.77 55.0
7 541.75 Zuzana Šmídová SIR CHARLES Jezdecká stáj Permanent 55.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
55.50 55.5
8 539.875 Petr Vančura CANBERY JŠ Valdštejnská obora 48.75 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
72.37 56.75
9 539.125 Radka Dvořáková BRITANY 1 JK Cavalier Rynárec 53.25 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
62.68 57.25
10 537.805 Miriam Záveská ARIZONA 1 JŠ Valdštejnská obora 58.13 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
67.13 58.13
11 534.805 Petr Vančura FEE 1 JŠ Valdštejnská obora 52.13 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
64.45 60.13
12 526.75 Markéta Nováková VERTIGO 3 JK Humpolec 61.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
61.97 65.5
13 526.75 Nikola Čeledová ETHER JK Humpolec 61.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
59.03 65.5
14 525.055 Lukáš Kohout LATY JK Betty 62.63 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
61.80 66.63
15 524.5 Miroslav Trunda JESIE JAMES Eventing Team 51.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
16
68.96 67.0
16 516.25 Gabriela Slavíková LAMIA ALBA Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno 52.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
20
60.26 72.5
17 509.68 Radko Heidenreich ml. BATTALION JK Loštice 52.88 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
4
64.26 76.88
18 494.155 Eva Vlčková - Tomšicová SHAMROCK SAMBUCA JK Humpolec 59.63 0.00 0.00
0
20.00
20.00
23.60 23.60
4
61.37 87.23
19 488.305 Kateřina Kopecká LA TOYA 1 JK Janov 61.13 0.00 0.00
0
20.00
20.00
26.00 26.00
4
57.63 91.13
20 418.525 Nela Charvátová LANDERBREE JK HARTA 59.25 0.00 0.00
0
60.00
60.00
70.40 70.40
8
59.71 137.65
21 401.605 Radka Bělehrádková A CRUYFF JK Milan Beneš Koclířov o.s. 76.13 0.00 0.00
0
60.00
60.00
64.80 64.80
8
66.48 148.93
22 0 René Zemánek LACOSTE 2 JEZDECKÝ KLUB RANČE NA KONCI SVĚTA 61.50 0.00 0.00
0
60.00
60.00
83.60 83.60
0
0.00 0.0 vyloučen (3. Kondiční zkouška)
23 0 Jana Blumová AGÁTA 3 Stáj Martin 53.25 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
24 0 Nikola Drdlová TATANKA JK Janov 66.75 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0002100mDélka:400m
Tempo:00018m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0430Poč. překážek:9
Poč. skoků:018Poč. skoků:10
Limit:04:53mm:ssLimit:69s