36. ročník ZLATÉ PODKOVY-KMK/C, CNC2*

Loštice, 21. 06. 2013

Popis:SOUTĚŽ VŠESTRANNOSTI ' ZL '
Obtížnost:ZL
Úloha drezury:CN4
Počet startujících:21









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 551.305 Andrea Lesáková DONA FREDERIKA JK AZAVERO o.s. 49.13 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
60.11 49.13
2 544 Iva Baďurová NERO 18 HORSE-RIDING TEAM AMADEUS 54.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
64.30 54.0
3 541.375 Kamila Smékalová DIADÉM Miroslav Smékal 51.75 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
55.44 55.75
4 536.125 Petr Vančura SEPP JŠ Valdštejnská obora 59.25 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
56.93 59.25
5 532.18 Lucie Brabcová L'NOIRE JS pod Hostýnem o.s. 61.88 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
48.32 61.88
6 526.375 Anna Zemanová REBEL 2 JK Sever Liberec 57.75 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
53.19 65.75
7 522.805 Lucie Brabcová MARCO 3 JS pod Hostýnem o.s. 64.13 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
50.25 68.13
8 520.18 Vladana Bednářová DAJDOU JK Loštice 61.88 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
61.11 69.88
9 516.4 Marie Mračková PALLET JK Betty 66.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.40 2.40
4
50.66 72.4
10 514.75 Adéla Michalcová RONALD 2 JK Caballo Křelov 61.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
62.21 73.5
11 507.055 Tereza Chybová VERZIT Jezdecký klub Markéty Bártové 62.63 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
16
53.98 78.63
12 492.475 Roman Vacuška LARA 5 TJ Equiklub Třebíč 60.75 0.00 0.00
0
20.00
20.00
23.60 23.60
4
60.48 88.35
13 482.305 Roman Falta ROZUM JPS Borovinka 58.13 0.00 0.00
0
25.00
25.00
25.00 25.00
12
60.13 95.13
14 466.63 Barbora Sosnovcová VENDA 1 JK Beta Chrášťany 66.38 0.00 0.00
0
20.00
20.00
39.20 39.20
0
56.87 105.58
15 438.055 Vendula Daníčková NORMEN 6 Jezdecký klub Isabel 68.63 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
12
92.60 124.63
16 418.555 Monika Koňařová RUSTY GUN JK Javorník 71.63 0.00 0.00
0
60.00
60.00
66.00 66.00
0
53.71 137.63
17 350.425 Veronika Buchtová MARWIN TJ Equiklub Třebíč 68.25 0.00 0.00
0
80.00
80.00
102.80 102.80
12
61.85 183.05
18 0 Aneta Lešikarová WIDAR JK Farma pod Lípou 56.63 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
75.69 0.0 vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
19 0 Renáta Sklenářová VIGO 2 Jezdecký oddíl Hájovna Bělkovice - Lašťany 58.13 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
16
55.48 0.0 vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
20 0 Miroslava Heraltová FIOLA TJ Karina Loučka 81.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
56.81 0.0 vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
21 0 Petra Milková EL NINO 4 JO Misl Voděrady 57.75 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
20
101.60 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0002100mDélka:400m
Tempo:00018m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0450Poč. překážek:9
Poč. skoků:018Poč. skoků:10
Limit:04:40mm:ssLimit:69s