Brno - Panská Lícha

Brno - Panská Lícha, 06. 09. 2013

Popis:Soutěž všestrannosti st. ' ZL'
Obtížnost:ZL
Úloha drezury:CN3
Počet startujících:27









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 551.065 Petr Pejřil FUME 1 Hradecký jezdecký klub 49.29 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
68.46 49.29
2 550 Petr Pejřil MERLIN 12 Hradecký jezdecký klub 50.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
68.10 50.0
3 548.92 Aneta Lešikarová WIDAR JK Farma pod Lípou 50.72 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
60.11 50.72
4 548.92 Andrea Lesáková DONA FREDERIKA JK AZAVERO o.s. 50.72 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
64.65 50.72
5 542.5 Šárka Douchová OK BEA JK Ždírec. o.s. 55.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
62.31 55.0
6 540.25 Markéta Čeganová REA 1 JK Menuet Brno. o.s. 52.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
64.83 56.5
7 538.75 Radka Císařová ARWEN 5 JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání 57.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
61.35 57.5
8 537.565 Josef Wolf CELTIC JK MENDELU v Brně-ŠZP 54.29 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
65.78 58.29
9 536.5 Dominika Moudrá NATALIE 1 Stáj Moudrý 55.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
65.83 59.0
10 535.855 Šárka Votavová TEDDY READY Stáj J+J Votava 51.43 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
61.65 59.43
11 534.91 Jitka Ranglová ANACONDA JK Panská Lícha 52.86 0.00 0.00
0
0.00
0.00
3.20 3.20
4
59.80 60.06
12 532 Gabriela Slavíková KRUPS Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno 50.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
66.34 62.0
13 524.065 Pavel Zima SPEEDY 2 JK MENDELU v Brně-ŠZP 59.29 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
67.42 67.29
14 524.05 Dunja Schicht LATIN X Rakousko 52.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
6.80 6.80
8
68.36 67.3
15 522.895 Marcela Šedá CATANGO R JK Ideas 51.07 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
81.18 68.07
16 517.495 Vladimír Anderle SAN SALWADOR JK Hipo Jihlava 56.07 0.00 0.00
0
0.00
0.00
3.60 3.60
12
62.59 71.67
17 517.42 Adéla Císařová BÁRA 15 JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání 55.72 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
16
60.42 71.72
18 516.115 Jaromír Kabelka ELÁN 2 JK Železnice 56.79 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.80 0.80
8
76.00 72.59
19 509.605 Ondřej Klíma ABDULA JOLANKA Jezdecký klub Říčany o.s. 68.93 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
66.47 76.93
20 503.89 Lukáš Förchtgott KERRI JK Union Brno 67.14 0.00 0.00
0
0.00
0.00
13.60 13.60
0
64.60 80.74
21 488.92 Vlasta Novohradská GULIVER 4 JK Doudleby nad Orlicí 70.72 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
20
52.34 90.72
22 471.16 Veronika Buchtová MARWIN TJ Equiklub Třebíč 60.36 0.00 0.00
0
0.00
0.00
15.20 15.20
12
83.46 102.56
23 452.695 Ariane Pobst ADORNO Rakousko 56.07 0.00 0.00
0
40.00
40.00
58.80 58.80
0
66.95 114.87
24 447.34 Ludvík Filípek FALCO 10 Jezdecké středisko Řitka 59.64 0.00 0.00
0
40.00
40.00
54.80 54.80
4
65.81 118.44
25 0 Roman Vacuška LARA 5 TJ Equiklub Třebíč 55.36 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
26 0 Vendula Rokytová DISCO ZEN STÁJ MALÁ VÍDEŇ - VSISKO 55.72 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
27 0 Pavel Iványi HARLEM 1 JK Panská Lícha 71.07 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0002281mDélka:400m
Tempo:00018m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0450Poč. překážek:9
Poč. skoků:016Poč. skoků:10
Limit:05:04mm:ssLimit:69s