Zlatá podkova 2014

Pardubice, 19. 04. 2014

Popis:Stříbrná podkova, L
Obtížnost:L
Úloha drezury:CN6
Počet startujících:28









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 745.23 Jiří Maxera KEELC PEAK Sportovní stáj Pavlický dvůr. o.s. 53.18 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
73.09 53.18
2 743.7 Anežka Lexová BERENIS 1 JK Tůně 54.20 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
73.67 54.2
3 738.855 Miroslav Trunda JESIE JAMES Eventing Team 49.43 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
83.43 57.43
4 738.72 Pavel Chvojka VELVET 'M' JK Chvojka-Stolany 53.52 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
67.15 57.52
5 737.7 Šárka Votavová BAILEY Stáj J+J Votava 54.20 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
74.41 58.2
6 736.995 David Bendák CAMILLA 1 TJ Hřebčín Kubišta 57.27 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.40 0.40
0
84.56 58.67
7 736.665 Barbora Kamírová CHRISTO 1 JK Borová 54.89 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
78.04 58.89
7 736.665 Petr Myška ROXANA 10 Jezdecký klub Isabel 54.89 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
77.46 58.89
9 731.46 Jakub Mack MALAGA-K Národní hřebčín Kladruby nad Labem s.p.o. 46.36 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
16
73.02 62.36
10 730.02 Marta Šroubková MAHARAL Jízdárna Jasmína 59.32 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
69.95 63.32
11 729.51 Radka Bělehrádková A CRUYFF JK Milan Beneš Koclířov o.s. 59.66 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
81.11 63.66
12 725.49 Miriam Záveská CAPTAIN HERO JK Železnice 51.14 0.00 0.00
0
0.00
0.00
3.20 3.20
12
77.38 66.34
13 725.04 Michal Špalek KSIAŽE CHIEF Sportovní stáj Chýle 58.64 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
76.90 66.64
14 723.42 Jakub Mack ARGEMA-K Národní hřebčín Kladruby nad Labem s.p.o. 59.32 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.40 0.40
8
68.44 67.72
15 722.73 Marie Dvořáková DIANA 31 JK Neveklov 68.18 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
77.50 68.18
16 721.845 Pavel Chvojka CORAL EDEN JK Chvojka-Stolany 64.77 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
74.88 68.77
17 721.785 Monika Červinková ALIBABA JK Doudleby nad Orlicí 48.41 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.40 0.40
20
77.26 68.81
18 717.36 Vladimír Sapara RARÁŠEK 2 JK Loštice 61.36 0.00 0.00
0
0.00
0.00
10.40 10.40
0
77.18 71.76
19 716.64 Nela Raušová LANCELOT 24 PJS Dolní Chabry 58.64 0.00 0.00
0
0.00
0.00
3.60 3.60
4
89.70 72.24
20 714.825 Františka Ducháčková IRELAND JK Milan Beneš Koclířov o.s. 65.45 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
71.84 73.45
21 711.96 Miroslava Pokorná FLORA 14 JK Poříčí 52.16 0.00 0.00
0
0.00
0.00
11.20 11.20
12
79.80 75.36
22 706.53 Markéta Nováková VERTIGO 3 JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec. o.s 68.18 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.80 2.80
8
77.64 78.98
23 699.885 Martina Chválová DEREG Stáj Martin 63.41 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
20
71.98 83.41
24 696.135 Petr Krejsa LENNY-K JK Farma pod Lípou 55.91 0.00 0.00
0
20.00
20.00
26.00 26.00
4
76.84 85.91
25 670.575 Nikola Čeledová ETHER JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec. o.s 57.95 0.00 0.00
0
25.00
25.00
25.00 25.00
20
68.92 102.95
26 0 Linda Černušáková CAMELOT 2 JK Ideas 56.25 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
27 0 Barbora Kamírová CRAZY LOVE 1 JK Borová 64.77 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
28 0 Lenka Majerová FRESH D'LUC JK Loštice 63.75 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
75.81 0.0 vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0002500mDélka:490m
Tempo:00023m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0500Poč. překážek:10
Poč. skoků:020Poč. skoků:12
Limit:05:00mm:ssLimit:84s