Zlatá podkova 2014

Pardubice, 19. 04. 2014

Popis:Soutěž všestrannosti Z - bez omezení
Obtížnost:Z
Úloha drezury:CN2
Počet startujících:43









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 361.475 Václav Žižka FEDOR 1 JK Victoria Bříšťany 42.35 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
67.68 42.35
2 356.18 Petr Vančura ASTON MARTIN JŠ Valdštejnská obora 45.88 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
69.59 45.88
3 354.86 Anežka Lexová FLIN JK Tůně 44.56 0.00 0.00
0
0.00
0.00
1.20 1.20
0
72.11 46.76
4 352.865 Aneta Langrová GUPI RUPI JK Polička 48.09 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
68.18 48.09
5 351.545 Petr Vančura CANBERY JŠ Valdštejnská obora 48.97 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
64.26 48.97
6 349.76 Tereza Valentová ELTIO JO Pegas 44.56 0.00 0.00
0
0.00
0.00
5.60 5.60
0
71.74 50.16
7 347.69 Tomáš Kocián MORNING SK Hlavice 50.74 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.80 0.80
0
64.80 51.54
8 344.27 David Bendák CLEMA TJ Hřebčín Kubišta 53.82 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
67.79 53.82
9 339.59 Jana Pecháčková AXIAL SC. SPERANZA 52.94 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
69.41 56.94
10 338.165 Blanka Závodská MYTHOS Národní hřebčín Kladruby nad Labem s.p.o. 50.29 0.00 0.00
0
0.00
0.00
7.60 7.60
0
71.49 57.89
11 337.85 Michaela Hlavinková FLORA 13 JO Pegas 52.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
5.60 5.60
0
66.53 58.1
12 332.225 Simona Heidenreichová BATTALION JK Loštice 49.85 0.00 0.00
0
0.00
0.00
8.00 8.00
4
61.14 61.85
13 327.935 Lucie Škábová OREGON 3 JK Natural 54.71 0.00 0.00
0
0.00
0.00
6.00 6.00
4
70.98 64.71
14 325.37 Hana Chrtková JAGUAR Sportovní klub Skalice 51.62 0.00 0.00
0
0.00
0.00
14.80 14.80
0
71.23 66.42
15 323.63 Nikola Jindrová LUCKY LOOK Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno 51.18 0.00 0.00
0
0.00
0.00
8.40 8.40
8
69.36 67.58
16 322.295 Michal Špalek AVATAR Sportovní stáj Chýle 56.47 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
66.27 68.47
17 320.39 Jaroslav Abík ATA 1 stáj Abík. o.s. 65.74 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
68.86 69.74
18 319.67 Radka Dvořáková BENETON 1 JK Cavalier Rynárec 53.82 0.00 0.00
0
0.00
0.00
16.40 16.40
0
67.71 70.22
19 315.86 Jiří Maxera GIANINA Sportovní stáj Pavlický dvůr. o.s. 46.76 0.00 0.00
0
20.00
20.00
26.00 26.00
0
67.51 72.76
20 315.38 Zuzana Bártová CATANZARO JK PEDRA o.s. 60.88 0.00 0.00
0
0.00
0.00
7.20 7.20
4
72.49 73.08
21 315.23 Lucie Plíšková FABRICIE 1 JK Železnice 51.18 0.00 0.00
0
20.00
20.00
22.00 22.00
0
62.88 73.18
22 311.285 Marcela Mrštinová CONIE Jezdecký klub Bendy 64.41 0.00 0.00
0
0.00
0.00
4.40 4.40
4
74.19 75.81
23 309.62 Kateřina Návojová TEREZKA 1 JK Hřebčín Suchá 61.32 0.00 0.00
0
0.00
0.00
15.60 15.60
0
66.15 76.92
24 309.62 Lucie Příhodová ALABAMA 3 JK PAM 44.12 0.00 0.00
0
20.00
20.00
24.80 24.80
8
65.58 76.92
25 298.76 Lucie Příhodová DINI JK PAM 46.76 0.00 0.00
0
20.00
20.00
28.40 28.40
4
76.98 84.16
26 296.78 Anna Zemanová REBEL 2 JK Sever Liberec 58.68 0.00 0.00
0
20.00
20.00
26.80 26.80
0
61.22 85.48
27 296.66 Kateřina Kučerová DANI ELLE HORSE-RIDING TEAM AMADEUS 46.76 0.00 0.00
0
20.00
20.00
38.80 38.80
0
69.30 85.56
28 291.41 Lenka Jarnotová ADOMAR Stáj Úsvit 67.06 0.00 0.00
0
0.00
0.00
18.00 18.00
4
66.78 89.06
29 289.43 Ludvík Filípek LYRA 16 Jezdecké středisko Řitka 68.38 0.00 0.00
0
20.00
20.00
22.00 22.00
0
64.66 90.38
30 286.655 Nikola Drdlová TATANKA JK Janov 71.03 0.00 0.00
0
0.00
0.00
17.20 17.20
4
69.71 92.23
31 286.565 Ludvík Filípek FALCO 10 Jezdecké středisko Řitka 63.09 0.00 0.00
0
20.00
20.00
29.20 29.20
0
59.85 92.29
32 286.43 Jaroslav Abík FLIRT 6 stáj Abík. o.s. 66.18 0.00 0.00
0
0.00
0.00
17.20 17.20
4
76.01 92.38
33 281.51 Jakub Suchý TRN 2 Selská jízda Nechanice 69.26 0.00 0.00
0
20.00
20.00
26.40 26.40
0
64.90 95.66
34 278.36 Vladimíra Pechanová RIVA RIVA Jezdecký klub Pastviny 61.76 0.00 0.00
0
20.00
20.00
36.00 36.00
0
70.33 97.76
35 277.235 Miroslava Pokorná PEPE JK Poříčí 56.91 0.00 0.00
0
20.00
20.00
41.60 41.60
0
66.73 98.51
36 273.11 Michal Zaruban TIMON Michal Zaruban. Záboří n.L. 67.06 0.00 0.00
0
20.00
20.00
33.20 33.20
0
72.66 101.26
37 272.165 Miroslav Trunda MAGIC MOMENT Eventing Team 50.29 0.00 0.00
0
0.00
0.00
29.60 29.60
12
81.24 101.89
38 271.88 Lucie Čtrnáctá LUCKY MICKEY JK SS Quinta Hvězda 60.88 0.00 0.00
0
20.00
20.00
39.20 39.20
0
73.72 102.08
39 269.465 Kateřina Štěpánková HD ANGELA Stáj Kukla - Šerpan 65.29 0.00 0.00
0
20.00
20.00
38.40 38.40
0
68.92 103.69
40 229.235 Adéla Bergerová RŮŽENKA 2 Jezdecký klub Pastviny 54.71 0.00 0.00
0
40.00
40.00
64.80 64.80
8
74.05 130.51
41 220.985 Hana Chrtková CARIPROS Sportovní klub Skalice 47.21 0.00 0.00
0
60.00
60.00
88.80 88.80
0
67.69 136.01
42 0 Adéla Horáčková RAMZES AHA JK SS Quinta Hvězda 48.09 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
43 0 Denisa Šindelářová NICKLAS Jezdecký oddíl Radouš o.s. 62.65 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
72.80 0.0 vyloučen (Čtvrtá neposlušnost v D u military)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0002000mDélka:420m
Tempo:00015m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0450Poč. překážek:8
Poč. skoků:015Poč. skoků:9
Limit:04:27mm:ssLimit:72s