VII. závody ve všestrannosti - Borová

Borová, 17. 05. 2014

Popis:Stříbrná podkova
Obtížnost:L
Úloha drezury:CN6/14
Počet startujících:24









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 750.345 Miroslav Trunda JESIE JAMES Eventing Team 49.77 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
71.28 49.77
2 735.135 Petr Vančura ASTON MARTIN JŠ Valdštejnská obora 55.91 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
74.30 59.91
3 734.895 Gabriela Adamcová CENZURA 1 TJ Podorlicko Letohrad 48.07 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
79.77 60.07
4 730.53 Petr Molík MONKEY OSCAR Jezdecká stáj MoKa Popelištná 58.98 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
72.97 62.98
5 727.23 Anna Zemanová REBEL 2 JK Sever Liberec 53.18 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
84.64 65.18
6 725.955 Radka Dvořáková DATU JK Cavalier Rynárec 55.23 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.80 2.80
8
68.61 66.03
7 722.355 Dominika Moudrá LORD 27 Stáj Moudrý 64.43 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
66.93 68.43
8 719.925 Nikola Čeledová ETHER JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec. o.s 62.05 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
73.38 70.05
9 718.47 Markéta Nováková VERTIGO 3 JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec. o.s 61.02 0.00 0.00
0
0.00
0.00
6.00 6.00
4
76.24 71.02
10 707.28 Šárka Douchová FARADAY 1 JK Ždírec. o.s. 66.48 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
79.09 78.48
11 699 Radka Dvořáková BRITANY 1 JK Cavalier Rynárec 60.00 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
4
72.86 84.0
12 696.3 Vladimír Sapara RARÁŠEK 2 JK Loštice 65.80 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
16
84.20 85.8
13 677.565 Simona Bozděchová CORRATINO JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec. o.s 64.09 0.00 0.00
0
25.00
25.00
30.20 30.20
4
76.23 98.29
14 671.7 Marie Mračková PALLET JK Betty 69.20 0.00 0.00
0
25.00
25.00
25.00 25.00
8
73.26 102.2
15 648.405 Lukáš Kohout LATY JK Betty 77.73 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
20
80.61 117.73
16 605.055 Zuzana Bártová CRAZY LEE JK PEDRA o.s. 70.23 0.00 0.00
0
40.00
40.00
76.40 76.40
0
65.66 146.63
17 0 Pavel Vaněk OLYMPIA 3 JK Ratibořské Hory 50.45 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vzdal (Jiný důvod)
18 0 Michal Špalek KSIAŽE CHIEF Sportovní stáj Chýle 67.16 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vzdal (Jiný důvod)
19 0 Josef Hnát SONNY 5 JK Trio Kaliště 71.25 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
24
69.72 0.0 vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
20 0 Petr Vančura CANBERY JŠ Valdštejnská obora 55.91 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
84.94 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
21 0 Barbora Kamírová KINGS BLACK BEAUTY JK Borová 56.59 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
74.29 0.0 vzdal (Zdravotní indispozice jezdce)
22 0 Margit Appelt LORD SUPREME Rakousko 58.64 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
80.64 0.0 vzdal (nestartoval)
23 0 Margit Appelt HAPPY TOGETHER xx Rakousko 58.98 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
16
76.06 0.0 vzdal (nestartoval)
24 0 Michaela Balounová DIAMANTIXA JK Glod Čejov 71.25 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
73.27 0.0 vzdal (nestartoval)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0002575mDélka:470m
Tempo:00025m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0450Poč. překážek:10
Poč. skoků:020Poč. skoků:12
Limit:05:43mm:ssLimit:81s