Brno - Panská Lícha

Brno - Panská Lícha, 06. 06. 2014

Popis:Soutěž st. ' ZL'
Obtížnost:ZL
Úloha drezury:CN3/14
Počet startujících:23









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 550.93 Jakub Mack MALAGA-K Národní hřebčín Kladruby nad Labem s.p.o. 45.38 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
70.04 49.38
2 548.5 Pavel Vereš ASLAN JK při SOUZ Horní Heřmanice 51.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
62.83 51.0
3 539.05 Zuzana Bártová CATANZARO JK PEDRA o.s. 52.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
4.80 4.80
0
64.50 57.3
4 537.25 Zuzana Krupková LARETTKA JK Mutějovice 58.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
65.60 58.5
5 533.5 Michal Příhoda PUERTO Jezdecký klub Vysoké Mýto 57.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
4.00 4.00
0
63.91 61.0
6 530.53 Kristýna Drejčková EDMOND 3 Jezdecký klub Drejčkovi 51.38 0.00 0.00
0
0.00
0.00
7.60 7.60
4
69.20 62.98
7 528.43 Tereza Valentová ELTIO JO Pegas 48.38 0.00 0.00
0
0.00
0.00
12.00 12.00
4
70.72 64.38
8 523.075 Vendula Daníčková NORMEN 6 Jezdecký klub Isabel 60.75 0.00 0.00
0
0.00
0.00
7.20 7.20
0
72.50 67.95
9 521.68 Jakub Mack ARGEMA-K Národní hřebčín Kladruby nad Labem s.p.o. 55.88 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
78.10 68.88
10 520.525 Margit Appelt SIR SUPREME Rakousko 53.25 0.00 0.00
0
0.00
0.00
16.40 16.40
0
74.01 69.65
11 517.555 Jaroslav Abík FLIRT 6 stáj Abík. o.s. 71.63 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
76.49 71.63
12 516.055 Jaroslav Abík ATA 1 stáj Abík. o.s. 68.63 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
73.19 72.63
13 513.4 Pavel Zima SPEEDY 2 JK MENDELU v Brně-ŠZP 60.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
10.40 10.40
4
67.69 74.4
14 511.855 Gabriela Slavíková FLASH OF THE LOWLANDS Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno 44.63 0.00 0.00
0
20.00
20.00
30.80 30.80
0
69.01 75.43
15 476.2 Kateřina Kopecká LA TOYA 1 JK Janov 66.00 0.00 0.00
0
20.00
20.00
25.20 25.20
8
62.36 99.2
16 476.2 Markéta Hovjacká FIRST DANCER Sportovní klub Mušketýr 60.00 0.00 0.00
0
20.00
20.00
35.20 35.20
4
69.37 99.2
17 0 Radka Trávníčková DARET DIAVOLO JK Němčičky 64.88 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (3. Kondiční zkouška)
18 0 Pavel Vaněk OLYMPIA 3 JK Ratibořské Hory 42.38 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
19 0 Martin Maivald NEMO Slovensko 46.13 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
20 0 Adéla Vrtková FONTAINE Sportovní stáj Vrtkovi 51.38 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
21 0 Michaela Kvapilová CALIMERO 4 TJ Hřebčín Kubišta 48.38 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
22 0 Dominika Paliwoda CORDELLA Polsko 48.75 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
23 0 Zuzana Nováková PRETTY 9 JK Betty 74.25 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0002480mDélka:450m
Tempo:00020m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0450Poč. překážek:9
Poč. skoků:019Poč. skoků:10
Limit:05:31mm:ssLimit:78s