Kvalifikace Zlaté podkovy - 49.ročník

Kolesa, 04. 07. 2014

Popis:Stříbrná podkova
Obtížnost:L
Úloha drezury:CN6/14
Počet startujících:41









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 745.875 Miloslav Příhoda CENZURA 1 NH Equiteam 48.75 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
61.07 52.75
2 740.385 Petr Myška ROXANA 10 Jezdecký klub Isabel 48.41 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
82.77 56.41
3 730.53 Veronika Strnadová ROCK'S LITTLE HONEY JK Ždírec. o.s. 58.98 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
88.24 62.98
4 729.435 Marcela Šedá CATANGO R JK Ideas 50.11 0.00 0.00
0
0.00
0.00
5.60 5.60
8
87.95 63.71
5 723.795 Tomáš Němec ARMATOR SK Hlavice 63.07 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.40 0.40
4
81.33 67.47
6 721.335 Jaroslav Abík FLIRT 6 JK Korzár Humpolec. o.s. 65.11 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
86.28 69.11
7 713.55 Dominika Moudrá LORD 27 Stáj Moudrý 58.30 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
16
79.48 74.3
8 709.47 Marie Mračková PALLET JK Betty 61.02 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
16
80.45 77.02
9 709.335 Andrea Plimlová ARSENA JK Poříčí 65.11 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
87.46 77.11
10 705.705 Lucie Plecháčová SEPP JK Železnice 62.73 0.00 0.00
0
0.00
0.00
8.80 8.80
8
84.68 79.53
11 703.47 Radka Bělehrádková A CRUYFF JK Milan Beneš Koclířov o.s. 61.02 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
20
84.87 81.02
12 701.7 Petr Tvarůžek ASIO ZDELOVSKÝ Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno 54.20 0.00 0.00
0
0.00
0.00
20.00 20.00
8
90.30 82.2
13 680.91 Petr Molík MONKEY OSCAR Jezdecká stáj MoKa Popelištná 53.86 0.00 0.00
0
20.00
20.00
27.20 27.20
12
94.00 96.06
14 680.76 Monika Červinková ALIBABA JK Doudleby nad Orlicí 52.16 0.00 0.00
0
0.00
0.00
20.00 20.00
24
87.20 96.16
15 675.78 Jaroslav Abík ATA 1 JK Korzár Humpolec. o.s. 66.48 0.00 0.00
0
25.00
25.00
25.00 25.00
8
74.53 99.48
16 666.45 Radka Dvořáková DATU JK Cavalier Rynárec 52.50 0.00 0.00
0
20.00
20.00
45.20 45.20
8
84.75 105.7
17 663.525 Markéta Čeganová REA 1 JK Panská Lícha 62.05 0.00 0.00
0
20.00
20.00
33.60 33.60
12
88.11 107.65
18 656.475 Simona Heidenreichová BATTALION JK Loštice 57.95 0.00 0.00
0
20.00
20.00
42.40 42.40
12
85.27 112.35
19 636 Adéla Vrtková FONTAINE Sportovní stáj Vrtkovi 60.00 0.00 0.00
0
40.00
40.00
62.00 62.00
4
80.86 126.0
20 631.845 Lucie Jurygáčková TREVIGNANO JK Ždírec. o.s. 64.77 0.00 0.00
0
20.00
20.00
36.00 36.00
28
87.72 128.77
21 631.185 Dominika Kellerová PHAETHON Jezdecký klub Ekkys 57.61 0.00 0.00
0
40.00
40.00
63.60 63.60
8
83.67 129.21
22 630.72 Linda Černušáková CAMELOT 2 JK Ideas 59.32 0.00 0.00
0
40.00
40.00
61.20 61.20
8
91.63 129.52
23 626.115 Adéla Horáčková RAMZES AHA JK SS Quinta Hvězda 56.59 0.00 0.00
0
40.00
40.00
60.00 60.00
16
82.40 132.59
24 621.45 Inka Saparová SL.FREGATA JK Loštice 58.30 0.00 0.00
0
40.00
40.00
72.40 72.40
4
91.44 135.7
25 595.905 Simona Bozděchová CORRATINO JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec. o.s 62.73 0.00 0.00
0
40.00
40.00
86.00 86.00
4
89.86 152.73
26 537.555 Monika Červinková LORDINO JK Doudleby nad Orlicí 55.23 0.00 0.00
0
80.00
80.00
132.40 132.40
4
79.94 191.63
27 0 Michaela Balounová MOLENBURK JK Glod Čejov 60.68 0.00 0.00
0
60.00
60.00
60.00 60.00
0
0.00 0.0 vyloučen (3. Kondiční zkouška)
28 0 Veronika Rosická IROS DANTES JK Poříčí 53.86 0.00 0.00
0
40.00
40.00
90.80 90.80
0
0.00 0.0 vyloučen (3. Kondiční zkouška)
29 0 Michal Maksa PORTHOS M Insprav Stáj Maksa.Nepoměřice 59.66 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
30 0 Jakub Mack MALAGA-K Národní hřebčín Kladruby nad Labem s.p.o. 45.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
31 0 Radka Dvořáková BRITANY 1 JK Cavalier Rynárec 53.86 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
32 0 Dominika Moudrá NATALIE 1 Stáj Moudrý 58.98 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
33 0 Michal Špalek KSIAŽE CHIEF Sportovní stáj Chýle 60.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
34 0 Zuzana Bártová CRAZY LEE JK PEDRA o.s. 67.84 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
35 0 Šárka Douchová FARADAY 1 JK Ždírec. o.s. 63.07 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
36 0 Nela Raušová LANCELOT 24 PJS Dolní Chabry 53.18 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Čtvrtá neposlušnost v D u military)
37 0 Anna Zemanová REBEL 2 JK Sever Liberec 56.59 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Čtvrtá neposlušnost v D u military)
38 0 Adéla Císařová BÁRA 15 JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání 65.11 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
39 0 Šárka Douchová ARIZONA 1 JK Ždírec. o.s. 59.66 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
40 0 Pavel Vaněk OLYMPIA 3 JK Ratibořské Hory 51.82 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vzdal (Jiný důvod)
41 0 Lukáš Kohout LATY JK Betty 65.80 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vzdal (Zdravotní indispozice koně)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0002700mDélka:530m
Tempo:00023m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0500Poč. překážek:10
Poč. skoků:020Poč. skoků:12
Limit:05:24mm:ssLimit:91s