ROZLUČKOVÁ VŠESTRANNOST

Pardubice, 01. 11. 2014

Popis:Soutěž všestrannosti stupně ZL - bez omezení
Obtížnost:ZL
Úloha drezury:CN4/14
Počet startujících:25









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 544.105 Aneta Langrová GUPI RUPI JK Polička 53.93 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
63.82 53.93
2 542.71 Adéla Faltusová TO ON Jezdecký klub Zámecký Vrch 47.86 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
66.77 54.86
3 542.065 Michaela Kvapilová CALIMERO 4 TJ Hřebčín Kubišta 54.29 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
64.40 55.29
4 534.895 Lukáš Létal LANNDIS JK Victoria Bříšťany 51.07 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
68.59 60.07
5 533.8 Michal Zaruban TIMON Michal Zaruban. Záboří n.L. 60.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.80 0.80
0
59.16 60.8
6 532.99 Nikola Jindrová LUCKY LOOK Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno 52.14 0.00 0.00
0
0.00
0.00
1.20 1.20
8
62.01 61.34
7 531.145 Adéla Vrtková FONTAINE Sportovní stáj Vrtkovi 58.57 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
54.67 62.57
8 525.355 Nikola Žďárská NERO 18 TJ Hřebčín Kubišta 66.43 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
62.32 66.43
9 517.645 Martina Chválová ARCHIENTE OF LARAMIE Stáj Martin 58.57 0.00 0.00
0
0.00
0.00
4.00 4.00
8
64.80 71.57
10 517.315 Michaela Hlavinková FLORA 13 JO Pegas 61.79 0.00 0.00
0
0.00
0.00
6.00 6.00
4
62.01 71.79
11 517.21 Kristína Kasperová SERŽANT 2 JK Dada 67.86 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
55.56 71.86
12 508.345 Tomáš Barták DACON Hradecký jezdecký klub 68.57 0.00 0.00
0
0.00
0.00
1.20 1.20
8
58.60 77.77
13 501.895 Petra Přidalová GAPER JO Pegas 66.07 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
67.55 82.07
14 501.1 Barbora Sosnovcová VENDA 1 Eventing Team 65.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
13.60 13.60
4
57.32 82.6
15 499.81 Martin Sokol EGON 1 PJS Dolní Chabry 77.86 0.00 0.00
0
0.00
0.00
1.60 1.60
4
52.03 83.46
16 498.865 Lenka Vojtková NEARLY PERFECT Mariánov. o.s. 69.29 0.00 0.00
0
0.00
0.00
6.80 6.80
8
58.82 84.09
17 498.745 Kateřina Návojová TEREZKA 1 JK Hřebčín Suchá 58.57 0.00 0.00
0
0.00
0.00
19.60 19.60
4
65.08 84.17
18 492.91 Jana Plundráková KEELC PEAK TJ Pegas Brno 72.86 0.00 0.00
0
0.00
0.00
7.20 7.20
8
56.16 88.06
19 487.12 Vladimíra Pechanová RIVA RIVA Jezdecký klub Pastviny 65.72 0.00 0.00
0
20.00
20.00
25.20 25.20
0
64.33 91.92
20 479.155 Ludvík Filípek LYRA 16 Jezdecké středisko Řitka 86.43 0.00 0.00
0
0.00
0.00
10.80 10.80
0
55.39 97.23
21 465.64 Pavel Zima SPEEDY 2 JK MENDELU v Brně-ŠZP 74.64 0.00 0.00
0
0.00
0.00
29.60 29.60
0
65.27 106.24
22 465.145 Michaela Kralertová DOLUS JK Altius 78.57 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.00 2.00
16
73.93 106.57
23 448 Ludvík Filípek FALCO 10 Jezdecké středisko Řitka 70.00 0.00 0.00
0
20.00
20.00
40.00 40.00
8
60.13 118.0
24 441.22 Karel Diringer KAROTKA Stáj Haryservis 65.72 0.00 0.00
0
40.00
40.00
56.80 56.80
0
63.06 122.52
25 0 Anežka Lexová FLIN JK Tůně 54.64 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0002350mDélka:370m
Tempo:00019m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0480Poč. překážek:9
Poč. skoků:017Poč. skoků:10
Limit:04:54mm:ssLimit:64s