Závodiště Pardubice, číslo závodů 418F1

Pardubice, 18. 04. 2015

Popis:Soutěž všestrannosti Z - bez omezení
Obtížnost:Z
Úloha drezury:CN2/14
Počet startujících:40









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 344.93 Adéla Svobodová SHUTTERFLY'S SAPPHIRE-SL Eventing Team 53.38 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
71.28 53.38
2 338.315 Václav Žižka FEDOR 1 JK Victoria Bříšťany 57.79 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
69.44 57.79
3 331.685 Petra Přidalová GAPER JO Pegas 62.21 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
66.50 62.21
4 330.365 Jaroslav Abík JULÍNEK JK Korzár Humpolec. o.s. 63.09 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
59.11 63.09
5 330.365 Stanislav Vrtek TEXAS ROCK Sportovní stáj Vrtkovi 63.09 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
70.81 63.09
6 329.705 Vladimíra Pechanová REALITA Jezdecký klub Pastviny 63.53 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
67.78 63.53
7 329.705 Jaroslav Abík SANTANDER JK Korzár Humpolec. o.s. 63.53 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
61.57 63.53
8 328.385 Blanka Závodská MYTHOS - K Národní hřebčín Kladruby nad Labem s.p.o. 64.41 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
65.15 64.41
9 326.045 Barbora Příhodová L-MEGI Jezdecký klub - Čagan o.s. 63.97 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
73.44 65.97
10 324.365 Kateřina Michaličková TIR Jezdecký klub Červená Voda 63.09 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
64.93 67.09
11 324.365 Tomáš Němec PRINCE'S BLADE SK Hlavice 63.09 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
64.10 67.09
12 323.75 Ludvík Filípek FALCO 10 Jezdecké středisko Řitka 67.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
63.47 67.5
13 323.75 Romana Štibrányiová LUCIANO 2 JK Všetice 67.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
55.38 67.5
14 323.645 Hana Chrtková CARIPROS Sportovní klub Skalice 63.97 0.00 0.00
0
0.00
0.00
3.60 3.60
0
60.81 67.57
15 321.065 Tereza Linková RAINING DAY Jezdecký klub Pastviny 65.29 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
66.63 69.29
16 319.775 Veronika Rosická HEKTOR 4 JK Iros Praha 70.15 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
68.78 70.15
17 317.255 Kateřina Tomíková LOVE JACKIE Stáj Derby o.s. 71.03 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.80 0.80
0
69.19 71.83
18 316.19 Hana Rumanová AFRAM Jezdecký klub Hřebčín Albertovec 65.74 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.80 2.80
4
67.53 72.54
19 314.93 Lucie Jurygáčková TRACOMA JK Ždírec. o.s. 66.18 0.00 0.00
0
0.00
0.00
7.20 7.20
0
67.60 73.38
20 312.98 Veronika Heinová GLORIE 1 JK Němčičky 73.68 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
72.25 74.68
21 312.455 Miroslava Fialová CHARMANT LILLY Šk.statek Stř.kraje 71.03 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
66.72 75.03
22 310.955 Adéla Drejčková BALTIC Jezdecký klub Drejčkovi 56.03 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
0
64.34 76.03
23 306.89 Dominika Strejcovská CORDE Jezdecká společnost Equilove 65.74 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
80.97 78.74
24 301.25 Ludvík Filípek LYRA 16 Jezdecké středisko Řitka 82.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
69.56 82.5
25 297.89 Radko Heidenreich ml. BUFFY JK Loštice 80.74 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
71.32 84.74
26 296.945 Renata Srnská BONANZA 5 JK Hořec 78.97 0.00 0.00
0
0.00
0.00
6.40 6.40
0
65.91 85.37
27 292.43 Veronika Holíčková GASTON 16 Jezdecký spolek Astrid 68.38 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
0
58.00 88.38
28 291.11 Michal Špalek AREZZA OBROCKÁ JS Vrchovany-Obrok 69.26 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
0
68.37 89.26
29 287.69 Marie Dvořáková HANAH JK Neveklov 67.94 0.00 0.00
0
20.00
20.00
23.60 23.60
0
67.62 91.54
30 281.195 Tereza Sedláková DAIQUIRI 1 JK Stáj Machovi 71.47 0.00 0.00
0
20.00
20.00
24.40 24.40
0
62.06 95.87
31 280.85 Karel Diringer SID 7 JS pod Hostýnem o.s. 67.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
27.60 27.60
0
72.59 96.1
32 268.52 Barbora Hagarová NIKA 5 Jezdecký klub MHF 76.32 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
91.25 104.32
33 266.39 Hana Dudková DAJDOU JK Loštice 80.74 0.00 0.00
0
25.00
25.00
25.00 25.00
0
67.00 105.74
34 227.24 Petr Rydval KAROTKA JS pod Hostýnem o.s. 75.44 0.00 0.00
0
40.00
40.00
56.40 56.40
0
57.66 131.84
35 168.785 Pavel Zima WILD OF GRACIE JK MENDELU v Brně-ŠZP 77.21 0.00 0.00
0
60.00
60.00
93.60 93.60
0
71.34 170.81
36 0 Klára Ivančáková CRA Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno 61.76 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
37 0 Andrea Kučerová NETVOR Jezdecký klub Jezdci.cz 61.32 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
72.72 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
38 0 Šárka Šlencová DARKNESS Leonix OS 55.15 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
60.94 0.0 vzdal (nestartoval)
39 0 Miroslava Pokorná PEPE JK Poříčí 63.53 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
70.53 0.0 vzdal (nestartoval)
40 0 Pavlína Čemusová GAYA 1 Ranč Wlkana 67.06 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
70.91 0.0 vzdal (Jiný důvod)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0002000mDélka:420m
Tempo:00015m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0450Poč. překážek:8
Poč. skoků:015Poč. skoků:9
Limit:04:27mm:ssLimit:72s