Závodiště Pardubice, číslo závodů 418F1

Pardubice, 18. 04. 2015

Popis:Soutěž všestrannosti, ZL - bez omezení
Obtížnost:ZL
Úloha drezury:CN4/14
Počet startujících:26









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 543.565 Ivana Konečná ALL RIGHT 1 JO Pegas 54.29 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
56.94 54.29
2 542.5 Miroslav Fiala DOMÉNA 2 Jezdecký klub MHF 55.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
51.66 55.0
3 537.565 Adéla Horáčková SASANKA 2 Jezdecká stáj AHA Nemojov z.s. 54.29 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
62.18 58.29
4 535.855 Lucie Příhodová ALABAMA 3 JK PAM 51.43 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
61.68 59.43
5 533.71 Michaela Kvapilová CALIMERO 4 TJ Hřebčín Kubišta 52.86 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
57.61 60.86
6 532.855 Adéla Horáčková RAMZES AHA Jezdecká stáj AHA Nemojov z.s. 51.43 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
69.81 61.43
7 530.5 Aneta Langrová TAURUS K JK Polička 55.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
62.98 63.0
8 529.105 Barbora Sosnovcová VENDA 1 Eventing Team 63.93 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
58.25 63.93
9 529 Linda Černušáková CAMELOT 2 JK Ideas 55.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
68.12 64.0
10 524.17 Zuzana Bártová CATANZARO JK PEDRA o.s. 63.22 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
56.86 67.22
11 522.895 Miloslav Příhoda DINI Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno 51.07 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
72.77 68.07
12 514.54 Kateřina Kopecká LA TOYA 1 JK Janov 69.64 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
61.80 73.64
13 514.105 Zuzana Bártová CRAZY LEE JK PEDRA o.s. 73.93 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
55.56 73.93
14 509.5 Anežka Raichová SET 1 TJ Hřebčín Kubišta 65.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
61.82 77.0
15 508.21 Barbora Poláková REBEL 10 JK Farma pod Lípou 52.86 0.00 0.00
0
25.00
25.00
25.00 25.00
0
54.87 77.86
16 506.29 Kateřina Návojová TEREZKA 1 JK Hřebčín Suchá 57.14 0.00 0.00
0
20.00
20.00
22.00 22.00
0
58.37 79.14
17 506.17 Petr Krejsa GINA 1 JK Farma pod Lípou 63.22 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
71.35 79.22
18 496.96 Markéta Máchová LITURGIE JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec. o.s 65.36 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
0
61.94 85.36
19 494.71 Pavlína Moravová TINA TURNER JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec. o.s 57.86 0.00 0.00
0
25.00
25.00
25.00 25.00
4
59.15 86.86
20 486.67 Zuzana Krupková LARETTKA JK Mutějovice 63.22 0.00 0.00
0
25.00
25.00
25.00 25.00
4
53.95 92.22
21 483.145 Aneta Langrová GUPI RUPI JK Polička 53.57 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
4
80.36 94.57
22 477.145 Eva Tomsová RHYTHM AND BLUES JK Sobotka z.s. 58.57 0.00 0.00
0
40.00
40.00
40.00 40.00
0
63.38 98.57
23 439.585 Aneta Dohnalová INKARD JK BENFOUR 53.21 0.00 0.00
0
60.00
60.00
66.40 66.40
4
54.95 123.61
24 0 Lenka Jarnotová ADOMAR Stáj Úsvit 63.22 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
25 0 Jiří Jelínek SARAGON JK Sever Brno 61.07 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
59.28 0.0 vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
26 0 Nikola Drdlová MANON 5 JK Farma pod Lípou 61.79 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
82.98 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0002450mDélka:370m
Tempo:00019m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0480Poč. překážek:9
Poč. skoků:016Poč. skoků:10
Limit:05:06mm:ssLimit:64s