Panská Lícha - CCI* + kvalifikace ZP

Brno - Panská Lícha, 05. 06. 2015

Popis:Soutěž 'ZK'
Obtížnost:ZK
Úloha drezury:CN1/14
Počet startujících:30









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 152.25 Margit Appelt GLORY DANCER Rakousko 48.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
78.33 48.5
2 151.8 Barbora Příhodová LEONTÝNKA 1 Jezdecký klub - Čagan o.s. 48.80 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
82.65 48.8
3 151.2 Kateřina Kučerová DANIÁN HORSE-RIDING TEAM AMADEUS 49.20 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
78.17 49.2
4 145.5 Veronika Hajná JACKIE JENNY JK Amír 53.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
73.29 53.0
5 144.45 Tomáš Němec PRINCE'S BLADE SK Hlavice 53.70 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
78.02 53.7
6 142.65 Katharina Kormer OFF LIMITS Rakousko 54.90 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
71.82 54.9
7 142.35 Soňa Dufková DUFFY JK Němčičky 55.10 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
75.02 55.1
8 141.75 Dušan Simovski PACYFIK Občanské sdružení - KOPRETINA DEŠNÁ 55.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
65.59 55.5
9 138.6 Pavel Zima WILD OF GRACIE JK MENDELU v Brně-ŠZP 57.60 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
72.89 57.6
10 133.8 Dominika Polenová ZEO Military centrum Dvoreček. o.s. 60.80 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
72.08 60.8
11 125.85 Pavel Iványi DANCER 2 JK Panská Lícha 62.10 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
69.55 66.1
12 121.35 Viktorie Theimerová ARGO 5 JK Amír 49.10 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
0
80.21 69.1
13 119.85 Monika Fally SOTILLO Rakousko 50.10 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
0
71.63 70.1
14 115.05 Šárka Votavová ZYLO Stáj J+J Votava 53.30 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
0
76.34 73.3
15 114.9 Markéta Jelínková FARHA-K Národní hřebčín Kladruby nad Labem s.p.o. 53.40 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
0
75.29 73.4
16 103.8 Zuzana Krupková IRIAN JK Mutějovice 60.80 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
0
83.12 80.8
17 103.2 Anje Aigner ARWEN Rakousko 61.20 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
0
74.16 81.2
18 102.75 Margit Appelt WINGS TO FLY Rakousko 55.50 0.00 0.00
0
20.00
20.00
26.00 26.00
0
78.80 81.5
19 97.2 Barbora Strejcovská CRANBERRY Jezdecká společnost Equilove 61.20 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
4
70.84 85.2
20 89.85 Kristýna Drejčková CORI-B Jezdecký klub Drejčkovi 70.10 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
0
69.52 90.1
21 68.85 Dunja Schicht CASSIDY SUNDANCE Rakousko 52.10 0.00 0.00
0
40.00
40.00
40.00 40.00
12
81.20 104.1
22 53.7 Kristýna Šamalová ČEKR Military centrum Dvoreček. o.s. 54.20 0.00 0.00
0
60.00
60.00
60.00 60.00
0
72.03 114.2
23 40.2 Alica Gbúrová RAMIA Slovensko 51.60 0.00 0.00
0
60.00
60.00
67.60 67.60
4
68.25 123.2
24 0 Adriana Lukáčová SAVANNA Slovensko 56.30 0.00 0.00
0
80.00
80.00
116.00 116.00
4
79.83 176.3
25 0 Christian Perl SIR SUPREME Rakousko 64.70 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
26 0 Jassmin Hofer LISETTE Rakousko 59.70 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
27 0 Lucie Jurygáčková TRACOMA JK Ždírec. o.s. 58.70 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
28 0 Alica Gbúrová PATRIOT Slovensko 57.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Čtvrtá neposlušnost v D u military)
29 0 Jitka Ranglová IMANO VAN DE BUSSELBERG PM Brno. o.s. 60.30 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Čtvrtá neposlušnost v D u military)
30 0 Veronika Fikesová DYX JK MENDELU v Brně-ŠZP 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Třetí omyl v drezuře)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0001695mDélka:450m
Tempo:00014m/minTempo:325m/min
Poč. překážek:0430Poč. překážek:8
Poč. skoků:014Poč. skoků:9
Limit:03:57mm:ssLimit:84s