KVALIFIKACE ZLATÉ PODKOVY - 50.ročník

Kolesa, 03. 07. 2015

Popis:STŘÍBRNÁ PODKOVA, ( L )
Obtížnost:L
Úloha drezury:CN6/14
Počet startujících:22









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 765.165 Jaroslav Hatla REENMORE ALFIE Czech Equestrian Team a.s. 39.89 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
74.90 39.89
2 747.405 Petr Myška HETIK Jezdecký klub Isabel 47.73 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
72.44 51.73
3 738.21 Antonín Vrtek BATMAN 1 Jezdecký spolek při SŠ Gastronomie a Farmářství 53.86 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
71.28 57.86
4 737.805 Markéta Hovjacká FIRST DANCER Sportovní klub Mušketýr 58.13 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
70.26 58.13
5 731.55 Dominika Kellerová PHAETHON Jezdecký klub Ekkys 58.30 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
67.28 62.3
6 731.415 Libor Doubrava ADMIRÁL 1 JK Victoria Bříšťany 62.39 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
73.83 62.39
7 729.135 Lucie Plecháčová SEPP JK Železnice 55.91 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
74.71 63.91
8 724.395 Jaroslav Abík UTOPIE DE LA CHOQUE stáj Abík. o.s. 63.07 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
70.75 67.07
9 718.065 Tereza Valentová ELTIO JO Pegas 64.09 0.00 0.00
0
0.00
0.00
3.20 3.20
4
62.96 71.29
10 709.815 Kateřina Kopecká LA TOYA 1 JK Janov 72.79 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
75.29 76.79
11 709.35 Jakub Mack ARGEMA-K Národní hřebčín Kladruby nad Labem s.p.o. 57.10 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
20
68.50 77.1
12 709.35 Nela Raušová LANCELOT 24 PJS Dolní Chabry 57.10 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
0
68.05 77.1
13 704.22 Eva Svobodová ETHER JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec. o.s 68.52 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
62.25 80.52
14 701.715 Michal Zaruban TIMON Michal Zaruban. Záboří n.L. 56.59 0.00 0.00
0
20.00
20.00
21.60 21.60
4
67.63 82.19
15 696.585 Radka Bělehrádková A CRUYFF JK Milan Beneš Koclířov o.s. 57.61 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
8
64.47 85.61
16 693.885 Nelly Kůsová ASIO ZDELOVSKÝ JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec. o.s 63.41 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
4
76.16 87.41
17 689.925 Pavel Chvojka CORAL EDEN JK Chvojka-Stolany 62.05 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
28
69.30 90.05
18 685.59 Michal Příhoda PUERTO Jezdecký klub Vysoké Mýto 64.94 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
8
62.24 92.94
19 676.965 Michaela Kvapilová CALIMERO 4 TJ Hřebčín Kubišta 44.49 0.00 0.00
0
20.00
20.00
25.20 25.20
8
106.86 98.69
20 0 Michal Špalek KSIAŽE CHIEF JS Vrchovany-Obrok 67.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
68.80 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
21 0 Zuzana Krupková LARETTKA JK Mutějovice 63.24 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
71.86 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
22 0 Klára Němečková COSMIA Military centrum Dvoreček. o.s. 82.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
90.39 0.0 vyloučen (Čtvrtá neposlušnost v D u military)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0002700mDélka:500m
Tempo:00024m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0480Poč. překážek:10
Poč. skoků:019Poč. skoků:13
Limit:05:38mm:ssLimit:86s