KVALIFIKACE ZLATÉ PODKOVY - 50.ročník

Kolesa, 03. 07. 2015

Popis:SOUTĚŽ všestrannosti Z - nepostupová
Obtížnost:Z
Úloha drezury:CN2/14
Počet startujících:24









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 349.85 Lucie Plíšková FABRICIE 1 JK Železnice 46.10 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
59.48 50.1
2 340.415 Martin Maivald POLARKA Slovensko 55.59 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.80 0.80
0
59.47 56.39
3 335.615 Adéla Faltusová IMBIR Jezdecký klub Zámecký Vrch 55.59 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
64.84 59.59
4 329.615 Pavel Studnička ATLANTIS 2 JS Vrchovany-Obrok 55.59 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
61.94 63.59
5 327.395 Miroslava Fialová CHARMANT LILLY Šk.statek Stř.kraje 65.07 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
63.28 65.07
6 322.1 Natalia Tarabini OLYMPIA 2 JK Koloděje 68.60 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
55.70 68.6
7 318.125 Ludvík Filípek FALCO 10 Jezdecké středisko Řitka 71.25 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
61.85 71.25
8 317.135 Lucie Jurygáčková TRACOMA JK Ždírec. o.s. 71.91 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
52.81 71.91
9 310.475 Klára Bazinková FRESH D'LUC JK Loštice 72.35 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
51.04 76.35
10 310.43 Barbora Strejcovská CRANBERRY Jezdecká společnost Equilove 68.38 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
59.25 76.38
11 307.775 Veronika Vincenciová FEE 1 JK Železnice 70.15 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
54.16 78.15
12 305.765 Anežka Raichová SET 1 TJ Hřebčín Kubišta 63.09 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.40 0.40
16
56.13 79.49
13 301.265 Marie Pásková CHUCKY CHICKEN Military centrum Dvoreček. o.s. 69.49 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
71.71 82.49
14 298.895 Ludvík Filípek LYRA 16 Jezdecké středisko Řitka 80.07 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
57.42 84.07
15 292.355 Tereza Frankeová CAMPBELLA OBROCKÁ JS Vrchovany-Obrok 62.43 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
16
76.58 88.43
16 276.305 Kristýna Drejčková CORI-B Jezdecký klub Drejčkovi 69.93 0.00 0.00
0
20.00
20.00
29.20 29.20
0
57.47 99.13
17 224.81 Nela Raušová M-ROCKINA-CH II PJS Dolní Chabry 60.66 0.00 0.00
0
60.00
60.00
72.80 72.80
0
58.81 133.46
18 177.2 Adéla Drejčková BALTIC Jezdecký klub Drejčkovi 60.00 0.00 0.00
0
80.00
80.00
101.20 101.20
4
57.03 165.2
19 0 Eva Konstantinovová QUELLO MALTA SK Hlavice 53.16 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
58.34 0.0 vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
20 0 Markéta Jelínková FARHA-K Národní hřebčín Kladruby nad Labem s.p.o. 46.54 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
53.46 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
21 0 Michala Kudláčová BRITANY TJ Tesla Pardubice 52.28 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
58.48 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
22 0 Michala Kudláčová D'ELISE TJ Tesla Pardubice 62.87 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
59.33 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
23 0 Barbora Strejcovská CALISTA Jezdecká společnost Equilove 69.49 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
57.37 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
24 0 Pavel Vaněk SIHR SAHIB JK Ratibořské Hory 51.62 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
56.69 0.0 vzdal (Jiný důvod)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0001600mDélka:390m
Tempo:00014m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0450Poč. překážek:9
Poč. skoků:014Poč. skoků:10
Limit:03:33mm:ssLimit:67s