Mistrovství ČR C/ děti, ml. junioři, st. junioři

Brno - Panská Lícha, 04. 09. 2015

Popis:Soutěž všestrannosti st. ' Z'
Obtížnost:Z
Úloha drezury:CN1/14
Počet startujících:20









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 343.43 Margit Appelt KALDERON QAHIRA Rakousko 54.38 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
61.92 54.38
2 337.46 Adéla Drejčková BALTIC Jezdecký klub Drejčkovi 58.36 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
51.60 58.36
3 336.41 Tamara Zuber FELIX 51 Rakousko 59.06 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
56.93 59.06
4 336.41 Barbora Příhodová PUERTO Jezdecký klub - Čagan o.s. 59.06 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
50.62 59.06
5 336.05 Kateřina Slezáková GÁJA 5 JO TJ SOKOL Kubšice 59.30 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
48.06 59.3
6 335 Eva Komínková VIARA JK Taur Brno 53.20 0.00 0.00
0
0.00
0.00
6.80 6.80
0
54.36 60.0
7 327.92 Gabriela Slavíková GRIOTKA 2 JŠ Valdštejnská obora 56.72 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
52.99 64.72
8 319.865 Kristýna Kačírková NYK TJ Sokol Semice 66.09 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
51.16 70.09
9 318.185 Michaela Kralertová DOLUS JK Altius 62.81 0.00 0.00
0
0.00
0.00
8.40 8.40
0
51.44 71.21
10 313.76 Ludvík Filípek LYRA 16 Jezdecké středisko Řitka 73.36 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.80 0.80
0
48.56 74.16
11 305.345 Jaroslav Abík BONTON 3 stáj Abík. o.s. 59.77 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
0
53.97 79.77
12 302 Jiří Maxera FROSTY SILVER Sportovní stáj Pavlický dvůr. o.s. 53.20 0.00 0.00
0
20.00
20.00
24.80 24.80
4
56.72 82.0
13 298.355 Margit Appelt WINGS TO FLY Rakousko 58.83 0.00 0.00
0
20.00
20.00
21.60 21.60
4
54.07 84.43
14 298.295 Jitka Skopalíková NEGARO Stáj Martin 60.47 0.00 0.00
0
20.00
20.00
24.00 24.00
0
49.09 84.47
15 296.75 Klára Večerková MALÝ MOŘSKÝ TYGR Jezdecký klub FILIPPI 60.70 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.80 20.80
4
51.83 85.5
16 289.805 Vanda Nováková DARCY JK Presto 58.13 0.00 0.00
0
20.00
20.00
24.00 24.00
8
46.41 90.13
17 255.245 Petr Rydval CARO 1 JS pod Hostýnem o.s. 67.97 0.00 0.00
0
20.00
20.00
37.20 37.20
8
54.94 113.17
18 210.17 Michaela Kadlecová ZEO JK Glod Čejov 79.22 0.00 0.00
0
60.00
60.00
64.00 64.00
0
51.25 143.22
19 0 Barbora Šeligová GEPETTO Sportovní klub Mušketýr 56.72 0.00 0.00
0
20.00
20.00
25.60 25.60
0
0.00 0.0 vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
20 0 Karel Diringer CHRISTY-N JS pod Hostýnem o.s. 59.30 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vzdal (nestartoval)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0001595mDélka:370m
Tempo:00015m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0450Poč. překážek:8
Poč. skoků:015Poč. skoků:9
Limit:03:33mm:ssLimit:64s