Rozlučková všestrannost Pardubice

Pardubice, 31. 10. 2015

Popis:Soutěž všestrannosti st. ZL
Obtížnost:ZL
Úloha drezury:CN4/14
Počet startujících:45









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 543.04 Miloslav Příhoda EACHAUN Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno 54.64 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
65.82 54.64
2 540.25 Jana Plundráková GIANINA TJ Pegas Brno 52.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
61.55 56.5
3 538.48 Petr Krejsa RELIKVIE-K JK Farma pod Lípou 57.68 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
62.30 57.68
4 530.605 Tomáš Němec PRINCE'S BLADE SK Hlavice 58.93 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
64.77 62.93
5 530.17 Petr Krejsa VITALITY JK Farma pod Lípou 63.22 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
62.01 63.22
6 529.165 Margit Appelt WINGS TO FLY Rakousko 59.29 0.00 0.00
0
0.00
0.00
3.60 3.60
0
66.21 63.89
7 528.085 Jiří Maxera FROSTY SILVER Sportovní stáj Pavlický dvůr. o.s. 61.61 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
68.93 64.61
8 527.275 Veronika Příhodová HEROS 1 JK PAM 58.75 0.00 0.00
0
0.00
0.00
4.40 4.40
0
67.44 65.15
9 526.21 Lucie Plíšková FABRICIE 1 JK Železnice 57.86 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
64.42 65.86
10 525.625 Dušan Simovski QUITE EASY Občanské sdružení - KOPRETINA DEŠNÁ 66.25 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
63.50 66.25
11 524.605 Jaroslav Abík CASPRO stáj Abík. o.s. 63.93 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
68.23 66.93
12 523.27 Adéla Faltusová IMBIR Jezdecký klub Zámecký Vrch 59.82 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
65.31 67.82
13 521.695 Miroslava Fialová CHARMANT LILLY Šk.statek Stř.kraje 66.07 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.80 2.80
0
62.83 68.87
14 521.5 Nela Raušová QATRO SUZI PJS Dolní Chabry 65.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
63.63 69.0
15 521.5 Blanka Závodská MYTHOS - K Národní hřebčín Kladruby nad Labem s.p.o. 65.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
62.07 69.0
16 520.69 Klára Čépeová DEVERO Sportovní klub Mušketýr 65.54 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
54.49 69.54
17 520.54 Anna Makovská CANTOU MS-EKOFLORA. . s.r.o. 54.64 0.00 0.00
0
0.00
0.00
8.00 8.00
4
68.13 69.64
18 520.42 Roman Vacuška ASCORKA TJ Equiklub Třebíč 65.72 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
61.90 69.72
19 517.69 Kateřina Kopecká LA TOYA 1 JK Janov 65.54 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
67.92 71.54
20 517.21 Adéla Vrtková SANTANDER Sportovní stáj Vrtkovi z.s. 67.86 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
60.33 71.86
21 514.855 Šárka Douchová DEREG JK Ždírec. o.s. 61.43 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
64.17 73.43
22 512.44 Ludvík Filípek LYRA 16 Jezdecké středisko Řitka 74.64 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.40 0.40
0
58.01 75.04
23 510.745 Renata Srnská BONANZA 5 JK Hořec 66.97 0.00 0.00
0
0.00
0.00
9.20 9.20
0
60.54 76.17
24 504.835 Petr Myška OBORA'S SHUT IT OUT Jezdecký klub Isabel 64.11 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
69.34 80.11
25 500.47 Lucie Hlavatá KAI JS Slavíkov 58.22 0.00 0.00
0
0.00
0.00
10.80 10.80
12
67.47 83.02
26 497.8 Vladimíra Pechanová REALITA Jezdecký klub Pastviny 65.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.80 0.80
4
80.15 84.8
27 496.915 Simona Gánovská AMERIGO AHOJ Slovensko 73.39 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
73.55 85.39
28 488.14 Petr Lacina KAMIKATZE Jezdecký klub U Juráška 64.64 0.00 0.00
0
0.00
0.00
21.60 21.60
0
70.25 91.24
29 467.455 Lucie Hlavatá KAIPPER JS Slavíkov 56.43 0.00 0.00
0
20.00
20.00
37.60 37.60
8
68.99 105.03
30 460.885 Šárka Votavová ZYLO Stáj J+J Votava 56.61 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.80 2.80
20
95.19 109.41
31 456.565 Nela Raušová M-ROCKINA-CH II PJS Dolní Chabry 65.89 0.00 0.00
0
20.00
20.00
42.40 42.40
4
64.07 112.29
32 443.56 Tomáš Barták DAN 10 Hradecký jezdecký klub 65.36 0.00 0.00
0
20.00
20.00
25.60 25.60
8
87.65 120.96
33 429.22 Nikola Drdlová MANON 5 JK Farma pod Lípou 57.32 0.00 0.00
0
40.00
40.00
73.20 73.20
0
59.88 130.52
34 423.01 Pavel Iványi DANCER 2 JK Panská Lícha 67.86 0.00 0.00
0
40.00
40.00
66.80 66.80
0
59.32 134.66
35 408.295 Nicole Šperková GARANT 1 Jezdecký klub Markéty Bártové 66.07 0.00 0.00
0
60.00
60.00
74.40 74.40
4
64.88 144.47
36 403.945 Michal Zaruban PRIM 5 Michal Zaruban. Záboří n.L. 58.57 0.00 0.00
0
60.00
60.00
76.80 76.80
12
57.57 147.37
37 0 Pavel Chvojka VELVET 'M' JK Chvojka-Stolany 61.43 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
38 0 Ludvík Filípek FALCO 10 Jezdecké středisko Řitka 67.14 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
67.68 0.0 vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
39 0 Jaroslav Abík JULÍNEK stáj Abík. o.s. 61.61 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
65.94 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
40 0 Adéla Drejčková BALTIC Jezdecký klub Drejčkovi 58.57 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
59.66 0.0 vyloučen (Čtvrtá neposlušnost v D u military)
41 0 Aneta Lešikarová WIDAR JK Farma pod Lípou 57.68 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
84.99 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
42 0 Veronika Heinová GLORIE 1 JK Němčičky 73.04 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
20
69.08 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
43 0 Michaela Kadlecová ZEO JK Glod Čejov 65.18 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
57.38 0.0 vyloučen (Čtvrtá neposlušnost v D u military)
44 0 Aneta Langrová GUPI RUPI JK Polička 55.36 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
60.62 0.0 vzdal (nestartoval)
45 0 Margit Appelt KALDERON QAHIRA Rakousko 56.07 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
63.72 0.0 vzdal (Jiný důvod)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0002400mDélka:380m
Tempo:00018m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0480Poč. překážek:9
Poč. skoků:017Poč. skoků:10
Limit:05:00mm:ssLimit:66s