Rozlučková všestrannost Pardubice

Pardubice, 31. 10. 2015

Popis:Soutěž všestrannosti st.Z
Obtížnost:Z
Úloha drezury:CN2/14
Počet startujících:39









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 350.015 Pavlína Čemusová GAYA 1 Ranč Wlkana 49.19 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.80 0.80
0
59.51 49.99
2 347.24 Gabriela Adamcová SIMON 14 TJ Podorlicko Letohrad 51.84 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
67.44 51.84
3 346.91 Simona Horáková BONITA 7 Jezdecká stáj Galatík Těšánky 52.06 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
58.42 52.06
4 340.625 Petr Vančura CASCADA JŠ Valdštejnská obora 56.25 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
62.86 56.25
5 338.315 Petr Vančura EPOCHA JŠ Valdštejnská obora 57.79 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
68.97 57.79
6 335.435 Vladimír Moudrý MADOCK Národní hřebčín Kladruby nad Labem s.p.o. 56.91 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.80 2.80
0
59.72 59.71
7 331.94 Nikola Jindrová DANTE FANTASY Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno 54.04 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
62.07 62.04
8 331.685 Anežka Lexová BUENA VISTA JK Tůně 49.41 0.00 0.00
0
0.00
0.00
4.80 4.80
8
64.91 62.21
9 326.315 Denisa Kovandová CARLA 2 PEDAG Equi Team. z.s. 57.79 0.00 0.00
0
0.00
0.00
8.00 8.00
0
59.85 65.79
10 322.955 Jana Samešová DON ARTUR JK JAS Český Dub 56.03 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
62.75 68.03
11 322.805 Romana Štibrányiová DATASYS BOLZANO JK Všetice 54.93 0.00 0.00
0
0.00
0.00
9.20 9.20
4
62.23 68.13
12 322.49 Veronika Sentková SINETAS Eva Chadimová 59.34 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
73.92 68.34
13 322.235 Lucie Příhodová SYBILA JK PAM 56.91 0.00 0.00
0
0.00
0.00
3.60 3.60
8
65.36 68.51
14 320.765 Barbora Strejcovská CRANBERRY Jezdecká společnost Equilove 69.49 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
68.97 69.49
15 319.715 Barbora Šeligová GEPETTO Sportovní klub Mušketýr 57.79 0.00 0.00
0
0.00
0.00
12.40 12.40
0
60.90 70.19
16 318.26 Jaroslav Petrovický DRAGON FLY Leonix OS 59.56 0.00 0.00
0
0.00
0.00
11.60 11.60
0
58.15 71.16
17 317.045 Gabriela Slavíková GRIOTKA 2 JŠ Valdštejnská obora 63.97 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
65.49 71.97
18 311.9 Richard Krobot DON JEREZ JO Šumperk 75.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.40 0.40
0
62.17 75.4
19 311.645 Tereza Frankeová CAMPBELLA OBROCKÁ JS Vrchovany-Obrok 63.97 0.00 0.00
0
0.00
0.00
7.60 7.60
4
65.34 75.57
20 307.34 Zdeněk Nešpor BLACK BERRY BOY JK Janov 60.44 0.00 0.00
0
0.00
0.00
18.00 18.00
0
68.66 78.44
21 305 Kateřina Foretníková ZAIRO Tardy s.r.o. 60.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
16.00 16.00
4
59.02 80.0
22 304.565 Renata Součková CANNYS JK Milan Beneš Koclířov o.s. 80.29 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
59.37 80.29
23 302.735 Pavel Zima WILD OF GRACIE JK MENDELU v Brně-ŠZP 71.91 0.00 0.00
0
0.00
0.00
9.60 9.60
0
60.84 81.51
24 300.35 Hana Rumanová AFRAM Jezdecký klub Hřebčín Albertovec 61.10 0.00 0.00
0
0.00
0.00
8.00 8.00
12
70.94 83.1
25 296.015 Michal Špalek AREZZA OBROCKÁ JS Vrchovany-Obrok 61.99 0.00 0.00
0
20.00
20.00
24.00 24.00
0
62.57 85.99
26 294.035 Zuzana Gánovská TURBÍNKA Slovensko 63.31 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
4
58.42 87.31
27 291.5 Klára Zemanová NIK 5 TJ Start Hořice 75.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
10.00 10.00
4
61.01 89.0
28 288.215 Simona Horáková FURIOSO RINALDO III G Jezdecká stáj Galatík Těšánky 55.59 0.00 0.00
0
20.00
20.00
35.60 35.60
0
63.77 91.19
29 286.94 Martina Davidová TARA 25 JK NISS Jihlava při OKC Juvena Jihlava 73.24 0.00 0.00
0
0.00
0.00
18.80 18.80
0
63.06 92.04
30 272.51 Miroslava Heraltová FIOLA TJ Karina Loučka 82.06 0.00 0.00
0
0.00
0.00
15.60 15.60
4
59.38 101.66
31 268.925 Andrea Kučerová NETVOR Jezdecký klub Jezdci.cz 71.25 0.00 0.00
0
0.00
0.00
28.80 28.80
4
68.43 104.05
32 231.35 Richard Krobot VIRGILE JO Šumperk 67.50 0.00 0.00
0
40.00
40.00
61.60 61.60
0
61.07 129.1
33 215.825 Zuzana Zajícová SEDRIK 8 Ranč Wlkana 62.65 0.00 0.00
0
40.00
40.00
72.80 72.80
4
57.95 139.45
34 199.325 Martina Šimonová LARRIN O.S. Apolenka 71.25 0.00 0.00
0
40.00
40.00
75.20 75.20
4
65.48 150.45
35 0 Šárka Šlencová DARKNESS Leonix OS 61.76 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
36 0 Jana Samešová CARAMEL 2 JK JAS Český Dub 48.53 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
65.11 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
37 0 Eva Konstantinovová MESSI SK Hlavice 55.59 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
66.73 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
38 0 Sabina Roztočilová ČARODĚJKA 4 O.S. Apolenka 63.53 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
60.26 0.0 vyloučen (Čtvrtá neposlušnost v D u military)
39 0 Lenka Chrastinová BRAVE Stáj Haryservis 62.21 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
62.24 0.0 vyloučen (Čtvrtá neposlušnost v D u military)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0001800mDélka:400m
Tempo:00015m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0450Poč. překážek:9
Poč. skoků:015Poč. skoků:9
Limit:04:00mm:ssLimit:69s