Pardubice

Pardubice, 16. 04. 2016

Popis:Stříbrná podkova
Obtížnost:L
Úloha drezury:CN6/14
Počet startujících:36









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 756.99 Miloslav Příhoda FERREOLUS Interkonix Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno 45.34 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
69.28 45.34
2 744.63 Marcela Šedá CATANGO R JK Ideas 53.18 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.40 0.40
0
74.33 53.58
3 744.21 Miloslav Příhoda LORD 27 Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno 53.86 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
70.19 53.86
4 743.565 Eliška Orctová KONIE 1 JC Rusek 50.29 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
69.73 54.29
5 742.665 Aneta Dohnalová INKARD JK BENFOUR 54.89 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
68.97 54.89
6 737.295 Vendula Rokytová DISCO ZEN STÁJ MALÁ VÍDEŇ - VSISKO 58.47 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
67.99 58.47
7 735.39 Antonín Vrtek DIRÁNO 1 Jezdecký spolek při SŠ Gastronomie a Farmářství 55.74 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
71.85 59.74
8 735 Lucie Příhodová EXOTIKA JK PAM z.s. 60.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
65.96 60.0
9 732.21 Veronika Příhodová EXPRESSO-EV JK PAM z.s. 53.86 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
67.77 61.86
10 730.53 Jaroslav Abík ATA 1 stáj Abík. z.s. 58.98 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
71.70 62.98
11 729.03 Michaela Kvapilová CALIMERO 4 Hřebčín Měník. z.s. 54.38 0.00 0.00
0
0.00
0.00
5.60 5.60
4
71.61 63.98
12 729 Stanislav Vrtek ACTION BOY Sportovní stáj Vrtkovi z.s. 60.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
65.14 64.0
13 727.98 Michal Zaruban TIMON Michal Zaruban. Záboří n.L. 60.68 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
63.21 64.68
14 727.215 Petr Lacina AL CAPONE 1 JS pod Hostýnem o.s. 61.19 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
76.99 65.19
15 727.095 Simona Bozděchová CORRATINO JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec. o.s 57.27 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
69.99 65.27
16 726.69 Nikola Jindrová GOLDWIN Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno 61.54 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
76.14 65.54
17 726.18 Šárka Douchová FARADAY 1 JK Ždírec. o.s. 61.88 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
68.39 65.88
18 724.89 Martin Maivald FURIOSO XXV-38 OSAKA Slovensko 60.34 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.40 2.40
4
68.80 66.74
19 724.14 Markéta Hovjacká FIRST DANCER Sportovní klub Mušketýr Ostrava z.s. 63.24 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
71.04 67.24
20 721.965 Šárka Douchová ARIZONA 1 JK Ždírec. o.s. 68.69 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
67.31 68.69
21 720.735 David Bendák CAMILLA 1 Hřebčín Měník. z.s. 65.11 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.40 0.40
4
69.72 69.51
22 716.865 Radka Bělehrádková A CRUYFF JK Milan Beneš Koclířov o.s. 64.09 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
63.16 72.09
23 715.89 Veronika Strnadová ROCK'S LITTLE HONEY JK Ždírec. o.s. 61.54 0.00 0.00
0
0.00
0.00
3.20 3.20
8
74.08 72.74
24 711.165 Petr Lacina KAMIKATZE JS pod Hostýnem o.s. 69.89 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.00 2.00
4
80.75 75.89
25 707.73 Jaroslav Abík UTOPIE DE LA CHOQUE stáj Abík. z.s. 69.38 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.80 0.80
8
75.70 78.18
26 695.385 Jakub Mack ARGEMA-K Národní hřebčín Kladruby nad Labem s.p.o. 78.41 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
71.81 86.41
27 678.78 Nela Raušová LANCELOT 24 PJS Dolní Chabry 61.88 0.00 0.00
0
20.00
20.00
35.60 35.60
0
68.98 97.48
28 670.38 Michal Špalek BOREALIS JS Vrchovany-Obrok.z.s. 71.08 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
12
68.44 103.08
29 662.82 Andrea Beranová NEBARI JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec. o.s 68.52 0.00 0.00
0
20.00
20.00
31.60 31.60
8
67.64 108.12
30 656.355 Jaroslav Hatla BALLYMURPHY MARK Czech Equestrian Team a.s. 44.83 0.00 0.00
0
60.00
60.00
67.60 67.60
0
68.51 112.43
31 633.42 Veronika Rosická LANNDIS JK Iros Praha 69.72 0.00 0.00
0
20.00
20.00
42.00 42.00
16
80.90 127.72
32 631.635 Jana Plundráková KEELC PEAK Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr. 60.51 0.00 0.00
0
40.00
40.00
56.40 56.40
12
80.88 128.91
33 0 Barbora Poláková REBEL 10 JK Farma pod Lípou 54.55 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
34 0 Nikola Čeledová LINDSAY JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec. o.s 74.32 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
35 0 Jiří Maxera GIANINA Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr. 62.22 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
73.92 0.0 vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
36 0 Michaela Balounová DIAMANTIXA JK Glod Čejov z. s. 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Jiný důvod)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0002350mDélka:490m
Tempo:00023m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0500Poč. překážek:10
Poč. skoků:017Poč. skoků:11
Limit:04:42mm:ssLimit:84s