Pardubice

Pardubice, 16. 04. 2016

Popis:Bronzová podkova
Obtížnost:ZL
Úloha drezury:CN4/14
Počet startujících:20









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 559.915 Klára Ivančáková CRA Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno 43.39 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
61.15 43.39
2 556.96 Diana Lochmanová LOTRANDO Jezdecký klub Isabel . z.s. 45.36 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
62.19 45.36
3 548.125 Kristina Tomkovičová FURIOSO XXV-33 - NATAŠA Slovensko 51.25 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
59.58 51.25
4 544 Tereza Linková RAINING DAY Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov 50.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
67.31 54.0
5 543.295 Barbora Vaňková LIPTON SINAJ Jezdecký klub Ratibořské Hory z.s. 54.47 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
56.94 54.47
6 533.665 Natalia Tarabini OLYMPIA 2 JK Koloděje. z.s. 60.89 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
63.99 60.89
7 525.145 Simona Malečková VERTIGO 3 JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec. o.s 58.57 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
68.19 66.57
8 523.645 Inka Saparová BATTALION Jezdecký klub Loštice. z.s. 63.57 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
59.33 67.57
9 504.085 Hana Dudková DAJDOU Jezdecký klub Loštice. z.s. 56.61 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
4
57.66 80.61
10 502.615 Patricie Chasová RAGLÁN Jezdecký spolek Astrid.z.s. 68.39 0.00 0.00
0
0.00
0.00
1.20 1.20
12
62.61 81.59
11 495.895 Adéla Tajovská CITADELA 5 JK Kocanda.z.s 61.07 0.00 0.00
0
25.00
25.00
25.00 25.00
0
53.32 86.07
12 488.29 Ulrika Kopřivová RHYTHM AND BLUES TJ Equus Kinsky 47.14 0.00 0.00
0
40.00
40.00
40.00 40.00
4
56.11 91.14
13 451.585 Johana Valentová KSIAŽE CHIEF Jan Valenta 71.61 0.00 0.00
0
40.00
40.00
40.00 40.00
4
55.22 115.61
14 434.725 Klára Čépeová DEVERO Jaroslav Juráň-Valentino 51.25 0.00 0.00
0
60.00
60.00
75.60 75.60
0
64.01 126.85
15 422.725 Barbora Šeligová GEPETTO Sportovní klub Mušketýr Ostrava z.s. 41.25 0.00 0.00
0
80.00
80.00
93.60 93.60
0
60.97 134.85
16 0 Eliška Pavlová ALLY 2 JK Panská Lícha 43.57 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
64.24 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
17 0 Viktorie Theimerová ARGO 5 JK Amír 51.07 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
61.70 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
18 0 Vladimíra Pechanová ROSA-P Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov 56.79 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
63.33 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
19 0 Michaela Kadlecová ARMAGEDON JK Glod Čejov z. s. 70.36 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
64.24 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
20 0 Michaela Kadlecová ZEO JK Glod Čejov z. s. 53.21 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
59.65 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0002120mDélka:480m
Tempo:00017m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0470Poč. překážek:10
Poč. skoků:015Poč. skoků:11
Limit:04:31mm:ssLimit:83s