Pardubice

Pardubice, 16. 04. 2016

Popis:Soutěž všestrannosti st. ' Z'
Obtížnost:Z
Úloha drezury:CN2/14
Počet startujících:36









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 348.185 Michaela Hlavinková FLORA 13 JA Náměšť na Hané 47.21 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
59.43 51.21
2 345.17 Jana Höcková LOWEN JO Albert Stolany 45.22 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
71.96 53.22
3 339.635 Šárka Šlencová DARKNESS Leonix OS 56.91 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
65.52 56.91
4 337.985 Pavel Studnička ATLANTIS 2 JS Vrchovany-Obrok.z.s. 58.01 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
61.51 58.01
5 336.65 Radko Heidenreich ml. BABOU SŠTZ Mohelnice Jezdecký klub Loštice. z.s. 58.90 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
68.93 58.9
6 336.38 Richard Horáček RAMZES AHA Jezdecká stáj AHA Nemojov z.s. 58.68 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.40 0.40
0
66.43 59.08
7 334.01 Tereza Linková QUO VADIS 4 Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov 60.66 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
63.27 60.66
8 334.01 Michal Špalek CORNELIE 2 JS Vrchovany-Obrok.z.s. 60.66 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
60.75 60.66
9 333.35 Kateřina Horáčková DAKAR 4 Jezdecká stáj Galatík Těšánky 61.10 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
64.58 61.1
10 333.02 Inka Saparová JESTER Jezdecký klub Loštice. z.s. 61.32 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
66.49 61.32
11 332.36 Veronika Sentková SINETAS stáj Abík. z.s. 61.76 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
62.37 61.76
12 332.015 Martina Chválová MATRIX 2 stáj 'Martin'. z.s. 61.99 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
63.90 61.99
13 331.64 Jana Riedlová NEGARO stáj 'Martin'. z.s. 58.24 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
61.95 62.24
14 329.15 Pavel Vaněk CRY BOY Jezdecký klub Ratibořské Hory z.s. 43.90 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
0
61.28 63.9
15 327.68 Martina Chválová ARCHIENTE OF LARAMIE stáj 'Martin'. z.s. 60.88 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
67.56 64.88
16 324.695 Anna Zemanová REBEL 2 Jezdecký klub Ratibořské Hory z.s. 62.87 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
71.90 66.87
17 324.455 Kristina Kocanová AMIGO 9 Wrbna Racing a.s. 64.63 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.40 2.40
0
57.02 67.03
18 324.08 Monika Dudová FEDER RADEGAST JK Dvůr Nové Zámky . z.s. 67.28 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
65.19 67.28
19 321.77 Martina Frenclová CARA MAY Jezdecký klub Karlštejn 68.82 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
68.82 68.82
20 315.725 Pavel Chvojka TRUE DESERT JS Chvojka-Stolany 64.85 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
61.47 72.85
21 314.81 Jiří Kornalík FRIDRICH Jezdecký klub Karlštejn 73.46 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
72.17 73.46
22 313.61 Adéla Horáčková SACRIFER Jezdecká stáj AHA Nemojov z.s. 60.66 0.00 0.00
0
0.00
0.00
5.60 5.60
8
62.40 74.26
23 312.755 Barbora Švrlanská LORD GASPARI JK Amír 56.03 0.00 0.00
0
0.00
0.00
10.80 10.80
8
63.87 74.83
24 311.945 Vendula Chrásková PÍRKO JS Slavíkov 55.37 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
0
63.43 75.37
25 310.85 Lenka Jarnotová ADOMAR Stáj Úsvit 76.10 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
65.12 76.1
26 304.49 Jana Höcková VIKIN SON JO Albert Stolany 74.34 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
77.63 80.34
27 291.47 Natálie Škábová FATIMA 15 TJ Equus Kinsky 66.62 0.00 0.00
0
20.00
20.00
22.40 22.40
0
56.14 89.02
28 285.44 Radka Bělehrádková OPEN TOUR JK Milan Beneš Koclířov o.s. 69.04 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
4
64.09 93.04
29 283.355 Klára Abrahamfyová POLARKA Slovensko 47.43 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
16
86.56 94.43
30 281.45 Adéla Bergerová FIKOT Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov 52.50 0.00 0.00
0
40.00
40.00
43.20 43.20
0
59.63 95.7
31 235.07 Adéla Bergerová RYN 3 Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov 45.22 0.00 0.00
0
65.00
65.00
77.40 77.40
4
66.88 126.62
32 0 Anežka Raichová SET 1 Hřebčín Měník. z.s. 87.79 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Předčasný start)
33 0 Klára Večerková MALÝ MOŘSKÝ TYGR stáj 'Martin'. z.s. 58.68 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
66.42 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
34 0 Aleš Peška LORD CHARLES Ranč u Tuffa 70.15 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
56.68 0.0 vyloučen (Čtvrtá neposlušnost v D u military)
35 0 Veronika Řezáčová CYRIL 1 JO Albert Stolany 56.69 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
16
95.03 0.0 vyloučen (Čtvrtá neposlušnost v D u military)
36 0 Nikola Urbancová ARABELA KOPRETINA DEŠNÁ. z. s. 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Opuštění obdélníku)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0001670mDélka:440m
Tempo:00014m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0450Poč. překážek:9
Poč. skoků:014Poč. skoků:9
Limit:03:43mm:ssLimit:76s