Pardubice

Pardubice, 16. 04. 2016

Popis:Soutěž všestrannosti st. ' ZK'
Obtížnost:ZK
Úloha drezury:CN1/14
Počet startujících:28









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 168.045 Jana Samešová CARAMEL 2 JK JAS Český Dub 37.97 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
58.40 37.97
2 162.42 Jana Samešová DON ARTUR JK JAS Český Dub 41.72 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
57.28 41.72
3 152.91 Michaela Balounová EMPATIA JK Glod Čejov z. s. 44.06 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
59.58 48.06
4 151.515 Lucie Ganobčíková DEJA-VU Stáj Papoušek. z.s. 42.19 0.00 0.00
0
0.00
0.00
6.80 6.80
0
59.83 48.99
5 149.055 Silvie Lelková CATALIN I MT-5/KRYŠTOF G JK Náchod 50.63 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
57.12 50.63
6 147.9 Kristina Kocanová QUICK MOON Wrbna Racing a.s. 45.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.40 2.40
4
58.58 51.4
7 144.135 Michal Špalek WUNJA JS Vrchovany-Obrok.z.s. 53.91 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
56.80 53.91
8 141.99 Eliška Opravilová SON OF SUN 1 Stillus EQUESTER CZECH TEAM 47.34 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
64.11 55.34
9 137.805 Jana Kopecká FONTAINE stáj Abík. z.s. 58.13 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
51.12 58.13
10 134.25 Nikola Jindrová ALLEGROVIVO Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno 52.50 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
66.54 60.5
11 132.18 Kateřina Kuntová TIR JO La-Boheme Zduchovice 61.88 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
51.21 61.88
12 130.89 Pavlína Čemusová LORETT Ranč Wlkana 62.34 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.40 0.40
0
68.91 62.74
13 129.375 Lucie Plíšková ANNE-MARII JK Železnice z.s. 63.75 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
62.75 63.75
14 127.965 Michaela Skácelová DEREG Stáj Tomáš Kocián Neratov 64.69 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
54.48 64.69
15 121.38 Veronika Schmolzová CALERA Ranč u Tuffa 61.88 0.00 0.00
0
0.00
0.00
7.20 7.20
0
50.31 69.08
16 119.88 Nela Zerzánová HRABICZ Jezdecký klub Markéty Bártové z.s. 63.28 0.00 0.00
0
0.00
0.00
6.80 6.80
0
62.58 70.08
17 113.775 Jitka Vaňková ETIEN 2 JS Slavíkov 63.75 0.00 0.00
0
0.00
0.00
6.40 6.40
4
58.64 74.15
18 98.52 Adéla Faltusová LIBERTY SON Jezdecký klub Zámecký Vrch 56.72 0.00 0.00
0
20.00
20.00
23.60 23.60
4
55.68 84.32
19 96.795 Eliška Opravilová KOOK DE PEŇAFLOR Stillus EQUESTER CZECH TEAM 45.47 0.00 0.00
0
20.00
20.00
40.00 40.00
0
63.08 85.47
20 87.915 Miroslava Pokorná BANDITKA JK Poříčí 58.59 0.00 0.00
0
20.00
20.00
28.80 28.80
4
72.72 91.39
21 77.94 Tereza Jonová QUICK MILL JK Hořec 84.84 0.00 0.00
0
0.00
0.00
9.20 9.20
4
63.96 98.04
22 70.245 Linda Černušáková OLYMPIC CALETTO-H JK Ideas 67.97 0.00 0.00
0
20.00
20.00
31.20 31.20
4
56.67 103.17
23 63.615 Dana Žďárská WYOMING 2 Petr Švec 73.59 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
12
75.39 107.59
24 0 Veronika Sentková QUIRIT stáj Abík. z.s. 75.47 0.00 0.00
0
60.00
60.00
79.60 79.60
0
52.71 155.07
25 0 Petra Jirků IRIAN JK Libertas Ústí nad Labem 84.84 0.00 0.00
0
40.00
40.00
76.80 76.80
0
42.94 161.64
26 0 Eliška Opravilová TOP GUN 1 Stillus EQUESTER CZECH TEAM 59.53 0.00 0.00
0
80.00
80.00
111.20 111.20
8
78.17 183.73
27 0 Markéta Nápravníková ČERT 4 JK Ždírec. o.s. 67.03 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
28 0 Markéta Bednářová GARANT 1 Jezdecký klub Markéty Bártové z.s. 75.47 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0001200mDélka:430m
Tempo:00013m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0430Poč. překážek:8
Poč. skoků:013Poč. skoků:8
Limit:02:47mm:ssLimit:74s