Jezdecké závody ve všestrannosti - Vrchovany

Vrchovany, 02. 07. 2016

Popis:Soutěž všestrannosti st. ' ZL'
Obtížnost:ZL
Úloha drezury:CN4/14
Počet startujících:21









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 541.42 Inka Saparová JESTER Jezdecký klub Loštice. z.s. 55.72 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
78.44 55.72
2 540.625 Šárka Votavová ZYLO Stáj J+J Votava 56.25 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
79.25 56.25
3 539.155 Lucie Plíšková FABRICIE 1 JK Železnice z.s. 51.43 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.80 2.80
0
88.09 57.23
4 535 Zuzana Bártová CATANZARO Jezdecký klub PEDRA. z.s. 60.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
79.50 60.0
5 534.145 Veronika Příhodová QATRO SUZI JK PAM z.s. 48.57 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
89.22 60.57
6 529.69 Eliška Pavlová ALLY 2 JK Panská Lícha 55.54 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
78.97 63.54
7 529.645 Roman Falta MODA 1 JPS Borovinka 63.57 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
80.41 63.57
8 527.395 Michal Špalek CORNELIE 2 JS Vrchovany-Obrok.z.s. 61.07 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
75.65 65.07
9 518.44 Jaroslav Abík CASPRO stáj Abík. z.s. 63.04 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
82.25 71.04
10 517.39 Veronika Vincenciová FEE 1 JK Železnice z.s. 60.54 0.00 0.00
0
0.00
0.00
3.20 3.20
8
78.66 71.74
11 515.98 Natalia Tarabini OLYMPIA 2 JK Koloděje. z.s. 72.68 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
79.97 72.68
12 501.145 Zuzana Bártová CRAZY LEE Jezdecký klub PEDRA. z.s. 78.57 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
68.79 82.57
13 500.695 Alžběta Vyštajnová ELZAR Jezdecký klub Darex 56.07 0.00 0.00
0
20.00
20.00
26.80 26.80
0
80.32 82.87
14 495.325 Petr Krejsa ROMANTIKA-K JK Farma pod Lípou 61.25 0.00 0.00
0
20.00
20.00
23.20 23.20
0
87.06 86.45
15 483.295 Anežka Raichová SET 1 Hřebčín Měník. z.s. 74.47 0.00 0.00
0
0.00
0.00
4.00 4.00
16
81.75 94.47
16 475.93 Klára Večerková MALÝ MOŘSKÝ TYGR stáj 'Martin'. z.s. 70.18 0.00 0.00
0
20.00
20.00
29.20 29.20
0
74.15 99.38
17 412.21 Ludvík Filípek LYRA 16 Jezdecké středisko Řitka 87.86 0.00 0.00
0
40.00
40.00
54.00 54.00
0
78.18 141.86
18 385.315 Ludvík Filípek FALCO 10 Jezdecké středisko Řitka 71.79 0.00 0.00
0
60.00
60.00
88.00 88.00
0
79.28 159.79
19 0 Veronika Plucarová NORBEL JK NIKA 53.75 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
82.56 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
20 0 Ulrika Kopřivová LATY TJ Equus Kinsky 74.29 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
79.05 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
21 0 Michaela Skácelová DEREG Stáj Tomáš Kocián Neratov 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Třetí omyl v drezuře)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0002080mDélka:500m
Tempo:00020m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0450Poč. překážek:9
Poč. skoků:020Poč. skoků:10
Limit:04:37mm:ssLimit:86s