Kvalifikační kolo ZP - Humpolec

Humpolec, 16. 07. 2016

Popis:Stříbrná podkova
Obtížnost:L
Úloha drezury:CN6/14
Počet startujících:30









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 750.09 Jaroslav Hatla BIG BERRY Czech Equestrian Team a.s. 49.94 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
87.05 49.94
2 740.055 Robert Pokorný RHEA 1 Jezdecký klub NH CAR 50.63 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.00 2.00
4
83.82 56.63
3 737.43 Lukáš Kohout ALONSO 3 JK Betty 54.38 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
92.35 58.38
4 733.605 Veronika Příhodová QATRO SUZI JK PAM z.s. 56.93 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
85.73 60.93
5 731.43 Petr Myška LUCKY'S CHIKA Jezdecký klub Isabel . z.s. 53.18 0.00 0.00
0
0.00
0.00
1.20 1.20
8
88.73 62.38
6 730.605 Radim Toman EASY JUMP Jezdecký klub Isabel . z.s. 58.13 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.80 0.80
4
82.79 62.93
7 730.02 Lucie Hlavatá KAI JS Slavíkov 48.92 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.40 2.40
12
91.36 63.32
8 728.49 Veronika Strnadová NAOMI 9 JK Ždírec. o.s. 60.34 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
92.31 64.34
9 724.425 Veronika Příhodová EXPRESSO-EV JK PAM z.s. 47.05 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
0
86.72 67.05
10 722.865 Kateřina Horáčková DAKAR 4 Jezdecká stáj Galatík Těšánky 64.09 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
79.82 68.09
11 722.715 Eliška Orctová BONUS 1 JC Rusek 46.19 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
112.19 68.19
12 714.93 Marie Dvořáková VIKTORIE 5 JK Neveklov. z.s. 69.38 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
85.28 73.38
13 707.01 Jaroslav Abík MOLENBURK stáj Abík. z.s. 74.66 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
88.52 78.66
14 700.5 Inka Saparová BATTALION Jezdecký klub Loštice. z.s. 75.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
86.57 83.0
15 698.94 Simona Malečková VERTIGO 3 JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec. o.s 84.04 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
83.23 84.04
16 697.605 Adéla Michalcová ARGENTINA 3 JK CABALLO Křelov. z.s. 71.93 0.00 0.00
0
0.00
0.00
6.00 6.00
4
97.29 84.93
17 694.62 Michal Slezák OVER LOOK JO Misl Voděrady. z.s. 69.72 0.00 0.00
0
0.00
0.00
9.20 9.20
8
94.72 86.92
18 688.23 Jan Valenta BARNEY 1 Jan Valenta 83.18 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
91.76 91.18
19 682.26 Eliška Pavlová ALLY 2 JK Panská Lícha 67.16 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
8
79.09 95.16
20 676.995 Kristýna Vávrová GUIRON VILÍN Jezdecký klub Favory Benice. z.s. 82.67 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
16
78.59 98.67
21 667.05 Kateřina Kučerová DANIÁN HORSE-RIDING TEAM AMADEUS 72.10 0.00 0.00
0
20.00
20.00
29.20 29.20
4
93.12 105.3
22 648 Nelly Kůsová DANGEROUS IVAN JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec. o.s 75.00 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
16
101.74 118.0
23 0 Miroslav Trunda GO'BRIEN Eventing Team 59.49 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
85.10 0.0 vyloučen (Jiný důvod)
24 0 Alena Smolíková JASMINA JK Argos z.s. 63.92 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
85.42 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
25 0 Jan Holec PRZEDSWIT II MT - 1/PARES JK AZAVERO z.s. 52.84 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
16
87.13 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
26 0 Adéla Císařová BÁRA 15 JK Svobodných pánů a paní ze šumavských plání 68.86 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
87.24 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
27 0 Stanislav Vrtek TEXAS ROCK Sportovní stáj Vrtkovi z.s. 76.54 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
95.45 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
28 0 Natálie Koudelková LE ROYAL JK AZAVERO z.s. 68.52 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
20
104.71 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
29 0 Josef Plas SATAN 5 JK SZeŠ Tábor 60.85 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
103.07 0.0 vzdal (nestartoval)
30 0 Nikola Čeledová LINDSAY JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec. o.s 0.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vzdal (Jiný důvod)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0002750mDélka:550m
Tempo:00025m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0500Poč. překážek:10
Poč. skoků:021Poč. skoků:12
Limit:05:30mm:ssLimit:95s