Kvalifikační kolo ZP - Humpolec

Humpolec, 16. 07. 2016

Popis:Soutěž všestrannosti st. ' ZK'
Obtížnost:ZK
Úloha drezury:CN2/14
Počet startujících:36









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 141.285 Jana Samešová DON ARTUR JK JAS Český Dub 55.81 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
72.14 55.81
2 140.295 Petr Myška BALLANTINE'S Jezdecký klub Isabel . z.s. 56.47 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
74.75 56.47
3 139.305 Miroslav Trunda TRNKA-RUF Eventing Team 57.13 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
77.96 57.13
4 138.975 Michaela Balounová EMPATIA Jezdecký klub Proseč pod Kremešníkem. z. s. 57.35 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
72.88 57.35
5 135.66 Kateřina Tomíková LOVE JACKIE Stáj Derby o.s. 59.56 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
78.56 59.56
6 135.105 Veronika Příhodová BORA 2 JK PAM z.s. 54.93 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
85.04 59.93
7 134.01 Sofie Zelenková TINA TURNER JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec. o.s 60.66 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
71.97 60.66
8 133.68 Klára Šulcová NIKITA 9 JS Slavíkov 60.88 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
76.42 60.88
9 131.025 Šárka Štvánová CALEDON 3 JK Bártův Dvůr Přeštěnice 62.65 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
66.66 62.65
10 130.695 Michaela Haderková DEXTRA Eventing Team 62.87 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
75.84 62.87
11 122.1 Lucie Strnadová DUNWOODY JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec. o.s 68.60 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
70.41 68.6
12 118.455 Anna Dolanová DELIN JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec. o.s 71.03 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
82.67 71.03
13 115.815 Ludmila Dolanová LICCORI JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec. o.s 72.79 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
74.66 72.79
14 113.265 Jana Samešová CARAMEL 2 JK JAS Český Dub 54.49 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
0
75.94 74.49
15 112.935 Miroslava Pokorná BANDITKA JK Poříčí 71.91 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.80 2.80
0
71.60 74.71
16 107.76 Robert Novotný HAWANA JK Hřebčín Suchá. z.s. 74.56 0.00 0.00
0
0.00
0.00
3.60 3.60
0
60.72 78.16
17 107.61 Jana Riedlová NEGARO stáj 'Martin'. z.s. 54.26 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
4
68.89 78.26
18 96.84 Klára Šálková ZIKY JK SZeŠ Tábor 60.44 0.00 0.00
0
25.00
25.00
25.00 25.00
0
72.61 85.44
19 96.39 Eliška Pluhařová FATIMA 13 JK Nicol Frýdlant 65.74 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
0
63.95 85.74
20 94.74 Pavel Chvojka COFLANDO JS Chvojka-Stolany 66.84 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
0
71.24 86.84
21 91.785 Nikola Svobodová CERVARA Jezdecký spolek Kolesa o.s. 64.41 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.40 20.40
4
72.10 88.81
22 90.225 Renata Neradová DÉMON 7 JK České zemědělské akademie při ŠS Humpolec. o.s 64.85 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
4
85.65 89.85
23 88.8 Jan Králíček GALILEA 1 JK K+ K Agro chov koní Svržno 53.60 0.00 0.00
0
20.00
20.00
33.20 33.20
4
72.29 90.8
24 56.895 Richard Horáček RAMZES AHA Jezdecká stáj AHA Nemojov z.s. 62.87 0.00 0.00
0
40.00
40.00
49.20 49.20
0
70.19 112.07
25 24.345 Tomáš Dobeš VERONA 4 JSK Iva z.s. 72.57 0.00 0.00
0
60.00
60.00
61.20 61.20
0
72.30 133.77
26 0 Hana Pecková ROLÁK Jiří Maxera - Sportovní stáj Pavlický dvůr. 61.32 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
27 0 Kateřina Foretníková IVORY DAVIS Tardy s.r.o. 63.53 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
68.97 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
28 0 Kateřina Kuntová TIR JO La-Boheme Zduchovice 67.94 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
78.50 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
29 0 Alžběta Vyštajnová NOTTING HILL Jezdecký klub Darex 52.94 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
74.88 0.0 vyloučen (Čtvrtá neposlušnost v D u military)
30 0 Kristýna Novotná LANDROVER JK Hřebčín Suchá. z.s. 67.72 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
81.27 0.0 vyloučen (Třetí neposlušnost)
31 0 Milan Vanko AMARGO BOHEMIA TH Equiclub 64.63 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
74.42 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
32 0 Jaroslav Vaněk THESEUS JK SZeŠ Tábor 67.94 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
77.81 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
33 0 Kateřina Demová HATACI Jezdecký klub Barochov 64.41 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
71.20 0.0 vyloučen (Čtvrtá neposlušnost v D u military)
34 0 Dana Žďárská WYOMING 2 Petr Švec 65.74 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
86.82 0.0 vyloučen (Čtvrtá neposlušnost v D u military)
35 0 Petra Jirků IRIAN JK Libertas Ústí nad Labem 69.49 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
83.71 0.0 vzdal (Jiný důvod)
36 0 Veronika Sentková QUIRIT stáj Abík. z.s. 63.53 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
70.84 0.0 vzdal (Jiný důvod)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0001600mDélka:460m
Tempo:00015m/minTempo:325m/min
Poč. překážek:0400Poč. překážek:9
Poč. skoků:014Poč. skoků:9
Limit:04:00mm:ssLimit:85s