Všestrannost Kolesa

Kolesa, 24. 09. 2016

Popis:Soutěž stupně Z
Obtížnost:Z
Úloha drezury:CN2/14
Počet startujících:30









« zpět na rozcestník závodů

Výsledky

# MI jezdec kůň stáj Drezura A&C B čas/sk. D čas/sk. ABCD Parkur tr.b. čas/sk. Parkur čas celk. pozn.
1 348.89 Dominika Strejcovská CORDE Jezdecká společnost Equilove 50.74 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
48.97 50.74
2 343.61 Gabriela Adamcová SIMON 14 TJ Podorlicko Letohrad 54.26 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
55.84 54.26
3 342.275 Petr Vančura CASCADA JŠ Valdštejnská obora z.s. 55.15 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
60.56 55.15
4 340.91 Aneta Dohnalová INFINITY 1 JK BENFOUR 52.06 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
58.25 56.06
5 335 Libor Podojil MEWERIK Jezdecký klub Ratibořské Hory z.s. 60.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
47.78 60.0
5 335 Lucie Plíšková ANNE-MARII JK Železnice z.s. 60.00 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
53.50 60.0
7 334.955 Adéla Faltusová LIBERTY SON Jezdecký klub Zámecký Vrch 56.03 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
58.59 60.03
8 334.01 Pavla Podhorná SOREPPO SJK SZeŠ Lanškroun 54.26 0.00 0.00
0
0.00
0.00
2.40 2.40
4
53.96 60.66
9 332.975 Šárka Štvánová CALEDON 3 JK Bártův Dvůr Přeštěnice 57.35 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
53.06 61.35
10 331.175 Dominika Prokůpková ZIKON JK Inka Miřetice 57.35 0.00 0.00
0
0.00
0.00
1.20 1.20
4
55.06 62.55
11 330.98 Simona Horáková PRZEDSWIT II MT-4/KRISTIÁN G Jezdecká stáj Galatík Těšánky 58.68 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
53.47 62.68
12 328.355 Pavla Podhorná TALISMAN SJK SZeŠ Lanškroun 56.03 0.00 0.00
0
0.00
0.00
4.40 4.40
4
54.84 64.43
13 323.045 Karel Diringer IVORY DAVIS Tardy s.r.o. 63.97 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
53.16 67.97
14 313.025 Nikola Svobodová CERVARA Jezdecký spolek Kolesa o.s. 62.65 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
12
50.69 74.65
15 308.975 Kateřina Michaličková TIR Jezdecký klub Červená Voda 57.35 0.00 0.00
0
0.00
0.00
20.00 20.00
0
57.56 77.35
16 300.875 Kateřina Janusová EVITA 11 Jezdecký klub FOR-HORSES z.s. 55.15 0.00 0.00
0
20.00
20.00
27.60 27.60
0
49.00 82.75
17 296.975 Nikola Jindrová ALLEGROVIVO Jezdecký klub FLAMENCO Sloupno 57.35 0.00 0.00
0
20.00
20.00
20.00 20.00
8
59.68 85.35
18 294.905 Andrea Kučerová NETVOR Jezdci.cz.z.s. 63.53 0.00 0.00
0
0.00
0.00
19.20 19.20
4
69.03 86.73
19 286.76 Robert Novotný HAWANA JK Hřebčín Suchá. z.s. 91.76 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.40 0.40
0
54.00 92.16
20 186.47 Hana Kalousková LUK 15 JK Tanvald. z.s. 53.82 0.00 0.00
0
60.00
60.00
101.20 101.20
4
53.35 159.02
21 0 Jitka Vaňková ETIEN 2 JS Slavíkov 56.91 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
0.00 0.0 vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
22 0 Nela Grundová CHARDONNAY JK Farma pod Lípou 65.29 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
92.69 0.0 vyloučen (Skok mimo pořadí nebo neopravený omyl)
23 0 Klára Moudrá BONITA 6 JS Vlčí ranč Jánská 58.24 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
48.85 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
24 0 Jan Králíček GALILEA 1 JK K+ K Agro chov koní Svržno 60.88 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
53.84 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
25 0 Jana Riedlová NEGARO stáj 'Martin'. z.s. 57.35 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
58.78 0.0 vyloučen (Pád koně, jezdce nebo obou)
26 0 Kateřina Tomíková LOVE JACKIE Stáj Derby o.s. 56.91 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
56.06 0.0 vyloučen (Čtvrtá neposlušnost v D u military)
27 0 Zuzana Zajícová SEDRIK 8 Ranč Wlkana 57.79 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
8
60.94 0.0 vyloučen (Čtvrtá neposlušnost v D u military)
28 0 Kristýna Novotná LANDROVER JK Hřebčín Suchá. z.s. 71.91 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
0
59.69 0.0 vyloučen (Čtvrtá neposlušnost v D u military)
29 0 Miroslava Pokorná BANDITKA JK Poříčí 54.71 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
73.56 0.0 vzdal (Jiný důvod)
30 0 Liliana Sedláková GALDANO 1 JS Vlčí ranč Jánská 60.88 0.00 0.00
0
0.00
0.00
0.00 0.00
4
62.32 0.0 vzdal (Jiný důvod)



Parametry

Parametry:Úsek AÚsek BÚsek CÚsek DParametry parkuru:
Délka:0001800mDélka:410m
Tempo:00014m/minTempo:350m/min
Poč. překážek:0450Poč. překážek:9
Poč. skoků:014Poč. skoků:9
Limit:04:00mm:ssLimit:71s